Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Bungie ponovno spreminja Destiny 2 v 1:

Navedek

As previously confirmed, Bungie is removing the Nightfall's time limit and adding a scoring structure based largely around how many enemies you and your fireteam kill and how many Super orbs you spawn.

 

Finally, Bungie briefly detailed a new fixed loadout mode coming to the game's raid activities, currently pencilled for launch around May.

 

In the future, six-versus-six play will again be available in Crucible.

 

Next week, Destiny 2's Nightfall becomes more like Destiny 1's

maxresdefault.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Nov DLC, z imenom Warmind, izide 8. maja.

D2_EP2_Teaser.jpg

Obljubljajo nove heroje in nove sovrage (upajmo da ne samo v novi preobleki).

Navedek

Imagery and leaked details suggest we'll be headed to a frozen ice cap of Mars, and under it, into another Warmind vault. Fans expect details on the Warminds - the network of planet defense AIs, of which Destiny 1's Rasputin was a member.

 

S tem dodatkom se prične tudi tretja sezona:

D2_Development_Roadmap_4_10_3.jpg

Končno bo dodana podpora za več emote animacij!

JTx7RQo.gif

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ne samo tukaj.

Igri manjka nek konkreten in dober DLC, da imaš ponovno razlog za igranje. Prejšnjega sem dobesedno preigral v par urah in to je to, se več nisem vrnil k igranju. Premalo vsebine oz. ni nekega dobrega razloga za igranje. Lahko bi light level in orožja grindal za... raid? Prestige leveli mi ne dišijo preveč.

Preveč časa namenijo popravkom, zato pa trpijo DLCji. Nimam nobenih upov da bo prihajajoči kaj boljši. :(

 

Itak pa igra ni tako zanimiva, če jo igraš sam. Aja, raid še moramo dokončati. ^_^ @Bartala naredi menjavo Xo za PS4. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Itak, uskladitev urnikov je bilo vedno najtežje. Ali pa smo se zmenili, potem pa enega ni bilo, ker je pozabil in potem je odpadlo.

Pa naredili smo vedno samo tisto "welcome" stopnjo v vstopni dvorani. :D
Pri samih raid nalogah pa smo imeli težave z uigranostjo, prenizek lvl, ali pa smo toliko časa pokurili s tem kar je treba naredit, da je že bila ura za spanje. :D

 

Jaz še vedno krivim tebe @conali, da nam nikoli ni uspelo. :P

  • dobra (+1) 1
  • proti (-1) 1

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Imam uno delux al neki verzijo, ki ima po moje vse dlcje zraven 😉

Sem pa igral samo SP, pa še to ne vem, če za vse DLCje, ker mi je kr neki vse skupaj LOL, čeprav je gameplay čisto OK

 

Tole bi moralo bit OK...

d2.thumb.PNG.2b67c1f620126b1cd5a7df583a38c146.PNG

 

Sej drugače imam toliko drugega, da se npr. GoW sploh še nisem lotil, sem pa končno zaključil R&C in Deadpoola, moram še vsaj HZD DLC ampak lahko počaka in odigramo D2 DLC 😄

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, Expansion pass imaš, tako da sva na vezi. 🙂 @Bartala se bo verjetno tudi pridružil. Jaz jutri sicer ne bom mogel, bi pa lahko v sredo.

 

DLCji so pa označeni na mapi z DLC imenom in če se prav spomnim tudi s svojo barvo. Če si bil na Mercury planetu, potem si že delal DLC1. Zgleda kot puščavski (Egipt) planet in hodiš ves čas skozi ena in ista portalna vrata. Pa public event ima unikatni.

No, sedaj DLC2 bo na Marsu, tako da bo spet nov planet.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.