Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Mene pa zanima par izrazov pr naročanju:

Address Line 1 :

State / ZIP :

City (moreš poštno številko zravn napisat?) :

Required Land Line Number :

PS.:

par stvari sem sam ugotovu

Address Line 1 : (pač hišni naslov)

State / ZIP : (poštna številka)

City (sam mest kjer živiš) :

Required Land Line Number :to pa nimam pojma

To ti je telefonska številka! NE GSM AMPAK ZEMELJSKA LINIJA!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Kaj pa priporačate?

in kako se kaj uporablja in kaj kaj pomeni?

PayPal

Bank Transfert

Check/Cheque

Money Order

Jaz uporabljam PayPal (hvala bogu so se pri PayPal odločili za podporo Slovenije, ker do nedavno ni bilo mogoče plačevati prek PayPal-a) tam kjer direktno plačilo prek Eurocarda/Mastercard ni mogoča. Zaenkrat ni bilo nikakršnih problemov! :thumbup:

Osebno vse ostale varijante plačil odsvetujem, predrago in prezamudno!

Xsiluro.jpg

Link to comment

A lohk mal opiše prosim potek plačevanja z PayPalom

k mi nč jasn ker sem zečetnik v naročevanju z tujine (najlaži je v Sloveniji k daš plačilo po prevzetju)

Do te stopnje sem prišel ko dodaš svojo kartico kaj pa naprej pa nvm kakšen je postopek.

mislim pa naročiti iz te strani www.divineo.co.uk in www.gameplay.co.uk al pa www.sendit.com

Prosim da mal razložiš zadeva od konca do kraja

hvala

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
A lohk mal opiše prosim potek plačevanja z PayPalom

k mi nč jasn ker sem zečetnik v naročevanju z tujine (najlaži je v Sloveniji k daš plačilo po prevzetju)

Do te stopnje sem prišel ko dodaš svojo kartico kaj pa naprej pa nvm kakšen je postopek.

mislim pa naročiti iz te strani www.divineo.co.uk in www.gameplay.co.uk al pa www.sendit.com

Prosim da mal razložiš zadeva od konca do kraja

hvala

Lej če maš Eurocard/Mastercard potem itaq ni problema. Pri www.gameplay.co.uk in www.sendit.com recimo izbereš artikel, ki si ga želiš kupit greš v "checkout" tam ti vsaka spletna trgovina ponudi več možnosti plačevanja ena izmed njih je credit card -->recimo izbereš Eurocard/mastercard potem vneseš številko kartice (tista dolga cifra na kartici), točno ime uporabnika tukaj pazi na šumnike, ki jih ni treba pisat, oz. uporabi recimo za č,ž --> c,z ker angleži šumnikov ne poznajo

vtipkaš še datum veljavnosti, ki ti piše na kartici in pa tri zadnje številke, ki so na strani kjer imaš podpis! In Wala , ko te verificirajo iz strani banke kjer imaš račun je to to!!!Kmalu lahko pričakuješ pošilko!!!

Če boš uporabljal pa PayPal moraš pa vse te podatke, ki sem jih navedel zgoraj vnesti v svoj nov PayPal "account" in to je to!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Kje je pa najbolje nabavit Xbox live gold kartico?

:thumbup:

Tam kjer jo prodajajo za najboljšo ceno!!?? Mal preveri na web trgovinah(www.gameplay.co.uk,www.game.co.uk,www.sendit.com, ipd.) ali se pa zapelji v nam bližnje dežele: Avstrija, Italija. Zaenkrat jih še nisem zasledil v mullerju BTC! Lahko si pa podalšuješ Gold, kar preko Xbox Live ti direktno iz Mastercarda trgajo!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Kaj ta PayPal zadeva. Jaz sem mel neki account iz leta 2005 ko sem probaval ce deluje. Na accountu mi pise

Status: Slovenia (unverified)

Kreditno karto sem vpisal zdaj not. Enemu moram nakazat 75 evrov za neko zadevo pa me zanima kak zdaj to nareidm al moram pocakat da dobim verfied status al kaj za vraga?

Ko pa hocem dati Add funds na racun pa rece da ni na razpolago dobena banka transfer v slo. Kaka banka zavraga ce sem pa kreditno vpisal.

Link to comment
Kaj ta PayPal zadeva. Jaz sem mel neki account iz leta 2005 ko sem probaval ce deluje. Na accountu mi pise

Status: Slovenia (unverified)

Kreditno karto sem vpisal zdaj not. Enemu moram nakazat 75 evrov za neko zadevo pa me zanima kak zdaj to nareidm al moram pocakat da dobim verfied status al kaj za vraga?

Ko pa hocem dati Add funds na racun pa rece da ni na razpolago dobena banka transfer v slo. Kaka banka zavraga ce sem pa kreditno vpisal.

Sawyer vse je kull Status: Slovenia (unverified) pomeni, da nisi plačal, da te preverijo kot zanesljivega plačnika oz. stranko!

Add funds ne moreš naredit ker slo še ni v tem sistemu, kar mi sicer ni jasno zakaj ampak tako je!Skratka plačuješ lahko preko web trgovin, denarja pa ne moreš prejet zaenkrat!

Fantje najbolš je direkt eurocard oz. najlažje!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Torej jaz nemorem placat preko paypala sploh? Niti ce eurocard ftipkam v add card? V cem je pol fora paypala lol.---->v tem, da lahko plačuješ na nekaterih web trgovinah, kjer nimajo direkt podprte opcije za plačilo z eurocard/mastercard, večina boljših web trgovin ima možnost plačevanja direktno z Eurocard/Mastercard

En ma paypal racun pa mu moram nakazat 111 evrov. Limit je 100 trenutno. tak da nevem. 100 pa 11 posebej potem negre ce sploh kaj gre :D

Kar se tiče nakazovanja na paypal račun, tega še nisem počel in nimam dotičnih informacij, zato si malo preberi navodila na www.paypal.com recimo?!!!!Paypal še nima popolnega supporta za slovenijo sem povedal že v prejšnem post-u!

Xsiluro.jpg

Link to comment

fora ti je v tem da za prvo plačilo imaš na raspolago 100 € oz. $ .

Pri meni je bilo tako: prvič sem plačal 55 € , drugo plačilo sem sem imel za 70 € in ko presežeš ta znesek 100 € oz. $ sem moral nakazati s tega računa mislim da 2.5 € , ta denar dobiš nazaj v roku 1 tedna na svoj bančni račun .

Mislim da ti s tem preverijo kartico iz Status: Slovenia (unverified) se ti nato spremeni v Status: Slovenia (verified) in nimaš več omejitve zneska !!!

Upam da sem ti pomagal , :D

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.