Skoči na vsebino

Mario Kart [Wii]


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 176
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni

Sej te nihče ničesar ne obtožuje? Zaradi mene lahko vi s svojimi konzolami počnete karkoli, tu se le trudimo, da ne bi na nikakršen način spodbujali že tako prevladujočega piratiziranja pri nas.

Še dva dneva! :hyper: Držim pesti, da bodo imeli MKWii že v petek v kakšnem Mullerju .. ali pa v BB, če bo normalna cena. :disbelief:

Link to comment
Sej te nihče ničesar ne obtožuje? Zaradi mene lahko vi s svojimi konzolami počnete karkoli, tu se le trudimo, da ne bi na nikakršen način spodbujali že tako prevladujočega piratiziranja pri nas.

Še dva dneva! :hyper: Držim pesti, da bodo imeli MKWii že v petek v kakšnem Mullerju .. ali pa v BB, če bo normalna cena. :disbelief:

Samo to :crossfingers: ...če pa ne ... Mama me pelješ v Trst? :ihih:

raizssx.png
Link to comment
Še dva dneva! :hyper: Držim pesti, da bodo imeli MKWii že v petek v kakšnem Mullerju .. ali pa v BB, če bo normalna cena. :disbelief:

Na žalost, ne bodo. Sem se včeraj in danes pozanimal v BB in Muellerju, pa so rekli 7-14 dni po izidu.

Nč, bo kr treba iz UK naročiti.

Edit: Popravek. Nikjer na spletu iz UK (vsaj iz normalne trgovine) se ne da več prednaročit, ker je povpraševanje tako.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Hm, to se mi pa čudno zdi - no, za Mullerja, za BB je to normalna praksa. Ponavadi, ko sem spraševal za kakšne špile, niso imeli pojma, kdaj kaj dobijo, ker pač pride s pošiljko (ki jih imajo, če se ne motim, ob torkih in petkih), ko pride.

Greva danes z dečvo v Mullerja na Čopovo težiti, pa poročam potem. :)

Link to comment
  • vrhovni

No, sva vprašala strica tam in je, tako kot sem pričakoval, rekel, da nimajo pojma kdaj dobijo MKWii, ker dobijo, kar jim pač pošljejo iz Nemčije. Jutri zjutraj fašejo pošiljko, pa je možno, da pride v njej - bo treba poklicati in preveriti.

Fingers crossed. :crossfingers:

Link to comment
No, sva vprašala strica tam in je, tako kot sem pričakoval, rekel, da nimajo pojma kdaj dobijo MKWii, ker dobijo, kar jim pač pošljejo iz Nemčije. Jutri zjutraj fašejo pošiljko, pa je možno, da pride v njej - bo treba poklicati in preveriti.

Fingers crossed. :crossfingers:

Upamo da bo za ta vikend kej v Mullerju

Če ne pa imam alternativo v Trstu ^^

raizssx.png
Link to comment
No, sva vprašala strica tam in je, tako kot sem pričakoval, rekel, da nimajo pojma kdaj dobijo MKWii, ker dobijo, kar jim pač pošljejo iz Nemčije. Jutri zjutraj fašejo pošiljko, pa je možno, da pride v njej - bo treba poklicati in preveriti.

Fingers crossed. :crossfingers:

Anduril nujno mi sporoči če bodo dobili. Ker če bodo jih bom kar poklical naj dajo en komad na stran. Upajmo :crossfingers:

Link to comment

Odločil sem se, da igre ne kupim.

Zakaj?

Zato ker piratčki lahko že špilajo danes, jaz, ki bi jo pa rad kupil, pa je nikjer ne morem in lahko čakam od 7 - 14 dni. Ja, pa kaj še.

Če pomislim, se ne spomnim, kdaj sem nazadnje igral Wii-ja. Po moje ga bom v kratkem prodal in si ubodel PS3 (ko pride Dual Shock 3). Z MK so me popolnoma razočarali.

wii_forum2.jpg
Link to comment
Odločil sem se, da igre ne kupim.

Zakaj?

Zato ker piratčki lahko že špilajo danes, jaz, ki bi jo pa rad kupil, pa je nikjer ne morem in lahko čakam od 7 - 14 dni. Ja, pa kaj še.

Če pomislim, se ne spomnim, kdaj sem nazadnje igral Wii-ja. Po moje ga bom v kratkem prodal in si ubodel PS3 (ko pride Dual Shock 3). Z MK so me popolnoma razočarali.

Saj je tvoj problem, da ti ne piratiziraš.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Odločil sem se, da igre ne kupim.

Zakaj?

Zato ker piratčki lahko že špilajo danes, jaz, ki bi jo pa rad kupil, pa je nikjer ne morem in lahko čakam od 7 - 14 dni. Ja, pa kaj še.

Če pomislim, se ne spomnim, kdaj sem nazadnje igral Wii-ja. Po moje ga bom v kratkem prodal in si ubodel PS3 (ko pride Dual Shock 3). Z MK so me popolnoma razočarali.

Saj je tvoj problem, da ti ne piratiziraš.

A ne, kolk sem neumen... :eye:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Ja pa dobro no. Dejte se malo umirit. Andy 7-14 dni...kaj je to v primerjavi z SSBB, ki prihaja? Nič. Pa ne boš zaradi trme oz. neučakanosti izpustil enega najzabavnejših iger za Wii. Že vsaj zaradi online igranja se splača. Da bi vsi igrali. Počakaj prosim, da bomo igrali skupaj ali pa skoči v Celovec oz. Trst. Btw v petek grem v Trst...ti kaj zrihtam? :)

Link to comment
Ja pa dobro no. Dejte se malo umirit. Andy 7-14 dni...kaj je to v primerjavi z SSBB, ki prihaja? Nič. Pa ne boš zaradi trme oz. neučakanosti izpustil enega najzabavnejših iger za Wii. Že vsaj zaradi online igranja se splača. Da bi vsi igrali. Počakaj prosim, da bomo igrali skupaj ali pa skoči v Celovec oz. Trst. Btw v petek grem v Trst...ti kaj zrihtam? :)

Mama rekla use Rasprodano še zadnjo kopijo mi je uzela ^^ nevrjetno. Cena pa bla 50€ z volanom vred

raizssx.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.