Skoči na vsebino

Mnenje in cenitev


TheRealDeal

Priporočene objave

Pisal se je  27. junij 2015, ko sva se prvič spoznala in od takrat mi je zvesto služil in lepšal dneve.

 

11141743_10205633953222720_5817595789306916882_o.thumb.jpg.852f8d8f4abadb2c6ce97650ce346feb.jpg

 

Zdaj pa je prišel čas, da se počasi posloviva. Nadomestil ga bo "močnejši bratec", PS4 Pro. Ker ne potrebujem dveh konzol, se bo potrebno od te posloviti. Me pa zanima vaše realno mnenje, koliko je taka konzola vredna. Ali je bolje prodati ali mogoče menjati za Pro-ja, kot ima Goblin to v ponudbi. 

http://www.goblin.si/playstation-4/staro-za-novo-vas-playstation-4-500gb-za-playstation-4-pro-1000gb-bon-30eu

 

Model konzole je CUH 1116A, kupljena junija 15'. Malo rabljena ... hec hec :D Konzole se ni šparalo, delala je skoraj vsak dan po več ur. 500GB disk zamenjan z 2TB. Zraven bi dal še "črnuha" (drugi Dualshock 4, črne barve). Vso kablovje, papirji,  mono slušalka in oriđinale embalaža (če komu to kaj pomeni). Ima manjšo prasko na tistem delu plastike, ki pokriva disk (Pes turnir, ps4 v ruzaku in kontroler se malo obdrgnil po konzoli). Nekaj iger imam, ki bi jih lahko zraven dal (stvar dogovora). 

 

Evo še slike konzole. Malo me je zaneslo in sem naredil kar pravi Photoshoot :D

 

Kaj menite moji dragi KSijevci ? 

 

mnovak91147.png

Link to comment

Če se ga hočeš čimprej rešit in ti je vseeno za tistih 20 ali pa 30 evrov, potem idi "pod" ceno.

 

Moja računica:

PS4 500gb = 150€

Dodatni kontroler = +20€ 

1x Igra = +15€ do 20€

Disk 2tb = +30€ do 50€

 

Tak mislim, da bi blo kolko tolko, ker se bi seveda prodajalo v bundlu. Če pa se odločiš prodajat posamezno, pa moreš vedet, da lahko pri vsakem dodatku oziroms igri dodaš 10€ zravn. 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.