Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Mene bo pobral, jst nevem vec naprej kje je ta posilka JOJ!. Pa sploh nevem zakaj mi nocjo odgovorit na e-mail nc nevem kaj bo zdej. Ce grem na posto hocjo kr eno 13 mestno stevilko al neki 9 mestno z eno crko uspredi pizda ampak men je GAME sam eno kurcevo cifro dol zravn s katero loh preverm kako in kaj je s posilko pr njih. A mi loh nekdo povek aj nej zdej pa a je klic v anglijo drag ?

deletethis.jpg
Link to comment
Mogoče kdo ve kje je najbolj poceni 2100točk pa faceplate sun al pa dead rising? :bowdown:

Najceneše majo 2100 MS točk v Mullerju ene 6000 sit cca 25 eur , kar se tiče pa Faceplate Sun sem ga pa v Harvey Normanu videl cene se pa 100% ne spomnim mislim da 30 EUR če se en motim! Faceplate Dead Rising pa zaenkrat nikjer!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Mene bo pobral, jst nevem vec naprej kje je ta posilka JOJ!. Pa sploh nevem zakaj mi nocjo odgovorit na e-mail nc nevem kaj bo zdej. Ce grem na posto hocjo kr eno 13 mestno stevilko al neki 9 mestno z eno crko uspredi pizda ampak men je GAME sam eno kurcevo cifro dol zravn s katero loh preverm kako in kaj je s posilko pr njih. A mi loh nekdo povek aj nej zdej pa a je klic v anglijo drag ?

Klic v anglijo ni tolk drag! Če nič drugega boš vsaj točno zvedu kje so ga pihnili!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Mene bo pobral, jst nevem vec naprej kje je ta posilka JOJ!. Pa sploh nevem zakaj mi nocjo odgovorit na e-mail nc nevem kaj bo zdej. Ce grem na posto hocjo kr eno 13 mestno stevilko al neki 9 mestno z eno crko uspredi pizda ampak men je GAME sam eno kurcevo cifro dol zravn s katero loh preverm kako in kaj je s posilko pr njih. A mi loh nekdo povek aj nej zdej pa a je klic v anglijo drag ?

Samo malo čudno se mi zdi. Jaz sem naročil pri game.co.uk 14 januarja gears collectors ter 15 je bila pošiljka odposlana in če z tri dni sem dobil gears v kaselcu.

Po moje ga je pošta zgubila.

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Ni problema Liverpool! Se zgodi! Drgače pa MS Live Vision imajo

v Mullerju BTC oz. so nazadnje še imeli ko sem bil tam v torek 29.1.07.

Žal mi je samo, da nisem vedel, da greš v Nemčijo in, da imajo tam HD DVD na zalogi!

Bi privarčeval teh 93 EUR pa si rajš kakšen LOST PLANET kupil!

Če bi bil človek vedež ne bi bil revež!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.