Skoči na vsebino

Kako bi povečali prodajo?


Gost

Priporočene objave

  • vrhovni

Ne, ker mi je preveč od roke in ima MB svojo M tehnika trgovino.

Drugače pa zrihtaj XOX za 400€, pa sem jutri pri tebi. :D

 

Glede konkretnih nasvetov pa težko. Jaz sam Mercator preveč povezujem s hrano in zato marsikdaj sploh ne pomislim na njihov tehnični sektor. Verjetno bi bila potrebna večja reklama? Na primer Hofer ima isto težavo, ampak ker ima redno reklamo in predvsem zanimive izdelke (drugačne od konkurence, z drugačno ceno), zelo pogosto preverim njihovo ponudbo.

In če se ne motim prodaja Mercator isto tehnično robo kot Big Bang po istih cenah. Zakaj bi torej šel in kupil izdelek v Mercatorju? Rešujejo jih le boni s popusti, ki nato lahko prevesijo vago v njihovo korist.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Bolj tezko bos povecal prodajo, ce nimas vpliva na izdelke in cene.

 

Ko bos lahko spremljal razmere na trgu in s tem prilagajal in inventar in cene, potem pa lahko kaj naredis.

 

Npr. prodaja iPhone-ov, bi tud pri vas zih bila vrsta, ce bi objavil, da jih bo 50 na voljo day one...Enako z xox, da bi imeli po EU ceni day one, bi vse prodali ziher

Urejano od conali

Conali984.png

Link to comment

že mimo, lahko zaprete. :) sem vedel, da boste s takimi xbox 1 ala 400, ko je potem prodaja v minus.

 

xox lahko damo po 500€, če mi zrihtate nekaj kupcev? 500€ je pa že 10€ na pika kartici......

 

"In če se ne motim prodaja Mercator isto tehnično robo kot Big Bang po istih cenah. Zakaj bi torej šel in kupil izdelek v Mercatorju? Rešujejo jih le boni s popusti, ki nato lahko prevesijo vago v njihovo korist." - true dat, ampak delaš meni buznis in pa še vedno stisnem rabat ;)

 

pridite že 1x k meni no.

Urejano od Gost
Link to comment
  • vrhovni
16 ur nazaj, medenko1975 pravi:

xox lahko damo po 500€, če mi zrihtate nekaj kupcev? 500€ je pa že 10€ na pika kartici......

Vidiš, to je težava. Drugje ga lahko kupim za 500€, pa ne rabim iskati drugih kupcev.

 

16 ur nazaj, medenko1975 pravi:

true dat, ampak delaš meni buznis in pa še vedno stisnem rabat ;)

V BB tudi stisnejo mimogrede rabat, če se malo pogovoriš z njimi. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.