Skoči na vsebino

Wii težava


anc165

Priporočene objave

No bom kar opisal igral sem wii far cry in nekje na 4 otoku mi je igra (wii) zmrznil.Igro se 1 krat že zamenjal in na istem delu otoka se je zgodilo isto vse mi je zmrznilo potem moram wii ugasniti in prižgati igro začeti na novo od zadnjega save-a naprej po nekaj korakih pa igra spet zmrzne pri wii sports se mi to ne dogaja

Problem je identičen temu

In pri meni ne piska tako kot v filemčku piskalo je samo 1 krat drugače pa se vrti muzika. :headscratch:

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Če malce poguglaš, postane očitno, da je problem v špilu in da kar nekaj folku na veliko freeza. Žal glede tega lahko bolj malo narediš.

Malce si se zmotil ko sem wii iztaknil iz 220v se je shladil in začel normalno delovati. :):):)

Kako wii pripravim da je v čistem mirovanju četudi je v 220v

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Če malce poguglaš, postane očitno, da je problem v špilu in da kar nekaj folku na veliko freeza. Žal glede tega lahko bolj malo narediš.

Malce si se zmotil ko sem wii iztaknil iz 220v se je shladil in začel normalno delovati. :):):)

Kako wii pripravim da je v čistem mirovanju četudi je v 220v

Če ti v ugasnjenem stanju gori rdeča lučka na power gumbu, potem je to to. Če ti v ugasnjenem stanju gori oranžna lučka na power gumbu, potem imaš vklopljen WiiConnect24, zaradi česar je konzola nenehno v standby. Sklopiš v nastavitvah.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.