Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

TV je 49" in sem namenoma kupil manjšega, ko mi je večji (Samsung plazma) crknil, za gledanej iz 2m in igranje v prvi vrsti FPSjev se mi zdi, da ni dobro imet prevelik TV... drugače pa imam že v mislih 55 ali 65" TV samo trenutno gre keš za dokončevanej bajte.

TV mora biti optimalen za razdaljo iz katere gledaš, če je (pre)velik je za filme fajn, za igranje, pa vsaj mene moti, nekako se držim teh chartov razmerja med razdaljo in velikostijo ekrana

optimal-viewing-distance-television-grap

Do zdaj sem imel cca 2m do TV-ja kar je za 1080p 50" OK, zdaj bo pač malo večji ker bo 4k in razdalja 2m+ in smo nekje na 55"+

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 9 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

V bistvu poteka preko IFTTT sistema. Rabi se samo IR remote controller, preko katerega lahko upravljaš vse naprave z irjem preko aplikacije in potem preko teh gumbov narediš ifttt automacije. Jaz pač uporabljam Xiaomi izdelke, ker so cenovno ugodni. Je pa slabost teh to, da delujejo preko china serverjev in zato tudi prihaja do rahlega zamika.. ampak se navadiš 😀

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.