Skoči na vsebino

Gametrailers.com


Priporočene objave

je bil topic na mnenjalniku, kjer so imeli razne trike, kako zaslužiti čim več. sej verjetno je še, malo ga poišči. po mojem mnenju se ne splača s tem zajebavat. ker itak ne bo nič od tega. rajši hodi nekam delat preko študenta in si zasluži denar ter nabavi kar želiš. ;)

Link to comment

Jaz sem gor in pridno služim GTDje. Problem pa je en - oni v Slovenijo lahko pošiljajo le kape, majice.... Ne pa tudi iger in konzol. Za kar pa je odgovoren amazon.com iz katerega naročajo (amazon ne pošilja v SLO). Sam sem dobil že tri nvidia majice, ki sem jih naročil tako, da sem zadovoljen. Traja dolgo časa preden dobiš ampak, ko dobiš imaš pa vseeno zastonj majico in hkrati si še informiran o igrah.

Link to comment

Ja v Nemčijo in Avstrijo pošiljajo brez problema. Vse skupaj gre tako, da ti paket v resnici dobiš iz amazona in ne iz gametrailersa. Edino majice pošiljajo iz svojega naslova. Majice sem dobil, konzole so tudi dobivali tako, da to deluje. Naslov kam naj pošljejo pa tako ali tako vpišeš šele pri naročilu.Jaz bi pa zveseljem bombardiral amazon, ker ne pošilja iger v SLO.

Sam nažalost nimam nobenih sorodnikov kje tam okoli, tako, ,da mi to nič ne pomaga.

Link to comment

Ja bi moral dolgoo zbirat za konzolo. Na srečo samo stisneš play pa se potem filmčki kar sami predvajajo in ne rabiš klikat na vsak filmček za začetek predvajanja. Seveda je samo 50 točk na dan možno zaslužiti z filmčki. Pet točk dobiš z objavo bloga (en na dan max), ocene in komentarji pa tudi nekaj prinesejo.

če bi kdo rad kaj naročil lahko preko mene...

Ko bom imel dovolj točk se bom spomnil na to - upam :D .

V primeru, da pri prijavi daš mene kot, da sem te povabil pa jaz dobim 500 točk (če seveda prideš do level 5 - kar ni težko).

Link to comment
To je namenjeno za stalne obiskovalce :D .

Do level 5 pa prideš z gledanjem filmov, komentiranjem, ocenjevanjem....

cene:

DS Lite 23.000 GTD

PSP 26.000 GTD

XBOX360 53.000 GTD

PS3 65.000 GTD

Vsak pa ima lahko odprte tri račune na istem IP naslovu, kar pomeni, da lahko na dan dobiš 150 točk in potem vse skupaj pošlješ na en račun.

WOW, pol leta pa je PSP tvoj! Celo leto pa dobiš x-box 360 :amazed:

Se grem že prijavit na Gametrailers :lol:

edit: pozabu sem, da ne pošiljajo v slovenijo :bleh:

Link to comment

Kaj ste vi dali za drzavo?

EDIT: En predlog: Ziher mate polno ljudi na msnju, prosite jih naj se prijavijo ter vas dajo kot refferera. S tem dobite 500 tock. 10 ljudi preprosite (obljubite jim chupachups...vedno vzge pa bo), pa ze mate 5000 točk. In ste že na eni četrtini do DS Lita..

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.