Skoči na vsebino

Trophy / Achievements tekmovanja?


Ozi

Priporočene objave

  • N7

Kaj menite, če bi naredili recimo kakšen turnir za trophy hunterje?

Recimo, zadnjič me je @medenko1975 mal sprovociral, da me časti pivce, če Wolfa obrnem na 100%. Pivo bo itak moje, res pa je, da sem si vzel čas in ob tem ravno ne švicam.

 

Zanima me, če bi bilo komu interesantno, kot dodatni izziv, če napravimo nagradni sklad in potem določimo igo v keteri prvi, ki zbaše 100ko, pobere nagrado. Mogoče gajba nefiltriranega, mogoče bon za nakup v PSN+ ali podobno. Nekaj, da se vzpodbudi gejmplay in malo dobre, zdrave konkurence med nakladači in kobajagi full dobrimi igrači. 

 

Če si res tak gejmač, bodi prvak. 

:bis:

 

Mnenja?

 

 

  • dobra (+1) 1
  • za (+1) 1

ozi_SLO.png

Link to comment

Lahko bi se tekmovalo med seboj, če obstaja kaka spletna stran, kjer lahko preveriš preigran čas. Da postaš link ali sliko, kjer kaže, da imaš platino in XY časa prebitega v igri.
Npr. En jo naredi v 8 urah, drugi v 9.
Zmaga tisti, kateri je rabil manj playtime, da je dosegel platino. Znotraj vnaprej določenega časa. Npr. tekmovanje poteka teden, dva. Odvisno od igre, seveda.

  • dobra (+1) 2
  • za (+1) 1
Link to comment
  • N7

@BuffaloSLO v bistvu gre za stvar dogovora. 

Sprejme se igra, določi se datum pričetka igranja in glede na kategorijo oz. disciplino :) 

 

Hitrokategornikov je tu verjetno malo. Tudi jaz nimam več časa kot nekoč. Spet po drugi strani, če nisi konkurenčen, ne moreš igrat.

Gre za izziv, foro, poskus, da vnesemo kaj novega. Mogoče privabimo še druge, zunanje igralce. 

ozi_SLO.png

Link to comment
2 minut nazaj, BuffaloSLO pravi:

Da bi tekmovali med seboj verjetno ne bi prislo v poštev, ker eni igrajo po 1 uro na dan, eni pa po 3 ali več in bi takoj postal "problem". 

 

Bi pa blo zanimivo, če se posameznik odloči, da bo odigral 100ko v določenem času in se potem pobirajo stave oziroma se ga nekako nagradi, če mu to uspe.

Jaz osebno se strinjam s @BuffaloSLO vsekakor pa bilo zanimivo ce bo nekdo odigral in se pobirajo stave in tisti ki bodo pripravljeni dati tudi potem v ta sklad igro 100% pa se mu da nagrada 

Link to comment
  • N7
Pravkar, Bartala pravi:

Lahko bi se tekmovalo med seboj, če obstaja kaka spletna stran, kjer lahko preveriš preigran čas. Da postaš link ali sliko, kjer kaže, da imaš platino in XY časa prebitega v igri.
Npr. En jo naredi v 8 urah, drugi v 9.
Zmaga tisti, kateri je rabil manj playtime, da je dosegel platino. Znotraj vnaprej določenega časa. Npr. tekmovanje poteka teden, dva. Odvisno od igre, seveda.

 

Ta predlog mi je zelo všeč! 

Ampak nimajo vse igre enakega štetja gemjpleja. Spet, včasih daš pavzo in ti gameplay šteje... Da bi obstajal nek tracker, ne verjamem...? Mogoče kdo ve?

 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

Sem na hitro poGuglal, "game trackerji" obstajajo, predvsem za Windows platformo. 

Konzole so odvisne od štetja porabljenega časa v posamezni igri. Bodisi v ingame statistiki ali v save statistki...

 

Mislim, predlog je odličen ampak komplicira, ker je preveč dejavnikov brez pravega orodja.

Če rečemo, da se začne igra jutri ob 00:00 potem od takrat dalje gasa. Če gre za preprosto disciplino kot je brzina vrlina, potem šteješ cajt do platine. Šteje koledarski čas. Recimo.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Seveda zavisi kje igraš ali PC ali konzola. Npr čas, ki ga igralec prebije v R6 Siege na konzoli je dejansko "čisti" gameplay 100%, torej brez nalaganja menijev, igre, vmesnih pavz ipd. - torej čas od pričetka runde do konca le-te. Čas, ki ga igralec prebije v igri na PC pa je povsem druga stvar, ker na PCju gre stvar preko steama, na konzoli pa preko UPlayja. Če imata torej 2 igralca po 1000 ur je torej dejansko realen čas konzolaša, medtem ko ma PCjaš dejanskih ur (veliko) manj. Pomojem bi blo treba stvar vsako rundo definirat, vsekakor pa ne mešat v isti rundi PCja in konzole.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.