Skoči na vsebino

Orožja


Bessie

Priporočene objave

Na spodnji povezavi so lepo opisana vsa orožja, ki so v Battlefield 1

 

Povezava

 

Jaz trenutno najraje uporabljam novo RSC 1917 Optical, ki se jo odklene v zadnjem DLCju za bolničarja, prej mi je bila pa najljubša Autoloading 8 .35 Marksman.

Sicer sta dve verziji:

RSC 1917 Factory: odkleneš s 50 killi z M1907 SL Sweeper + 50 oživljanj

RSC 1917 Optical: odkleneš s 15 killi v rundi z Autoloading .35 Factory in 75 ozdravitvami (mečeš medikit)

RSC1917.thumb.png.5182203ab6860e89e21861fbf904d50d.png

 

 


Še predstavitev vseh ta novih orožij iz "They Shall Not Pass" DLC-ja na povezavi do BF foruma...

 

Povezava

 

Najraje igram bolničarja, se mi zdi najbolj koristen poklic na "bojišču", ko že misliš, da je po tebi prileti Bessie in gremo dalje :D

Imam pa tri variante ena je čista bolničarska z inekcijo in paketki prve pomoči, druga je bolj za tanke grist z Rifle Grenade HE + lahka protitankovska granata  in inekcija seveda ostane,  tretja je pa bolj eksperimentalna varianta kjer malo mešam gadgete in orožja...

 

Idejo sem dobil pri teh odličnih vodičih na strani Windows Central in sem si tudi pri ostalih "poklicih" nastavil na vsakemu tri variante, seveda po svoje kot mi pač ustreza:

Medic class guide

Support class guide

Assault class guide

Scout class guide

 

Hooah!

 

 

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.