Skoči na vsebino

Mario Kart [Wii]


AndY1

Priporočene objave

  • Pred 5 meseci ...
  • Odgovorov 176
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Joooj, komaj čakam! To bo tudi špil, ki ga bom(o) lahko igral noč in dan :beer::car:

Hehe... :lol:

Glede Mario Karta pa je definitivno špil, ki bo ponujal veliko zabave. Grafika je beauty, igralnosti pa tako ali tako ne morejo zgrešiti, če niso ravno popolni kreteni. Vse kaže, da bo Wii online scena končno do dobra razživela. Upam, da se ob izidu ne bo pripetila kakšna novička, da je Nintendo uveljavil plačevanje onlina.

Link to comment
Joooj, komaj čakam! To bo tudi špil, ki ga bom(o) lahko igral noč in dan :beer::car:

Hehe... :lol:

Glede Mario Karta pa je definitivno špil, ki bo ponujal veliko zabave. Grafika je beauty, igralnosti pa tako ali tako ne morejo zgrešiti, če niso ravno popolni kreteni. Vse kaže, da bo Wii online scena končno do dobra razživela. Upam, da se ob izidu ne bo pripetila kakšna novička, da je Nintendo uveljavil plačevanje onlina.

pomojem ne bo še,.. saj ta mp ni vreden tok da bi ga mogli plačevat... :fiufiu:

raizssx.png
Link to comment
Joooj, komaj čakam! To bo tudi špil, ki ga bom(o) lahko igral noč in dan :beer::car:

Misliš s tem bomo igral? Na drugo sploh ne pomislim...... :lol: .

@Raizuken: V novičkah na KSi je že novica o plačljivem online igranju. Upam le, da ko bom prišel v trgovino ne bom zagledal rdečega znaka za Wi-Fi na Mario-Kartu, ker potem nakup odpade.

Edina igra, ki je vredna plačevanja je WoW, pa še ta ima kar veliko ceno...

Edit: Da malo popestrimo zadevo, takšen naj bi bila originalna embalaža:

mkwiiboxsd1.jpg

Meni se zdi nekam dolgočasna.

Link to comment
Joooj, komaj čakam! To bo tudi špil, ki ga bom(o) lahko igral noč in dan :beer::car:

Misliš s tem bomo igral? Na drugo sploh ne pomislim...... :lol: .

@Raizuken: V novičkah na KSi je že novica o plačljivem online igranju. Upam le, da ko bom prišel v trgovino ne bom zagledal rdečega znaka za Wi-Fi na Mario-Kartu, ker potem nakup odpade.

Edina igra, ki je vredna plačevanja je WoW, pa še ta ima kar veliko ceno...

Ja sam pomoje ne bo to že tko zgodaj....

raizssx.png
Link to comment

hja.. jaz pa ne izuzemam možnosti, da igra ne bi bila dobra..Sicer je skoraj vsak mario dobro ocenjen vendar morda se zgodi lahko pri tem ravno obratno.. npr tako kot se je zgodilo pri mario in sonic na olipijadi.. :) ..

Glede na to, da na wiiju se ni dobrega ucenjenega racinga, bi jaz rekel, da je to cisto realna moznost da bo omenjen mario kart slab.. :)

Am.. saj bomo vidl, mislm da nima smisla naprej ugotavlat pocakimo na izid, potem pa komentirajmo.. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Jaz sem malo "arcade karting" haterja, a mi je bil Super Mario Kart na SNES-u svojčas (ko sem bil še mulc) prav zabaven, sploh v dvoje. MK64 sem tudi sprobal in lahko potrdim, da je bil fun, a sem si na N64 raje omislil Diddy Kong Racing, nad katerim sem bil precej razočaran. Igra sicer ni bila slaba, celo zelo dobra "kartovščina", a mi ta žanr enostavno ne leži.

Aja - kakor vem, bo MK WII baziran na odlični DS verziji, tako da se ga fani takih dirkačin lahko veselite.

Link to comment

Verjetno najboljša multiplayer ludnica na wiiju in ne podpira niti voice chata, niti prostega chata z tipkovnico, temveč le naprej predpripravljene stvari tipa yes, lets drive, give me lollypop. Res kako last gen, kako sploh temu lahko rečejo online enabled.

Kolko vstran vrženega potenciala :thumbdown:

Link to comment
  • vrhovni

Ne vem, če katerikoli Mario Kart bazira na katerem drugem Mario Kartu .. vsakega pač spacajo malce po svoje.

MKWii recimo, bo imel (vsaj kar se mene tiče) podebiljene powerslide-e, saj med slideanjem ne bo več treba zavijati v drugo smer, da bi si nabildal powerslide, ampak se bo ta avtomatično bildal sam od sebe - dlje, kot boš slideal, močnejši bo powerslide ob zaključku.

Kaj bo pa s temile motorji in izvajanjem trikov, me pa tudi še zanima .. sem precej skeptičen trenutno. Slava jim vsaj za to, da bo možno špilati z vsemi možnimi kontrolerji, če bo s priloženim volanom slučajno bolj smotano. :)

Link to comment
  • vrhovni
Res kako last gen, kako sploh temu lahko rečejo online enabled.

.. ker boš špilal online? :D Ja, saj je debilno, ampak Nintendo to fura že odkar so uvedli WFC, da ja ne bi kdo kakšnemu malemu glupemu Američančku kdo kaj grdega rekel preko njihovih online špilov .. :doh: Nimaš kaj, tisti, ki furamo Nintendove konzole, smo se pomoje že sprijaznili s tem.

Vsekakor je pa MKWii precej bolj online napreden, kot vsi ostali Nintendovi špili:

Kot že omenjeno, bo možno dirkanje preko spleta s kar 12 igralci, obenem pa se bosta preko enega Wiija in split-screena online tekmovanjem pridružila dva igralca. Poleg še mnogih nerazkritih večigralskih opcij vsebuje MKWii tudi Mario Kart Channel, kjer bo možno sodelovati v spletnih lestvicah, objavljati in sprejemati t.i. 'ghost racerje' ter sprejemati tudi nove turnirje in tedenske izzive, ki bodo podobni DSjevim Mario Kart misijam.
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ta igra bo žal ena iz med slabših to leto v njej mad italiana Mariota , ker žal ne boš mogel igrati online saj wii nima te moznosti se posebej ne ker je bel in mejhen in ima samo 512mb spomina ter tako zal ne bos mogel igrati saj ta igra sploh nebo prišla za wii ampak za ds ker je graficno bolj napreden :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sorry za izpad ne bo se ponovilo :ihih:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

se strinjam z Manbearpigom, wii je totalna polomija. Kdor ga je naredil naj že enkrat malo bolj pogleda v svet i se naj malo zamisli.

Pa še za playgame-a. Tvoje cene so oderuške, v trgovini je xbox360 200 evrov, ti pa ga prodajaš z nećimerno ceno 450 evrov brez obredsti. pa vso srečo s tvojo trgovino ki bo kmalu propadla.

js ne vem no

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.