Skoči na vsebino

Mario Kart [Wii]


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 176
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni

Pomoje še vedno nikjer, ker je BB špil povsem ignoriral, Mullerji pa verjetno zaradi splošnega pomanjkanja ne dobijo nobene kopije iz Nemčije.

No, midva z dečvo sva ga v sredo končno dobila s ChoicesUK (13 dni, bljeh), ampak sva sedaj na vikendici, kjer nimamo ravno wireless neta, tako da bova verjetno od torka naprej na voljo za kakšen online match. Zaenkrat sva ga samo enih deset minut sprobavala in prvi vtis: Where da fak je možnost igranja Cupov v dvoje?! :x

Link to comment
Pomoje še vedno nikjer, ker je BB špil povsem ignoriral, Mullerji pa verjetno zaradi splošnega pomanjkanja ne dobijo nobene kopije iz Nemčije.

No, midva z dečvo sva ga v sredo končno dobila s ChoicesUK (13 dni, bljeh), ampak sva sedaj na vikendici, kjer nimamo ravno wireless neta, tako da bova verjetno od torka naprej na voljo za kakšen online match. Zaenkrat sva ga samo enih deset minut sprobavala in prvi vtis: Where da fak je možnost igranja Cupov v dvoje?! :x

Tale !stvar! je tudi mene zelo grdo presenetila. Kako za vraga ne moreš igrati cupov v dvoje. Samo eno in po eno progo. Torej za odklepanje novih avtomobilov in karakterjev smo prisiljeni igrati sami....SAMI! :crybaby:

Anduril ti pa pohiti, da ti pokažem kako se dirka :mwahaha: .

Link to comment

Da ne omenjamo battle moda ki je zdaj čisto uničen,saj sploh več ne moreš igrat tako da bi bil vsaka za sebe in da bi bilo maksimalno 4 osebe...

pa še cupi so težji zaradi tega ker je igra tako naključna ,saj če si prvi lahko samo čakaš kdaj te bo nekaj zadelo :doh:

i'm officaly dissapointed :yuck:

Link to comment
  • vrhovni

Midva sva ga včeraj končno malce bolj sprobala in prešpilala šest cupov na 50cc.

Zabavno kot zmeraj, s tem da modre želve še vedno morijo v tri p.m. (vsaj v multiplayer bi lahko že dali možnost izklapljanja posameznih itemov, jebovas Nintendo smotan), po novem so mi pa precej smotani tudi mini-boosti (včasih si jih lahko, če si znal, izvedel kar nekaj v enem ovinku, sedaj pa čakaš sto let, da se ti prižgejo iskrice .. ali sem pa jaz smotan, pa še nisem zgruntal pravega načina? :?), pa zdi se mi, da so vsi vozniki/karti čist fakin nesposobni glede zavijanja? Vsak drugi ovinek moraš speljat s slideanjem, ker ga drugače ne sfuraš? Totalno čudno. :bleh:

Grafično .. mnja. Super Mario Galaxy me je malce razvadil. Na trenutke kar lep špil, povečini pa malce upgrejdan Double Dash z večjimi okolji in blurom. Lahko bi bilo precej boljše. :thumbdown:

P.S.: aja, razen z volanom, ozr. uporabo wiimotea, se trikov ne da izvajati?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Mene pa pri multiplayer špilu vedno izklopi, napiše mi you were disconected from the other players in sedaj sploh ne morem več igrat preko neta. Naj gre vse skupaj v pm.

Meni tudi to zelo nagaja. Imaš slučajno Wi-Fi USB connector?

Ne, nimam, mam router in mi je na začetku normalno delovalo, zdaj pa me že par dni ful zajebava in če že po kakem čudežu pridem v dirko me takoj pol spet ven vrže. Lahko pa normalo tekmujem ghost race, kar pa mi ni v neko uteho.

Link to comment
Hm...a je lenobnež tisti, ki igra ali tisti, ki ne igra... :lol:

Čimprej objavi kodo, potem pa lahko že počasi zaženemo KSi turnir.

@Gredinus: Nisem opazil tvoje kode. Te bom dodal v kratkem.

Ma ne, jaz sn tak noter pado, da nisem imel čas postati kode. Evo vam jo zdaj. ;)

4296-3952-3237

Moj Mii name: Sephiroth

P.S: Jaz nisem imel z MP nobenih problemov, ne prej, ne zdaj.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.