Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Ah GOW sem dobo dans. Postar je kr v nabiralnik fukno brez da je podpis zahtevo!!! Kak te majo to cudno jau.

Aluminjasta skatla pa je cela zvita kot da se je debela baba dvakrat gor vsedla lol. Se sreca da mi dol visi za take stvari.

Na sredini igralnega DVDja pa je priblizno taki zelo tanki krogec. Zgleda kot bad burn. Upam da je kaj druga ker te popizdim.

Zaenkrat se deluje jau.

Link to comment
Mah dej pizda se zmer nism nc dubu. Klicu sm na posto nevejo nc, pol pisu sm na GAME pa se zmer odgovora nism dubu. Bi me pa potolazil ce bi mi povedal kaj pomen : your order is currently being picked and packed : a seprav nimam nc za skrbet? Pa kaj se napise k nej bi dobo posilko

your order is currently being picked and packed -->pomeni, da ti še niso sploh poslali!! Pomeni, da so izdelek vzeli in ga pakirajo za pošiljanje!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

FN3 je tud men kr uredu, mam demo.. pa sam impact pucnhe spamam :lol: . No uglaunm nevem kam je ta moja posilka sla res nevem, klicu sm na posto pa ni nc blo.. pa pisu sm na game pa se zmer nism dubu odgovora. Pa mi res sploh ni jasn to da so obe posilke (mojo in tvojo) izti dan odposlal, ti si jo v cetrtk dubu jst pa se zdej ne. A bi mi mogoce kdo razjasnil kaj se dogaja pa kaj nej nardim. Pa prosm nbenih hecov da jo je postar spizdo pa na e-bayu prodal :tepen:

deletethis.jpg
Link to comment

jah kak si pa naroco? da pride na naslov tvoj al od tistega ko je kartica? mogoce mislim da si reko da je od tete ne, mogoce je slo na njen naslov pa zdaj neve kaj si zaceti stem in to brez heca :ihih:

btw. jaz sem ga tudi ze prodal GOW... Nasledni tedn ko bom mel cajt BOM PA PREBRAL NAVODILA FORUMA, KER SE POMALEM BOJIM BANANE.

Se nekaj sej pravim da me je prav sokiralo ko sem najso spil kr v nabiralniku brez podpisa. Nevem ce bom se kdaj koli kaj naroco z tujine resno.

To je taka priloznost kot da das nekomu 200 evrov pa mu reces ce si fer mi bos vrno lol. Postar ce spizdi to si lahko pod nosom obrises ker lahko on simple rece da je oddal.

Link to comment

ne da bom naredo firmware mod pa ce crkne nej crkne pri tem ker MAM RAD BANANE. Tudi mi je vseeno za MS banane :hyper: Itak so slovenske boljse.

btw. nevem kaj bi blo stvojo posiljko upaj da pride ta tedn drugace pa jo je postar spizdo ali pa je bila vrnjena ali pa ti je kdo drugi z kaslca spizdo kaki sosed ko si povedo :yuck:

Link to comment

postari so vedli da se bom hitro navelical tak da so hitro posredovali da se bo kdo drugi mel kaj od spila ko mu vec pomeni :headscratch:

In jaz sem mislo za 75k prenosni DVD player 10'2" narocit. Jau zdaj ze nebom bom reje se 100k prisparal pa 12 colski laptop kupo za 1000 evrov lol.

aja pa se to. Jaz nimam rad banan da nebo kdo mislo :evil:

Link to comment

kilzorz: človek božji razumi, da nista samo vidva s Sawyer naročila zadeve na isti dan. Naročanje med prazniki pa je vedno rizik, saj lahko pride do marsikaterih komplikacij. Zamude s prispetjem pošiljke so še najmanjša skrb.

Ni pa potrebno zdaj panike zaganjat. Počaki, da poteče maksimalno število dni za dostavo (recimo en mesec). Potem pa je čas za frustracije.

Link to comment

Mene pa zanima par izrazov pr naročanju:

Address Line 1 :

State / ZIP :

City (moreš poštno številko zravn napisat?) :

Required Land Line Number :

PS.:

par stvari sem sam ugotovu

Address Line 1 : (pač hišni naslov)

State / ZIP : (poštna številka)

City (sam mest kjer živiš) :

Required Land Line Number :to pa nimam pojma

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.