Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

Ewo tole sm najdu na mn3jalu od jokerja in zakaj tega ne bi imeli tudi mi. Vsak nej uplouda svojo slikco od svoje sobice kako zgleda (tam kjer imate naprave za špile seweda in ne vaše sobe za učenje) Jaz dam svojo kmalu , ker malce posprawljam kable in to. Če ne pa imam PS3 in HDTV 84 cm in boste kmalu videli. Premišljujem tudi o Wii-ju. Bomo videli. No , da vas vidimo.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ok, pa da prilepim jast svoje.

Tale taprva je komparski koticek, ne pricakuje nobenih posebnih poosodobitev ker je familiski in nebom za vse kej vecga kupovav....sej sm ze usb hub pa susalke pa zvocnike pa kamero jst nabavu....kaksnega rama al pa trdega diska novega pa NE BO....Na njej lahko vidite nas komputer....:

sopce001.jpg

No, dej smo pa pri mojih osebnih stvareh katere sm si sam prisluzil (za 15 letnika to ni kr tko :china: ):

sopce002.jpg

Na sliki loh vidite prazgodovinski TV, anteno za njega, ene par spilov za psp, PC in gameboy (niso vsi za gemboja - jih je se velik). Pol je gor moj cenjeni radio, prenosni dvd predvajalnik, PSP, GBA SP ter moj komunikatorski NOKIAjivec mobitelčič.

Pricakovani updati: okoli novega leta pride nov TV al pa radio (najbrs bo tv), in pa ena sobna konzola. Al bo to wii, al pa PS2....vsak ma pr men svoje pluse pa minuse, in se nism dolocu. Najbrs bo tist za kerga bo dnar :beer:

Cez eno leto, pa vskoci not se brand new computer, ki bo pa itak taka prva klasa d bo ostalo mal zgubil pomen....Zato se tud bl na wii nagibam, ker gamepad ma loh tud na kompu, unga kontrolerja pa ne.-....no sej sm reku: za tistga k bo dnar

Upam d se uzivali v mojem zapravljanju denarja :beer:

Link to comment

Ok še moje!

Najprej prenosnik, Wii in en TV (ki služi samo za okras, da ni tam tako prazno):

img2220.jpg

Moj trosed z X360 v ozadju:

img2221.jpg

Projektor, ki skrbi za sliko iz X360, Wiija in xboxa:

img2222.jpg

Kabel kri prenaša sliko iz Wiija do projektorja (v kratkem bom kupil komponentni kabel in Wiija postali nekam nad ali pod projektor):

img2223.jpg

Projekcijsko platno (1:1 format čeprav je slika 16:9):

img2224.jpg

Še dva računalnika (tisti z LCDjem je moj drugi pa je od očeta ina mame), kompleti zvočnikov, router, modem.....:

img2225.jpg

Link to comment

Ja to je moje!

Drugače pa žarnice so zelooo drage. jaz sem kupil projektro z dolgo življensko dobo žarnice. Zdržala naj bi približno 3000 ur (ponekod se omenja 2500). Odvisno je ali ga uporabljaš na eco načinu (jaz ga) (špara z žarnico vendar je slika po dnevi malo manj vidna - drugače super). Jaz sem računal, da zdrži žarnica približno tri leta, če vsak dan gledam projektor tri ure. Sedaj včasih ga nič, včasih več.... Ampak po petih mesecim imam šele nekaj čez 125 ur tako, da ni panike. Nova žarnica pa je okoli 300€.

Link to comment

Hehe saj, če na koncu pogledam sam projektor in vse skupaj niti ni bilo toliko kot bi si mislil. Čeprav poceni še vedno ni. Sem pa za letos opravil z večjimi nakupi.

Še koliko je prišlo vse skupaj:

- BenQ W100 Projektor (podpora 720p kar mi čisto zadošča): 690,83€

- Zvočniški sistem Genius SW-5.1 5000 (nanj je priklopljeno vse od očetovega compa do konzol): 97,03€

- Platno metroplan BP180LM (180 cm široka slika je zakon): 90,38€

- Trosed joker (lesnina): okoli 150€ se mi zdi

- X360: 400€

- Wii: 250€

SKUPAJ: 1678€ - brez konzol pa 1000€

Bravo, lep setup

Hvala!

Drugače pa še ena slikica med predvajnjem serije. Sicer je slika bolj slabokvalitetna zaradi slabega fotoaparata:

http://shrani.si/files/img1084x6uc.jpg

Link to comment

Sistem 7.1. :D

2.jpg

1.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpg

-Plazma Pioneer 435 XDE, do konca leta zamenjava z Pioneer-jem KURO 50.

-Studijske pene, ca.18 m2.

Plama Pur d.o.o (Piramide)

-Ozvočenje B&W

B&W HTM7

B&W 704

Monitor Audio Bronze B2

Monitor Audio Bronze B1

Zvočniški del zaključuje Aktivni SubWoofer

Yamaha YST-SW1500, povezan z kablom

IXOS

Sprednji par in center je povezan z kabli KIMBER 8.TC, ki so jih strokovno pripravili in konektirali pri podjetju INTEK

Vse skupaj pa poganja

Marantz

DVD player

Sony DVP 7000

Optična povezava PC-ja, PS3, XBOX-a 360 in DVD-ja

VAN DEN HUL THE OPTOCOUPLER MK II

Analogna povezava DVD-ja

QED QUNEX.....

Link to comment

@Tomyboy: Čez tole sobo pa res nimam kaj rečt, verjetno je v njej vse kar rabiš za uživanje v igrah (čeravno rabim jaz samo tv + konzola oz. handheld konzola). A poveš tak okvirno ceno konzol + tv + zvočniki oziroma celoten set v sobi (brez pohištva). Glede na to, da je nekaj stuffa v sobi Pioneer - 100% ni bilo poceni. BTW - kdaj te ne bo doma, da ukradem DSjevo ohišje ? A to je tole z Miyamotovim podpisom ?

Respect :sweat::tepen:

@raveer: Rub A Dub Live set je pa precej všečen :razzy: . Tole maš sestavljeno iz nagačenega morskega psa in WC račk ? Hec - drugače pa tole res v sobo lepo paše.

followmeontwitter.png
Link to comment
WOOOOWWW!!!

Zelo lepa soba za igračarje. Čeprav je morda tista pena proti odmevom malce preveč :P , ali pa je ravno ˙ na I.

V 70% se uporablja za predvajanje filmov in serij. Plamafon pena je en najbolših zadeva, kar sem jih kdaj kupil.

To je nekakšna gluha soba, ne dobesedno, ker sem pokril prostor samo na ključnih mestih, kjer pride do odboja in to je v kotih sten. Prvi občutek je zelo čuden, saj ne čuješ odmeva in v sobi čuješ vsak manjši zvok.

Brez tega je bilo poslušanje v sobi nevzdržno. Igralo je vse povprek, nekontrolirani basi, odmevi, itd.

Velika moč zvočnikov skupaj ca. skupaj (800W na 8ohm) in 200W RMS na Wooferju, soba enostavno ne prenese.

Z to peno, ne pride do nikakršnega bobnenja ali bolje rečno odmevanja basa.

Zadeva je že malo bolj audiofilska, ne sicer iz stališča kakšnega stereo poslušalca (tam se menijo o kablih 2k in več za ! METER :)http://www.hifi-exchange.de/de/art.php?p=96 ), ampak kar se tiče sistemov 5.1-7.1

Link to comment
  • vrhovni
WOOOOWWW!!!

Zelo lepa soba za igračarje. Čeprav je morda tista pena proti odmevom malce preveč :P , ali pa je ravno ˙ na I.

V 70% se uporablja za predvajanje filmov in serij. Plamafon pena je en najbolših zadeva, kar sem jih kdaj kupil.

To je nekakšna gluha soba, ne dobesedno, ker sem pokril prostor samo na ključnih mestih, kjer pride do odboja in to je v kotih sten. Prvi občutek je zelo čuden, saj ne čuješ odmeva in v sobi čuješ vsak manjši zvok.

Brez tega je bilo poslušanje v sobi nevzdržno. Igralo je vse povprek, nekontrolirani basi, odmevi, itd.

Velika moč zvočnikov skupaj ca. skupaj (800W na 8ohm) in 200W RMS na Wooferju, soba enostavno ne prenese.

Z to peno, ne pride do nikakršnega bobnenja ali bolje rečno odmevanja basa.

Zadeva je že malo bolj audiofilska, ne sicer iz stališča kakšnega stereo poslušalca (tam se menijo o kablih 2k in več za ! METER :)http://www.hifi-exchange.de/de/art.php?p=96 ), ampak kar se tiče sistemov 5.1-7.1

Torej je pena ˙na I. :beer:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.