Skoči na vsebino

ASTRO A50

Po več kot petih letih si Ozi ubode nove, brezžične, kobajagi surround - gejming slušalke. Izboljšan model priznanega proizvajalca Astro Gaming. Pregled 3. generacije slušalk, primerjava s 1. generacijo, ki sicer še miga, zakaj menjava in namig, kako do precej ugodnejšega nakupa.
Obišči prispevek!
Sveže
  • Prenovljena TEMNA tema! Obogatena in popolnoma igričarska. SVETLA ostaja v svoji super-light obliki
  • Funkcija iskanja je odslej na steroidih! Hitro in učinkovito!
Vpiši se za sledenje  
japanboy

Rage 2

Priporočeni prispevki

Uradni napovednik:

Gameplay napovednik:

E3 2018 gameplay napovednik:

Igra naj bi bila podobna Mad Max igri z bojem z avtomobili. Izšla naj bi spomladi 2019.

O igri:

Navedek

You play as Walker, a wasteland ranger to has lost everything, and now prowls the wasteland seeking revenge. The footage shows ultra-fast combat and an array of powers that let you turn the tide and hurl enemies through the sky. At one point Walker magnetises all of his enemies to the roof and takes them out with ease.

uredil/a japanboy
  • Like 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Igra omogoča le single player igranje!

Igra bo imela tudi 60fps podporo! Žal bo ta mode na voljo le na teh platformah: PC, Xbox One X in PS4 Pro

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Pa seveda da ce lavfa na PRO oz X verziji konzole da tudi na navadni dela. To je kot da ne bi mogel pol litra vode zlit v litrsko steklenico. Kar je nonsense.

matej1990 je mislil da bo 60fps podpora le na omenjenih verzijah konzole, medtem ko navadne verzije te opcije ne bodo imele.

uredil/a japanboy
  • Hvala 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
29 minut nazaj, matej1990 pravi:

Sem popravil moj zapis. 😁

Sem ti hotu minus stisnt >: Zej sm pa jst izpadu ko bebo, ker si ti popravu post. :P.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se
Vpiši se za sledenje