Skoči na vsebino

Spisek za Božička, dedka Mraza in ostale prinašalce daril...


Priporočene objave

No kaj bosta poslali dobrotnikom (sami seb), da vam prinesejo?

Milkavž je že mimo, zdaj pride Božiček, potem dedek Mraz, pa zajčki pa... :bunny:

 

Jaz sem zaenkrat dobil dateljne in PS4Pro... sicer sam od sebe ampak, ej, če nisi do sebe dober kako boš do drugih :D

 

Zdaj pa čakam, da se obdarim še z:

-podstavkom za Pro

-SNES mini

-Razer ali Nacon pro kontroler

-PS VR

-Switch

-Pro-Ject Debut III Turntable Esprit

-XOX

-55-65" 4k TV (zadnič sem gledal en Sony OLED za 20K €, evo če mi iz lufta pade keš bo to :D )

-pa en elek. avto po možnosti (vtičnico že imam :D)

 

Na koncu, če ostane še kak €€ pa takle zvočnik...

image.thumb.png.7ddc03924a66dd0e721baccbd90d7af7.png

 

:icecream:

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni
20 ur nazaj, Bessie pravi:

-Pro-Ject Debut III Turntable Esprit

Kako to da ravno ta gramofon?

 

20 ur nazaj, Bessie pravi:

-pa en elek. avto po možnosti (vtičnico že imam :D)

Hofer jih ima vsake toliko časa za cca 20€. :D

 

20 ur nazaj, Bessie pravi:

Na koncu, če ostane še kak €€ pa takle zvočnik...

image.thumb.png.7ddc03924a66dd0e721baccbd90d7af7.png

Glede na video na TEJ strani, je ta svetilka idealni zvočnik za hojo po po gozdu. :D Only 799$! :tepen:

 

 

Jaz sem zase za Miklavža nabavil Bose SoundTouch 300 soundbar + pripadajoča surround zvočnika - Virtually Invisible 300 wireless surround speakers.

IMG_20171130_222423.jpg

 

Enostavno sem popizdil s temi v TV vgrajenimi in v tla usmerjenimi zvočniki. Sej niso slabi glede na ostale zvočnike v tem cenovnem segmentu TVjev, ampak vseeno. Razločnost zvoka je slaba, detajli se izgubijo, basa pa praktično ni, čeprav bi naj bili 2.1. 

To kar se dogaja s temi za ekranom vgrajenimi zvočniki pri veliki večini TVjev je prava žalost. Komaj višji cenovni rangi imajo boljše alternative, ampak tam jih tudi konkretno plačaš.

Torej zakaj Bose? Zato ker imam doma Bose SoundLink around-ear wireless headphones II (Bose AE2 headphones skrajšano :tepen:) in sem z njimi res v nulo zadovoljen. So bluetooth slušalke in nimajo teh "fancy" BT audio standardov (aptx, LDAC,... itak morata imeti podporo obe napravi, da se sploh omogočijo). Uporabljam jih za mobitel in tablico. Lahko so povezane na 2 napravi hkrati! Zakaj so mi tako všeč? Lahko jih imaš zelo potiho in še vedno slišiš detajle ter bas! Lahko jih daš na max in bodo še vedno odlične. Njihova slabost je le, da ko jih priključiš na audio kabel, izgubijo svoj čar, ki ga ustvarja vgrajen equalizer. Skratka Bose audio procesiranje je tisto, ki mi je tako zelo všeč na teh slušalkah. Povrhu vsega so robustno narejene in imajo dobro avtonomijo.

No, sedaj imam to audio procesiranje ki mi je tako všeč tudi na TVju, ampak je nekoliko bolj komplicirano. :D Soundbar mora biti postavljen na rob pohištva pred TVjem in ob straneh ne sme imeti ovir. To omogoča res širok občutek zvoka, ki dejansko deluje. Zraven soundbara dobiš mikrofon, ki si ga nadeneš na glavo in nato na petih mestih v sobi kjer boš gledal TV spelješ kalibracijo. Ko to spelješ, je to-to. Slično kot na slušalkah, daš na tiho in še vedno slišiš detajle. Sem pred kratkim ravno gledal nek film in sem bil šokiran kako se je slišal zvok iz strani, kot da prihaja iz druge sobe.

Edino kjer soundbaru zmanjka je pri basih. Le ti niso tako močni (majhni zvočniki). Do nekje sredine glasnosti še zmore base, nato pa jih srednji in visoki toni popolnoma povozijo in bas praktično izgine. Ampak... k sreči je celotna zadeva modularna in lahko dodaš bad boy bas enoto - Acoustimass 300 wireless bass module. Nekaj kar upam da bo prinesel božiček, pa magari z zamudo v drugem letu. :D

Surround zvočnikov, nisem mogel sprobati, ker v paketu nista bila priložen adapterja za priklop žic na zvočnik. Res super QA, da v originalno zaprti embalaži ni vsega. :<_<:

Tako da praktično si lahko sestaviš poenostavljen 5.1 zvočni sistem. Pri tem je edino potrebno paziti in preveriti, da TV dejansko skozi HDMI ali optiko spušča 5.1 zvok in ne le stereo!

 

Za Božič pa je že perajt SNES mini za nečakinjo (in za mene, ker nekdo ji mora pokazati kako se igra :D).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Da ne pozabim obdaril sem se s podstavkom za PS4 Pro. Ostalo je pa Božiček pozabil oz. ni bilo na spisku, je pa na toplotni črpalki tudi displej, mogoče se ga da pa kaj zmodat :<_<:

 

@matej1990, sej je še ene par gramofonov v igri, ta na spisku baje za svojo ceno pounudi največ v tem cenovnem nižjem rangu.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.