Skoči na vsebino

Resident Evil 5


Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Da to več niso zombiji se že jezim od izida RE4, pred 2 dnevoma se ga komaj prvič preizkusil.Stvar me ne spominja na RE, razen 1 isti charakter.

Vse ostalo je nekaj čist X

Btw, a so v RE4 zombiji ali ne?Ker ko sem prvega ubil(tistega v koči) in ga "pregledal" mi je pisalo da tale pa ni zombi.

Zdaj pa sem čisto zmeden. :doh:

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...
  • Pred 8 meseci ...
Gost Vladimir
Nekaj me zanima za ta špil,kaj če greš na coop je ista zgodba kot če greš igrat sam?

Ja je ista zgodba, lahko pa igraš sam pa se potem nekje vmes vključi še drugi igralec in nadaljujeta skupaj. Trenutno sm Chapter 3-1 LP Igra je ful huda priporočam :hyper:

Link to comment

Butasta Sheva... spil igram na veteran in umiram samo zaradi nje :eviltongue:

Gadn tip + motorka + Sheva = DREK

Drugace se mi pa zdi, da prevec za 4ko ponavljajo (konec+)

Se nekaj za ljubitelje strarejsih delov: Lickerji, kobilice iz drugega dela, Jill<3, "zombiji"...

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Jaz igram z Alexs1-om in nama špil full dogaja zaradi co-op. Tako, da priporočam igranje prek Liva co-op - boste imeli več od igre. Igrati sam je shit in je težje, ker je Al butast. Sem probal naredit en achivment pa mi glupi AI vse prek pokoka :doh: . Z Alexsom nimam tega problema razen, da mi vse orožje in denar pobere :lol:

RE5 Co-op + smaltalk + zajebancija + achievementi = RE5 :bowdown:

Edino me je motilo da se nemoreš premikat, ko meriš (sva se že navadila) bi bil verjetno špil prelahek :headscratch:

Xbox

Link to comment
Jaz igram z Alexs1-om in nama špil full dogaja zaradi co-op. Tako, da priporočam igranje prek Liva co-op - boste imeli več od igre. Igrati sam je shit in je težje, ker je Al butast. Sem probal naredit en achivment pa mi glupi AI vse prek pokoka :doh: . Z Alexsom nimam tega problema razen, da mi vse orožje in denar pobere :lol:

RE5 Co-op + smaltalk + zajebancija + achievementi = RE5 :bowdown:

Edino me je motilo da se nemoreš premikat, ko meriš (sva se že navadila) bi bil verjetno špil prelahek :headscratch:

Jov, ej a so achievementi enaki trophy-em? Ker achievement ti je pa nagajal?

Link to comment

Jaz pa Metalord sva ga včeraj končala. Na normal težavnosti. Na koncu je malce razvlečeno (zaključni fajt mam samo v mislih), drugače je pa špil popolna zmaga, še posebej v coop-u. Res pa je, da je špil treba večkrat obrnit, saj šele zdaj začenja tisto pravo, ko sva z Metalordom odklenila unlimited ammo in tako naprej. Od tu eno vprašanje:

Včeraj na samem koncu je meni šlo hudičevo za nohte glede municije tako kot Metalordu. Zato sem prodal snajper, da sem lahko kupil Grenade launcher, ki je imel 12 metkov, ko ga kupiš. Blazno dobro je prišlo teh 12 metkov moram reč. Tukaj je zdaj keč: Snajper sem imel dodobra nadgrajen. Sedaj ko ga kupim nanovo, ali bom imel nadgradnje obdržane ali pa moram na novo vse nadgrajevati.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.