Skoči na vsebino

iOS HQ Trivia (real time kviz za pravi denar)


Ozi

Priporočene objave

  • N7

Naslednji hype, ki prihaja oz. je že prišel na mobilne platforme (Android tudi) je izpod rok avtorjev Vinea.

Gre za real-time kviz v katerem v realnem času (na voljo imaš 10 sekund) odgovarjaš na vprašanja in se prebijaš do konca. Če ti ne zmanjka časa oz. ne fašeš strike-out (nepravilen odgovor) lahko zbašeš nekaj cekina.

 

V zadnjem času so skladi kar solidni (več ljudi, več denarja). Aplikaciji se sicer očita marsikaj, od tega, da ni več zabavno, ker gre očitno za pravi denar in folk dobiva popizditise, ob prevelikem navalu se kani app tudi malo obešat ipd..

 

Zadeve še nisem preizkusil ampak bo potrebno. In če vmes še fašeš kakšno izplačilo (PayPal), no... za porabit na PSN+ recimo bo.

 

iTunes link

 

Affiliate link s kodo "oziSLO" 

:sla:

 

Screenshot 2018-01-12 11.03.46.png

ozi_SLO.png

Link to comment

Jaz sem včeraj preveril in so kvizi v živo. Simpatična napovedovalka je nonstop nekaj komentirala in vmes postavljala težka vprašanja. Ko postavi vprašanje, se ti na ekranu pojavi okence z vprašanjem in s tremi možnimi odgovori. En napacn odgovor pomeni, da si izločen iz igre (tako je bilo tudi pri meni). Buy in pa ni nikjer.. 

 

Edit:

Bilo je cca. 750k tekmovalcev!

Urejano od BuffaloSLO
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.