Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Hmm jaz poznam to dokaj dobro vendar večina jih ne. Večina ljudi po mojih izkušnjah pozna PC in PS potem se pa že konča. Drugače je v bolj računalniško izobraženih krogih. Reklame za PS3 pa lahko poiščeš v računalniških revijah (ponavadi čez celo stran).

Blu ray bo ali ne bo zmagal. Po pravici povedano bi mi bilo všeč, če bi zmagal. Seveda ne pri igrah ampak kot nosilec podatkov za PC. Igre pa imajo trenutno še dovolj prostora na DVDju. Prav tako pa je prihodnost v internetu, streamanju....

Blu ray in HD DVD pa sta namenjena filmom in me kot taka trenutno ne zanimata. Doklr ne pridejo poceni pekači za PC.

čaki čaki, kaj niso Epic neki govoril da DVD ni dost močn za vse mape pri UT3? BD pa owna po prostoru BP.

Če bi kej na prejšnji strani prebral bi ti bilo jasno. Mape bodo v končni fazi vse tudi na 360ki itak pa je logično, zakaj so prestavl izzid na 2008. če bi UT3 prišu to jesen bi bil popolnoma spregledan, ker večina čaka Halo 3 in COD4.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Offtopic: po mojem mnanju je PS2 bil tok prodajan zarad tega, ker je blo tok piratenje in so ljudje sam kupl konzolo ostalo pa z interneta potegnel. Še nekaj kar potrjuje to teorije: niti ena oseba, ki jo poznam nima PS2-ja brez čipa.

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
Mah, halo 3 ...

Vglavnem mape bojo ze sam kdo dobi pa mode, podporo za misko in tipkovnico ? :D

In to misliš, da je dobro, prav zaradi tega bo še zadeva bol spušla kot bi sicer, kompletna cheaterska kompanija iz pcja bo lahko igrala s tabo, hmm. Da ne govorim, da bo ps3 user nujno mogel igrat s tipkovnico in miško, če bo sploh hotel kaj naredit, goodbye udobje in kauč. Ta združitev imo ne vodi nikamor, ker vedno je pc user v prednosti pri tem cross over igranju, al ma višji framerate, al aimbota, whatever. Rajši bi epic združil igranje med ps3 userji in 360 userji, čeprav s tem se sony in microsoft verjetno ne bi strinjala.

Link to comment

Sam je hecno poslusat prjave od lastnikov xbox360. Prow take emocionalne pickice so. Bog ne dej, da bi s konzolo blo karkol narobe, to je prfektna zadeva, kateri bi se bilo treba klanjat vsak dan najman 50x. Xbox360 je konzola z dobrimi spili, dobro mp podporo in to je to. Na tej konzoli ni nic posebnega in za dol past.

Prow ne mors verjet, pa so vcasih govoril, da so Sony fanboyi v pizdi. Poresnic povedan, sm raj bral poste Stipe2, kokr polno prepotentnih g33kov, ki si lastijo xbox... Prow znate gamerju zasrat to konzolo v stratosfere...

DejchSLO.png
Link to comment

Samotar enim je s tipkovnico lazje igrat ... n00b ...

sebek1 za ETQW so hotli naredit to sam so pol odpovedali.

In kaj je narobe s tem ko smo dobili misko in tipkovnico? Favsija mogoc? Lahk se zmeri igras z kontrolerju ...

Sasuke kolker vem nimajo vsi spili za konzole podpore za igranje prek miske in tipkovnice ... lol ...

Link to comment
Sam je hecno poslusat prjave od lastnikov xbox360. Prow take emocionalne pickice so. Bog ne dej, da bi s konzolo blo karkol narobe, to je prfektna zadeva, kateri bi se bilo treba klanjat vsak dan najman 50x. Xbox360 je konzola z dobrimi spili, dobro mp podporo in to je to. Na tej konzoli ni nic posebnega in za dol past.

Prow ne mors verjet, pa so vcasih govoril, da so Sony fanboyi v pizdi. Poresnic povedan, sm raj bral poste Stipe2, kokr polno prepotentnih g33kov, ki si lastijo xbox... Prow znate gamerju zasrat to konzolo v stratosfere...

A je še kaj drugega potrebno?

Link to comment
Sam je hecno poslusat prjave od lastnikov xbox360. Prow take emocionalne pickice so. Bog ne dej, da bi s konzolo blo karkol narobe, to je prfektna zadeva, kateri bi se bilo treba klanjat vsak dan najman 50x. Xbox360 je konzola z dobrimi spili, dobro mp podporo in to je to. Na tej konzoli ni nic posebnega in za dol past.

Prow ne mors verjet, pa so vcasih govoril, da so Sony fanboyi v pizdi. Poresnic povedan, sm raj bral poste Stipe2, kokr polno prepotentnih g33kov, ki si lastijo xbox... Prow znate gamerju zasrat to konzolo v stratosfere...

A je še kaj drugega potrebno?

Je ja, kako le nebi bilo? Pomembna je kvaliteta izdelave, dosti serijske opreme, dosti podpore 3rd party izdelkov, free mp, ergonomičnost konzole, tišina delovanja itd itd. Xbox360 veliko stvari manjka za next-gen. Ni vse v grafiki in kvantiteti spilov.

PS3 ga v vsem tem poscije. Ima veliko serijske opreme, kvaliteta izdelave je svetlobna leta naprej, free mp, ergonomična je, dosti 3rd party izdelkov, veliko zmožnosti s samo konzolo (linux, divxi, mail...). V glavnem ma vse kar je point konzole, veliko tehnologije za prihodnost in dolgo delovanje. Konzola sicer ni najbol tiha, izbor spilov je slab in zaradi serijske opreme, cena dokaj visoka.

Vse kar jz zamerm xbox360 je res zanic kvaliteta in narejenost bolj za kratki rok. Kaj nej clovk rece, da imajo DVD, ki bo slej k prej premajhen (in ne mi srat kaj je problem z menjanjem DVDjev, ker vsi vemo, da je DVD cist prav prišel PS2, razlika je samo v tem, da BR ni edin na trgu in je mozno, da bo muha enodnevnica, ce HD DVD zmaga), konstantno posodabljanje konzole (Elite, novi premium bla bla), ter da za vsako stvar mors kupovat nove gizme. Fora konzol je vedno bila v tem, da si imel vse v enem in ne kot PC, ce pa to rabis pa dokupis. Bullshit. Res je velik xboxašev z Core paketom... :)

DejchSLO.png
Link to comment

Finta je, da ima Xbox360 dobre špile drugo pa sploh ni važno. razni linuxi so seveda kul dodatek ampak koliko ljudi se sploh s tem ubada.

Konzola je za igre in naj bo še tako next gen, prvotni namen naj bo igranje iger za ostalo pa na jbo tu pač PC, katerega PS3 očitno tud skuša spodrinit z raznimi linuxi in web browserji.

In o miški ter tipkovnici raje nebi. Če hočeš le to in smrdiš na joypadu raje ostani na PCju in se ne spuščaj v konzole.Mnogim je ljubši joypad vsi pa se zavedamo, da proti tipkovnici in miški nima šans če je človek nadrkan. Zato srčno upam, da to izločijo iz X360 verzije, za PS3 različico mi je pa vseeno ker ga ne bom kupil.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

WTF naj bi pomenilo "ergonomičnost konzole"?

Če misliš na gampad je to stvar okusa (meni je tisti od Xboxa boljši).

Linux je linux ampak tega mam na PCJu ne rabim ga na konzoli. Saj je fajn dodatek vendar v končni fazi praktično neuporabno. Pregrevanje - hmmm moda se pregreva morda ne - odvisno od prostora kje ga imaš in drugih faktorjev. Hrup - kdor mi to omeni mu vrat zavijem. Če ga ne slišim jaz, ki ga imam 10 cm za hrbtom (lažje menjavanje ploščov :D ) potem ne vem kako ga nekateri, ki ga imajo daaaleč stran. Po pravici povedano se ga sliši vendar ni niti malo moteče (in ne zvočnike imam rad potiho). Še deset drugih prijateljev lahko to potrdi. Vse, ki so bili kdaj pri meni in se zabavali ob xškatli sem vprašal, če koga moti glasnost - nada! Divx je pa na konzoli zelo pomemben ja. Ampak sam imam media center based PC in fileserver gnan z linuxom in z nekaj enostvnimi kliki na gamepadu lahko v dnevni sobi pogledam katerikoli divx na fileserverju. Media center PC ga prekodira v xboxu prijazno obliko in ti si ga lahko ogledaš takoj - brez čakanja na kakršnokoli convertanje, ki bi trajalo deset minut. Po kliku na play v petih sekundah že gledaš divx z podnapisi na tvoji xškatli. Torej je mogoče samo znajti se je treba. Stari X je bil v tem še malo boljši, ker je lahko predvajal filme direktno iz fileserverja ampak nima veze. Zdaj pa je tu Vista in je vse skupaj še lažje. Third party dodatke lahko dobiš tudi za x360. Kaj ima PS3 več serijsko kot x360? Torej ima: Disk (je večji od x360 ampak je bolj malo uporaben), gamepad, ... sem še kaj pozabil (glupi sony pa na strani nima napisano kaj je v paketu ker mi gre iskreno na živce).

MANJKA PA NEKAJ: IGRE!!

Jaz bi takoj kupil PS3, če bi le ta imel kaj boljšega zame. Pa ima ene glupe pretepačine, streljačine, nekaj arkadnih dirk in smo fertik. Pogrešam pa simulacije. Kaj je podobnega Forzi za PS? Pa ne mi omenjat Gran turismo (ali kakorkoli se že imenuje) - igral pet minut in mi ni všeč. Jaz osebno igram par iger, ki pa so ponavadi skrbno izbrane. Trenutno ima zame X več iger, ki so meni zanimive od PS. X ima eno, PS nima nobene. Streljačin ne maram, pretepačine še manj, arkadne dirkačine so zmešane, ..... Torej vse kar je ljudem pomembno na konzolah - gears of whatewer..... splinter cell (to je samo nekaj kar mi je padlo na pamet), ..... me ne briga. Če že igram streljačino je to tretjeosebna, ker mi pri prvoosebnih rata slabo (pa ne vem zakaj ampak čisto pri vsaki prvoosebni streljačini mi je postalo slabo po dveh minutah igranja). Morda je ena izmed streljačin, ki ni tako slaba (ampak kupil je nebi) kaki Lost planet - igral demo na x360. Drugače pa jaz rabim simulacije, poslovne strategije (na konzoli - hahaha), kaka zanimiva vesoljska simulacija/streljačina (kakor jih že imenujejo), letalska simulacija/streljačina/arkada, kaka zelo ZF tretjeosebna streljačina - po možnosti z čimmanj krvi in čimveč roboti. Ena dobrih Xbox (ne 360) exkluziv je bila Mech assault2 - ki sem jo poleg forze na Xboxu še najraje igral. Potem pa se konča. In tukaj se mi zdi, da ima X veliko več iger kot PS.

To je bil moj mini dolg post!

Link to comment
Samotar enim je s tipkovnico lazje igrat ... n00b ...

sebek1 za ETQW so hotli naredit to sam so pol odpovedali.

In kaj je narobe s tem ko smo dobili misko in tipkovnico? Favsija mogoc? Lahk se zmeri igras z kontrolerju ...

Sasuke kolker vem nimajo vsi spili za konzole podpore za igranje prek miske in tipkovnice ... lol ...

sam ti si res :doh: ne dojemaš da za X360 sta tut tipkovnica pa miška :doh:

Ok sam tok kaj bojo men linuxi na konzoli ko jih mam na kompu?

Isto je z tipkovnico in miško če ju mam na kompu?

Kaj je men važno da je konzola tiha če je ap večina špilov itak tiha in ko igram ponavadi ne gledam maše ampak se zabavam?

Kaj mi bo mail pa vse ostalo sranje če so zato računalniki na katerih je vse boljše?

Konzole so predvsem namenjene zabavi ne pa resnemu delu in zato sem se jaz tudi odloču za X360 predvsem zaradi dobri špilov in cene konzole!

Aja pa ker je to namenjeno zabavi in prostemu času verjetno nobenemu ni težko zamenjati en DVD da greš v drugo mesto, oziroma je isto kot če bi vstavil drugo igro in verjetno bo cena iger na BR veliko višja kot na DVD in ne mislim dajati več dnara za igro će pa lahko anredim par korakov in zamenjam en DVD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Samotar enim je s tipkovnico lazje igrat ... n00b ...

...

... n00b ... , kdo jaz sem ... n00b ... ?? :headscratch:

Za mano je 24 let igranje video iger in ne mi z ... n00b :fiufiu: ... n00b

Daj povej kolk si star ? 16-17 :amazed:

Če imaš PS3 se nauči igrat s kontrolerjem , miška pa tipkovnica pa sodita k PCju .

:bringiton: z miško in tipkovnico te ovnam v CS pubec :)

Xbox

Link to comment

Sasuke vse igre za konzole NIMAJO podpore za misko in tipkovnico ...

Da, pregreva se vendar lahko uživaš v obilici špilov. Sploh pa bo ta napaka nedvomno odpravljena.

A res? A zakaj jih pol se velik jamra, ce je odpravljena.

Eh, vsi omenjate pomembnost stevila kvalitetnih iger in pozabljate, da je PS3 komaj štartal v EU par mesecov nazaj :doh:

Fantje, zadeva - PS3 je komaj začela živet in čez čas se bo situacija obrnila.

Kaj pa je imel x360x na začetku splavitve?

Haha a ti mislis, da bojo PSji kdaj tk crkovali ko Xboxi? I don't believe so.

Prvo kot prvo Sony ni tk pokvarjen ko M$, ki je naredil Xbox in zelo zelo kvalitetnih delov tam iz kitajske ...

Samotar se pocasi ucim, sam js sm bil celo zivljenje na pc gamingu in zdj sm sol na konzole ^^

sorry za 'n00b' ^^

Link to comment
Haha a ti mislis, da bojo PSji kdaj tk crkovali ko Xboxi? I don't believe so.

Prvo kot prvo Sony ni tk pokvarjen ko M$, ki je naredil Xbox in zelo zelo kvalitetnih delov tam iz kitajske ...

Samotar se pocasi ucim, sam js sm bil celo zivljenje na pc gamingu in zdj sm sol na konzole ^^

sorry za 'n00b' ^^

:lol: PS3 se tudi pregreva

:lol:

Sony agrees to replace defective PS3 game consolesi n Taiwan - overheating experienced

So far you'd be hard pressed to hear about any defects that the PS3 has suffered, but there does seem to have been some PS3 problems reported in Taiwan. Consoles launched in the region had a range of defects such as jammed memory cards and a possibility to overheat. Following the intervention of the Cabinet's Consumer Protection Commision Sony of Asia has agreed to replace any PS3 consoles if they are suffering from 'serious defects'. Sony so far has replaced just two consoles that had faults regarding the power switches. So that's three supposed defects? Has anyone experienced any of these on their PS3 machines?

odvisno je od prostora kam daš konzolo da se ne pregreva :fiufiu:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.