Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

no saj ni vazno glede tega, ampak ja halo 3 je OMFG best igra kar sem jih kdaj uzrl! :bowdown: :bowdown:

a igraš to original mogoče, a so tebi posebej poslali prej kot ostalim? aja, pozabil sem da ti veliko potuješ, tak da za tebe to ni piraterija...

mene ne moti to da je Halo 3 fantastičen, ampak taka dvoličnost. nekaj kuješ v nebo, ni ti pa vredno odštet denarja za to stvar. pač ne kapiram tega. pa ne me zopet met za norega, da maš originale, its plain stupid...

pravi Halo fani bodo počakali in odvili folijo s svojega izvoda. slava jim :rock:

EDIT: MaDrung, sej mi ni treba ZS pošiljat, komot bi lahko tu napisal vse. saj zato je ta topic. gre se zato, da je to tema v kateri komentiramo o tem katera konzola je boljša, katera ima boljše špile itd. in vsem je jasno da kar se iger tiče trenutno vodi xbox360. in potem prideš sem in zagovarjaš xbox360, obenem pa se diskreditiraš s takimi izjavami da ti je ceneje če si downloadaš igre. ha? :headscratch: in, ne, ne obtožujem te ker piratiziraš, mene boli patak kaj ti počneš, dokler se ti držiš pravil foruma. jaz jih še predobro poznam, in mene briga đon če je dovoljena piraterija v EU od maja letos. ne moreš pa pričakovat da te naj jemljem resno če pa igraš kopijo.

isto kot da se kregama, če so boljši Beatli ali Stonsi. ti navijaš za prvi, imaš samo mp3-je, jaz pa za druge in imam njihovo celo originalno zbirko.

pluvaš si sam v skledo. saj o Halo 3 se lahko meniš v temi namenjeni o igri, ampak ko prideš sem in govoriš kak je xbox super duper (kar itak da je, povem da ne bom dobo rafal od Shoelacea),obenem pa delaš take stvari, avtomatsko izpadeš (izpadete) smešni. get it? sej ni drugo. pač sam sebe zafrkneš(zafrknete)...

al še en primer: grem težit folku kak je moj bmw bolši od njihovega mercedeza, potem pa priznam da ga tankam na mešanico. ne gre skozi :wtf:

brez zamere, lp

ratt-logo.gif
Link to comment

poglej pod PM.

uglavnem, ce sem koga uzalil s tem, da sem pred uradnim izidom igral halo 3 naj pove, pa o tem vec ne bom govoril.

vsaj zdelo se mi je pametno, da mal povem o igri, ker se mi zdi, da so vsi halo 3 fani pod napetostjo, torej jih zanima ali je igra dobra ali pa se je kaj zalomilo....

Se opravicujem se enkrat

EDIT: omfg pa ka je s tabo? kdaj sem tule reku, da je xbox 360 best konzola in whatever??

ma ej ti si res gnoj, tule pa isces sam koga, da bi se lahk z njim kregu, kr ti je tak orenk dolgcajt.

ne ne bom odgovarju, sry.... :fiufiu:

Link to comment

Ma dej, ta logika če ne kupiš originala, ne hval špila je totalna buča. Ubistvu vse kjar takšna izjava pove, je to, da nekdo pač sovraži ljudi, ki si sami dljajo. nam se v to vtiku ker mi je povsem bedno, če si nekdo raje piratizira kot pa kupuje, naj, kaj mu boš zdej deset božjih zapovedi govoril.

Ma moj flame je itak letel sam na Djriderja ampa ksem pozabu, da modela ni več. :china:

Pač Xbox360 je konzola za hardcore igralce, tiste ki radi igrajo neapn. Po drugi strani pa mi PS3 vedno bolj deluje kot da je za mase, k ise požvižgajo na kvaliteto, sam da šviga in je lepa slika. Nekaj mi pravi, da bo Killzone 2 doletela ista usoda kot HS...se prav, grafika je lepa in sekvence vau dol padeš ampak kaj ko igralne izkušnje ni.

Anyway cya guyz in halo 3 2morrow.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.