Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

in ko vse to kupiš in ti še ocarinijo se ti bolje splača da greš prek v Avstrijo ali Italijo pa tam kupiš . ;)

No nevem ,če bi si naročil , kaj pa reklamacija, če ti bo slučajno 360tička crknila kot je meni.

:petting: ( nesel nazaj v trgovino in čakal 3 tedne ,da sem dobil novo ) :cough:

:puppy: Kaj boš pa pol delal pošiljal nazaj :headscratch:

Xbox

Link to comment
Če imajo japončki isti sistem kot američani, rabiš za napajalni kabel samo en konverter, ki ti zadevo spravi na nižjo napetost ..

Točno tako. Rabiš samo pretvornik. Dobiš pa ga v vsaki elektro štacuni.

Reklamiranje bo res jeba in že načeloma se sobne konzole splača kupovati blizu doma.

Link to comment

Fantje men se še zmer zdi bolša varjanta mal pogledat na netu cene špilou u Mediamarktu, Metroju in Toysrusu-v avstrij. Majo sm pa ke kašne akcije, v osnovi se špili giblejo nekje med 55 in 65 evri. Ce pa kaj narajmaš pa daš v akciji lohka za nov špil tut sam 40 evrou kr znaša dobrih 9 slovenskih tisočakov - tko sm narajmu zj v toysrusu fifo world cup k je bla recimo v mediamarktu 65 evrou - pr nas v mantisu pa 19 jurčkou.

Je pa res treba mal pogledat - mal potelefonirat - kr je pa pr tem slabo je pa to, da se morš res pozanimat al je špil resnično v angleščini!!!

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
mi lahko kdo pomaga ker imam s tem težave

Enter the three or four digit number that appears on the back of your card at the end of your account number.

kaj morem tam vtipkat

pri mastercard maš tam kjer je tvoj podpis 7 številk npr; 0 896 452

mislim da moraš vpisat zadnje tri številke :headscratch:

Xbox

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Zaenkrat na igabibi še nisem zasledil špilov za Xbox360 imajo jih pa za prvega Xbox-a in mi tudi ni jasno kaj čakajo!!??Menim, da je v sloveniji že dovolj Xbox360 uporabnikov za katere bi lahko uvozili kakšne igre!! Al se ne splača???

Drugače imajo igre v BTC-ju v Mullerju sam so v nemščini in še kar drage tam do 18k! Moti me predvsem to, da so v nemščini ne v angleščini.

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.