Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

matej1990    1 214

Aktivnosti za ta mesec:

9t3j76paxjkz.jpg

Raid se prične v sredo ob 19:00 po našem času!

• Like 1
  • ZA 2

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
matej1990    1 214

Nekaj nasvetov za hiter power up:

XO vs PS4 vs PS4 Pro:

In neverjetno kako se človek navadi na 30fps. :D Sedaj me sploh več ne moti igranje. Verjetno bi imel ponovno težave, če bi šel igrati Battlefront ali BF1.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
TheRealDeal    333

Hiter nasvet za power up ... Počakaš na DLC pa ti avtomatsko dajo max level :D Vsaj pri prvem je blo tako. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
matej1990    1 214

Ja, za zamudnike. Pa še to v smislu samo do lvl 20, potem pa si moral sam gor nabijal light, kar je bil ravno smisel iger.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
TheRealDeal    333

Sej je cap lvl 20 za vse :D Po DLC pa Jovo na novo do lvl 40. (al pa kupš drug dlc :D). 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Bartala    181

Po tej logiki počakaj na destiny 3, preden boš začel igrati 2.

Pri taki igri nima smisla čakat, ker ko pride ven nov content, starega več noben ne igra. In izpustis pol content, katerega ne moreš zaključiti sam, igralcev pa več ne najdeš za nekaj, kar je večina spredrkala že pol leta nazaj. 

Teoretično je ceneje počakat pri Wow, da izdajo 5 novih dodatkov, ker boš potem stare dobil v warchestu za đabe. Samo si z njimi več nič ne moreš začet, razen da so prerequisite - temelj na čem se je vse ostalo gradilo. Kupi si se lvl 100 char boost ali korejskega grinderja da te lvla pa ti igre sploh ne bo potrebno igrat! :lol

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
TheRealDeal    333

@Bartala prvi Destiny sem pozno začel igrat in sem imel ravno tako iskušnjo :D Ko so se redni igralci matrali, da so dosegli dovolj visok level za DLC, sem jaz kot rookie že v štartu bil njihov level brez grinda. Pa drugače sta moja zgornja posta zgolj šala :D 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
conali    164

V d1 je bil level 40 ful hitr, sem spravu en char do tam v parih dneh, enga.z boostom enga pa iz 20-40 :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Bartala    181

Gledati kateri lvl je tvoj char je čisto brezpredmetno, ker se oprema šteje. Lvl samo za to dvignejo z dlc, da zravnajo playing field za nove igralce, da ni preveč daunting ter nimajo oni z sto plus ur gametime preveliko prednost pred onimi, ki bi šele (ponovno) začeli. To velja za vse igre, pa naj bo Destiny, Wow ali kakršen koli rpg itd.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
matej1990    1 214

Prvi dan nam Nightfall ni uspel. Vedno je zmanjkalo časa. :(

Drugi dan pa je padel v prvem poizkusu! B)

Ključ do uspeha je bila uporaba sparrowov (kjer je mogoče) in sledenje kateri power je trenutno buffan.

No, zgleda da tale power buff ni delal tako kot bi moral: Nightfall Modifier UI Issues: Prism and Momentum

Danes ob 20:00 pa pričnemo z raidom! Ultimativen Destiny 2 izziv, kjer se mora dobiti hkrati 6 igralcev. Upajmo na najboljše. :tepen:

Če bo čas, mogoče že pred tem preigramo nov strike, ki ni tako brutalen. :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
matej1990    1 214

Včerajšnji poizkus raida:

Igrali smo: Jaz, @Bartala, @EagleWarLord, @LordICE, nerat123 in Rockson83.

Prišli smo do drugega nivoja, ki nam je povzročal težave. Nismo vedeli ali sploh pravilno rešujemo uganko. Hkrati so nam delali težave močni mini bossi in medsebojno usklajeno menjavanje in buffanje z orbom na sredini. :(

Raid je resnično čisto druga zgodba kot Nightfall. Tukaj je potrebna uskaljenost vseh posameznikov. Če eden zamoči, ga ponavadi nastradajo vsi.

Težava so tudi uganke, ki ti ne povedo ravno kaj moraš delat, ampak skozi prakso in opazovanje uvidiš kaj in kako.

Pomembna je tudi opremljenost. Višji kot si power level, lažje premaguješ nasprotnike. Tukaj lahko kompenziraš s pametno izbiro orožja, ki najbolj sede trenutni misiji oz. nalogi posameznika.

No, pri določenih misijah ti ne power lvl in tudi orožje ne pomagata, saj jih moraš narediti v stealth obliki. :D

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se

Vpiši se za sledenje  

KSi KONZOLE SLOVENIJA

Konzole Slovenija je gotovo eden najstarejših, slovenskih spletnih portalov na sceni. Prebijamo se skozi evolucijo igričarske industrije že več kot desetletje. Ob tem kritično gledamo na dogajanje v industriji in pobiramo čeljusti ob (r)evoluciji igričarstva na sploh in se prepiramo z lastnim mladežem, ki nam izmika kontrolerje. =)

ŠEFI IN ŠEFiCE

Vodstvo vedno bolj modrih kozlov sestavlja mini šopek igričarjev, ki se lahko pohvalijo z zajetno bero igričarske kilometrine. Na naših sexi hrbtkih se je tekom let zlomilo vse, kar se zlomit da, največ pa zlatih palic. Preživeli smo praktično vse in ostali bomo nesmrtni! Prihajamo praktično iz cele Slovenije. Mugšot sledi...

OGLAŠEVANJE

Vsakršno oglaševanje brez soglasja vodstva je nadležno in diši po fukfehtarjenju. Ni zaželeno! V duhu dobrega in zdravega gospodarstva, kjer si vsak udeleženec zasluži kos kruha, polagamo na srce vsem nadebudnim, tudi tistim prekaljenim biznis mačkom, da nas pocukajo za rokav in se dogovorimo o sodelovanju. Po princupu; Bier für alle!

SODELOVANJE

Šihta na teh straneh dobil skoraj gotovo ne boš. A nikar ne obupuj, na koncu predora vedno gori luč! V kolikor pa te igričarstvo zanima, bi rad spisal kakšen dober review, zlasti v angleškem jeziku, pa mirno pocukaj za rokav vodstvo. Najmanj, kar garantiramo je špil v trajni lasti. Ni slabo!