Skoči na vsebino

RED DEAD REDEMPTION 2

WHERE'S OUR MONEY?!?
RDR2 tema

ANIMAL FORCE

Tower defense igra z VR implementacijo
Animal Force članek
  • Red
  • Dead
  • Redemption
  • 2
Samotar

Nabava robe prek Interneta !

Priporočeni prispevki

Tako da bi potem plačo skup z pošto 47.520sit

Hehe tako pa tudi to ne gre. Do izteka oglasa še je 5 dni in do takrat bo se cena konzola sigurna še vsaj za 100 evrov povišala.

:)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Prvi špil za 360ko sem naročil v tujini in sicer na hmv.co.uk. Dobil v 10dneh od naročila (pošta je rabila 7 dni).

NFSC CE me je prišel 15jurjev s poštnino vred, navadna verzija bi bila 12400 (pri nas najceneje 16k). Poštnina je fiksna 1.75funta na vsako stvar.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Če ti on da garancijo :> Stvar je treba testirat.

Samo res so smešni stara 1 mesec in potem brez garancije pa kaj piše da je stara 1 mesec če laže nevem eni direkt blodij na tej bolhi. Izgled svetovnega prvenstva a ni to bilo malo dlje naza kot 1 mesec :D

Če potrebuje res denar mu malo pomahaj z :cash: samo ne 90k z 80k ali 85k in če rabi keš ti bo prodal konzolo ceneje :>

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Mogoče je kupil dodaten faceplate od svetovnega prvenstva. Naj ti pokaže račun. Če ga nima povej da plačaš 5k manj :>

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Mene pa zanima koliko in kje lahko priklopiš ožičene kontrolerje za x360?

In kaj mislite glede tega oglasa ?

http://www.bolha.com/oglas1874751

ožičene priklopiš prek usb-ja - 2 spredaj in 1 zadaj = 3 komade

Glede oglasa jaz bi raje dodal 15 k in si kupil novega s kako igro :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Hvala za odgovor.

katere igre pa podpirajo 3igralce na eni konzoli ?

Kje pa sedaj prodajajo najcenejše Xboxe premium?

Sem bil v Mullerju v Kranju in sem našel Xbox Premium za 95.000sit en brezžičen kontroler ter nekaj špilov ki niso nevem kakšne uspešnice.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Mislim, da je pri nas Muller med najcenejšimi, sicer pa glede Xboxov pri nas tako ali tako ni nevem kake izbire med trgovinami. Če želiš več robe bo treba v Avstrijo ali pa naročit preko interneta. Jaz sem v soboto bil v Münchnu in je res pravi raj tudi za Xboxe, ker res dobiš vse kar ti srce poželi in to dosti ceneje kot pri nas.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Kako je pa z garancijo ?

Ti jo poštempljajo na pultu ko kupiš ?

Kje je pa v Avstriji kakšen najbljiži "Xbox center" kjer bi se dalo kupit vse in še več za Xbox 360?

Pa še zaradi sihronizacij me skrbi, de ne bi ubavlal nemškega Full avta al pa Gears of wara.

A to piše na škatli če je sinhroniziran špil ?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

ufff...

veliko uprašanj še mam pa si ne morem vseh spomnt:

1. kaj se naredi z tvojim live accountom ko peteče rok enega leta ?

2. ali moreš kabel za kontroler ubaviti posebej ali dobiš pakiranega skupaj kabel in kontroler?(ne da se mi baterij gont, slabe iskušne z baterijam)

3. kok bi prbližno prišlo v evrih : (v Avstriji)

- Xbox premium

- kabel za tv ne vem koga naj ubavim če mi je potrbno sploh koga(mam post z uprašanjem tukaj http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... &start=120 )

- +2 ožičena kontrolerja

- ene 4-5 špilov

- daljienec

-(še kaj pozabil?)

Pa če še kaj priporočate

hvala

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
ufff...

veliko uprašanj še mam pa si ne morem vseh spomnt:

1. kaj se naredi z tvojim live accountom ko peteče rok enega leta ?

Dokupiš predplačniško kartico al si pa na Xbox live naštimaš, da ti avtomatično podalšajo naročnino za to potrebuješ kartico ala eurocard!

2. ali moreš kabel za kontroler ubaviti posebej ali dobiš pakiranega skupaj kabel in kontroler?(ne da se mi baterij gont, slabe iskušne z baterijam)

Kabel za napajanje oz filanje baterij ni v paketu moraš ga dokupit tako kot baterije!

3. kok bi prbližno prišlo v evrih : (v Avstriji)

- Xbox premium

- kabel za tv ne vem koga naj ubavim če mi je potrbno sploh koga(mam post z uprašanjem tukaj http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... &start=120 )

V Mulerju BTC koplet Xbox Premium 95.000 sit

- +2 ožičena kontrolerja

V Mulerju BTC cca 20.000 sit

- ene 4-5 špilov

Mal poglej na igabiba.joker.si

- daljienec

Universal remote v Mulerju BTC cca 10.000 sit

-(še kaj pozabil?)

Pa če še kaj priporočate

Definitivno špil Gears of War

hvala

Zdej maš pa tolk informacij, da se moraš samo še odločit

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

najlepša hvala :bowdown: :bowdown:

Še odgovor na moj prejšni post bi prosu (glede garancije in trgovine v Avstriji)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Pol naj konzolo kupim v sloveniji dodatke pa v Avstriji?

Nisem še bil v BTC-ju Muller samo v Kranjsekm pa ni nič dodatkov še igre so bolj slabe...

je v BTC-ju kaj več dodatkov ?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

V ljubljanskem btcju v müllerju vedno najdem največ stuffa, poleg tega imaš pa zraven še Harvey Norman, kjer nimajo ravno ogromno stvari, majo pa jih.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Muller BTC je zakon,...zelo priporočam nakup konzole in dodatkov sam cene špilov v Mulerju so mal visoke zato pa za špile probaj na igabibi al pa na internetu recimo www.sendit.com in podobno!

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Lahko tudi dodatke kupiš v SLO, sicer bo potrebno preko neta, spletne trgovine pa potem dobavljajo iz tujine. Vendar ti napišem za primerjavo tole: Za Net adapter sem s poštnino odštel 27 tisoč SIT, v nemčiji so ga imeli za 79 evrov kar je približno 19 tisoč SIT. Če bi vedel predn sem naročal, da bom šel v Nemčijo, sigurno nebi naročeval preko spleta. Torej, če maš možnost kupit v tujini, se ti ne splača vse robe nabavlat preko neta (sploh pa ne v SLO).

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Jaz sem glih včeraj naročil pri www.sendit.com net adapter in me je s poštnino prišel 85.50 eura, kar je 20.489 sit !!

Mal je treba po več net štacunah pobrskat pa dobiš čist zdravo ceno!!

Phantom kje si pa naročil svoj net adapter, da so ti tako grdo zasolili ceno!??

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Jaz sem naročil kr v SLO (Playgame). Saj sem vedel, da je dražje, ampak nisem si mislil da toliko. Najbolj pa sem se za nakup preko SLO shopa odločo, ker tukaj sem vedel, kaj bo z robo, za tujino pa nisem tako zelo zaupljiv, vsaj ne pri nekaterih ponudnikih.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Hvala, za informacijo, bom tud jaz malo pogledal. Ampak zaenkrat itaq Oblivion igram kolko pač mam čas zarad šole :no_no: Ko se bom tega naveličal bom pa tud kaj druga nabavo :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Te trgovine so vse iz UK ?

Pol niti ni tako dolgo za čakat po pošti ali kaj?

koliko ponavadi traja da pride nekaj iz UK po pošti?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se