Skoči na vsebino

Lost odyssey


D.Tidus

Priporočene objave

Kot sem videl nekateri popolnoma pluvate po Blue dragon ... Kaj pa Lost odyssey ? Atmosfera igre je bolj resna , preveva jo resna zgodba nesmrtnega klateža Kaima. Čeprav je to še vedno čisto japonski RPG.

Sej Blue Dragon gre mnogim v nos sam zato, ker igraš skupino nekih pubertetnikov oz. še to ne.

LO bo pa mal bolj frajerska vsaj zame, big swords in to :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Mah, Blue Dragon gre folku na jetra le zato, ker so v njem otroci... lol

Kdor pozna ali pa je fan risanke ga to ne bo motilo (mogoče nekdo sploh ne ve, da se na Jap vrti BD risanka), večji malus je popolna podrejenost tradicionalnem jap rpg stilu. Spet, to lahko moti le nekoga ki je preigral vse rpg naslove za PS2, na 360 takih klasičnih jap rpgjev skorajda sploh ni - do zdej sta to Enchanted Arms in Blue Dragon -, kar pomeni da je BD kar precejšnja osvežitev in velik plus.

Zato tudi ocene na netu varirajo od 6/10 do 9/10. Nekdo hoče inovacije na tem področju, drug pa šteka tradicionalnost.

Kar se tiče Lost Odyssey, do zdej sploh ni kaj dosti za videt. Je mogoče kdo sprobal demo?

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

ocene ogromno variirajo, od 2.5/5, 6/10 do 8.5/10 in 8.8/10. Videti je da je spet en tak špil ki ni za vsakogar, enim se zelo zameri drugim je kul.

Blu dragon je bil tak, do neke mere tudi Assassins Creed.

opazil pa sem da je v vseh slabše ocenjenih revjujih zmeraj prisotno primerjanje s FF serijo in LO zato dobi nizjo oceno, ker ne pomete s FFjem.

Shoelace ga zadnje dni igra nonstop, mogoče bi lahko kaj več komentiral, čeprav se vidi da mu dogaja sto na uro. :)

Link to comment

Zgleda kot igra narejena s srcem, brez bednega priliva japonskega popa.

Sam, da je pa na 4 dvdjih je pa tudi malo smešno, tile japonci res ne poznajo tehnike kompresiranja, pol še je pa multilanguage, menda 10 gb zasedajo samo različni jeziki tak, da je verjetno igra region free, ebay verjetno.

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Torej počasi prihaja Fall updejt release je potrjen za november in z njim inštalacija iger na disk.

Igra je bila kar spregledana lani, ker so strici iz jajc tipa gamespot, gamespy jo totalno skurcali na podlagi niti ne retail verzije(Ki je seveda loadala dlje), češ, da je preveč loadanja. No sam sem danes pogledal 15 min gameplaya in sploh loading ni tak problem, špil loada tam ene 5s med scenami in 15s med svetovi vendar zelo pogosto in ne minuto kot je označil striček na gamespotu. However z inštalacijo mislim, da bo loading dropnil na polovico, kar tudi meni ta špil naredi zanimiv. Plus tega špil lahko danes dobiš praktično zastonj, tako, da bom ga definitivno nabavil, bo vsaj nekaj drugega poleg fpsjev.

http://www.joker.si/igre.php?articleid=4688&rubrika=35 Tu še jokerjev review

Link to comment

Toplo priporočam špil vsem, sam nisme JRPG fan ravno ampak sem res užival v tej zadevi, čeprav se nisme neki spuščal v bildanje karakterjev in obiskal vse dungeone in iskal vseh zakladov naokol.

Aja pa heads up za vse emote, ta špil ima zame najbolj ganljivo sceno ever in pika! Od žalosti sem joku, res je lepo narejen! :objem:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.