Skoči na vsebino

Mario Kart [Wii]


AndY1

Priporočene objave

Ta igra mad italiana Mariota bo žal ena izmed slabših to leto, ker žal ne boš mogel igrati online, saj wii nima te moznosti se posebej ne, ker je bel in majhen in ima samo 512mb spomina, ter tako zal ne bos mogel igrati, saj ta igra sploh ne bo prišla za wii ampak za ds ,ker je graficno bolj napreden :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sorry za izpad ne bo se ponovilo :ihih:

Lastiš si Wii, nato pa napišeš to....no comment... :uke:

Link to comment
  • Odgovorov 176
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
Sam kakor se sliši niso mogli opisat onlina v evropskih državah ker ga sploh še ni mogoče uporabljati.Torej ocene niso čisto zaključne.

Drgač pa: Mario kart DS ruuuuuuuuuuls!!!!!! :beer::beer::beer:

Emmm... loh kdo pove kje bi dubu MK: DS? Prek interneta mislim, v SLO. :cash:

Wiiha!

Link to comment
  • vrhovni

Oftopik bičež, oftopik! ;)

Ne vem, jaz se pa ful veselim tega Mario Karta. Vem, da nikakor ne bo izumljal tople vode, bo pa še vedno en izmed najbolj zabavnih multiplayer špilov ever, tako offline kot online. Sploh online pa zna biti s tem MKWii kanalom nekaj posebnega, saj naj bi bili organizirani tudi online turnirji in lige poleg vsega ostalega, kar naj bi ponujal. Lujštno. :ihih:

Link to comment
Oftopik bičež, oftopik! ;)

Ne vem, jaz se pa ful veselim tega Mario Karta. Vem, da nikakor ne bo izumljal tople vode, bo pa še vedno en izmed najbolj zabavnih multiplayer špilov ever, tako offline kot online. Sploh online pa zna biti s tem MKWii kanalom nekaj posebnega, saj naj bi bili organizirani tudi online turnirji in lige poleg vsega ostalega, kar naj bi ponujal. Lujštno. :ihih:

Se popolnoma strinjam s tabo. Ker bo igra podpirala vse kontrolerje kot SSBB, bo super. Pa ko si omenil online...12 igralcev (vsi Nintendo fani s foruma v eni dirki :lol: ).

Čeprav, kar se grafike tiče, sem opazil da grafika osebkov ni nic drugacna od grafike v MK: DD.

Link to comment
Mnja, jaz sem odjavil prednarocilo na Mario Kart. Ni to to.

Tudi prodajam Wii z 6 igrami in vsem priborom, ce koga zanima. :)

Kaj to pomeni? Boš postal "PC only" igralec?

Soon to be PS3 & PC. Oziroma ob naslednji PS3 pocenitvi, ki pride. ;)

Mislim, konzolo imam ze od decembra 2006 in vse do danes ni bilo vec kot kaksne 2-3 igre, ki bi bile res vredne svojega denarja (kaksna Zelda, Galaxy, potem pa se lista ze pocasi konca). Vse ostalo je bolj ali manj shuffelware. Tudi pri online storitvah je Nintendo krepko zaspal (oz. se se sploh ni zbudil).

Ni to to.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.