Skoči na vsebino

težave s tokovi in neprebrano vsebino


Priporočene objave

  • vrhovni

Kaj mi kaže v neprebrani vsebini:

Capture 1.JPG

Ne pokaže dejanske neprebrane vsebine.

 

Kaj mi kaže ko pogledam na forumu:

Capture 3.JPG

Vijolično obarvana zvezdica označuje še neprebrane teme. Na primer Shadow of the TR imam še neprebrano. Tega mi ne pokaže pod neprebrane vsebine, čeprav bi moralo.

 

Kaj mi kaže pod aktivnosti:

Capture 2.JPG

Manjkajo določene zadeve. Na primer ponovno Shadow of the TR ni prisoten na streamu.

 

Težava je na Chrome za W10 in Androidu. Isto tako na  IE11 za Win10. Ne pomaga niti clear cache & cookies, kakor tudi ne private browsing.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Ozi locked this debata
  • vrhovni

Ponovno...

what.jpg

Kaj naj naredim?

Teme nisem pričel, sem pa v njej odgovoril in se mi sedaj pojavlja kot duplikat v neprebrani vsebini. Enkrat kot nov odgovor v temi čisto na vrhu (kar je ok in normalno), drugič pa mi pokaže prvi post v temi čisto na dnu (verjetno jemlje datum ustvarjene teme).
Prej je to delalo 100%.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

dejmo poenostavit zadeve. 

 

tule navajam parametre po katerih se lahko bilda toke. povejte mi kakšen tok bi želeli imeti oz. kakšne (lahko jih je več).

pa stare pomečem vem in naredimo nove.

 

opcija 1) prikaz v toku (privzeto ostane vse na VKLOP)

Screenshot 2018-05-09 10.24.00.png

 

opcija 2) dejanski konfig/build toka (naredimo po meri)

Screenshot 2018-05-09 10.24.21.png

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Od tokov jaz 99% uporabljam "neprebrana vsebina" in nato res samo včasih tudi "vsa aktivnost", kjer je zabeležena več ali manj vsa aktivnost na forumu.

 

Glede neprebrane vsebine je meni vse ok tako kot je, samo duplikatov ne bi imel (glej moj post zgoraj).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Glede neprebrane vsebine bi mogoče bilo bolje tako kot je bilo, če se da. Torej da prikaže en post samo 1x in ne večkrat, če je bilo več odgovorov v temo.

 

Prav tako, da bi link peljal na zadnji neprebrani post ( pomojem je zdaj tako že? ) edino malo zamakne vse skupaj prvi post.

 

Primer tega problema - na sliki se dejansko ne vidi komentar:

image.thumb.png.9ebed73ace535e5875a0ced08c2e6574.png

Conali984.png

Link to comment
  • N7
4 minut nazaj, conali pravi:

Glede neprebrane vsebine bi mogoče bilo bolje tako kot je bilo, če se da. Torej da prikaže en post samo 1x in ne večkrat, če je bilo več odgovorov v temo.

 

Prav tako, da bi link peljal na zadnji neprebrani post ( pomojem je zdaj tako že? ) edino malo zamakne vse skupaj prvi post.

 

Primer tega problema - na sliki se dejansko ne vidi komentar:

image.thumb.png.9ebed73ace535e5875a0ced08c2e6574.png

 

to meni izpisuje lepo... se pravi komentar odrezano od komentarja dol.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

ja zdej štekam kaj vaju moti. moti vaju, ker je ista vsebina 2x označena kot neprebrana, kar pa ni duplikat. ker vsako obvestilo navaja na drug prispevek.

tako je in očitno je sprememba v posodobitvi. kot sem nakazal... iz zgornjih parametrov lahko gradimo tokove. ostalo je po dizajnu.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni
24 minut nazaj, conali pravi:

edino malo zamakne vse skupaj prvi post.

 

Primer tega problema - na sliki se dejansko ne vidi komentar:

image.thumb.png.9ebed73ace535e5875a0ced08c2e6574.png

To se dogaja tudi meni. Chrome na Winsih. Na Androidu dela normalno.

Mislim da je težava "trak" - brskaj, galerija, aktivnost,..., ki prekrije tekst. Na PCju je ta trak ves čas viden, ker je širok monitor, na mobitelu pa je ozek ekran in se avtomatsko skrije.

 

EDIT: Če na Winsih čisto zožam Chrome (da dobim slično ozko sliko kot na mobitelu) se ta trak skrije in ni več težave. Tako da težava je v traku.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.