Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

No moja igro sobica ne vsebuje več dosti konzol, oz. se več ne uporabljajo, zato sem slikal kotiček kjer domuje moj komp Cheezburger :D

Na mizi (20"LCD, logitech zvočniki, logitech miška, logitech tipkovnica, Nokia E63, micro usb kabl, mini usb kabl, 8GB Sandisk USB, micro sd to sd adapter, Belkin čitalec kartic, powerball, star wars mailbox, sticky notes, Nikon manual, škorpijon z egipta, 4kg praha):

dscn0986.jpg

Pod mizo (kišta CheezBurger, 200m kablov, 6mestni razdelilec, modra svetloba, 95 dB hrupa -> Level at which sustained exposure may result in hearing loss) :

dscn0988.jpg

Music corner (nalepke Armin van Buuren, Royksopp, Killers, M.I.A, Pendulum, 2xkarta za AvB @ Hala Tivoli)

dscn1000.jpg

Že dolgo nisem nič pisal tukaj, pa sem se zdaj razpisal malo bolj. Ok v večini gre za popis inventarja in prahu v moji sobi a vseeno, enjoy =)

followmeontwitter.png
Link to comment

Lepo zrihtano, če ravno dvomim, da maš vedno tak pospravljeno. :D

Je pa ena stvar, ki me moti - nikoli nisem kapiral teh LED diod v računalniku. Moja postelja in računalnik sta v isti sobi in ponavadi ga ne ugasnem ko grem spat. To pomeni, da morem vsakič pokrivat eno samo lučko na celem ohišju, ki pa je tako močna, da presveti celo sobo in jo v temi prav nemarno osvetljuje, čeprav soba ni mala. Da bi mogo pa vedno pokrit celo škatlo, mogoče še odzadaj, pa je res preveč.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Verjetno nisi eden takih ljudi (glede spanja) kot sem jaz. Zraven mene lahko sveti 500W reflektor in špila muzika na enako močnem zvočniku pa bom spal kot top. Drugače mam pa v računalniku 3 modre katode, ki bolj ali manj obarvajo polovico sobe v to barvo, ampak kot sem rekel, še s tankom me ne zbudite :)

Edit: Sveti pa se iz kompa itak 24 ur na dan, do 2 tedna če mam srečo da ni kakega power cuta :P

followmeontwitter.png
Link to comment
No moja igro sobica ne vsebuje več dosti konzol, oz. se več ne uporabljajo, zato sem slikal kotiček kjer domuje moj komp Cheezburger :D

Na mizi (20"LCD, logitech zvočniki, logitech miška, logitech tipkovnica, Nokia E63, micro usb kabl, mini usb kabl, 8GB Sandisk USB, micro sd to sd adapter, Belkin čitalec kartic, powerball, star wars mailbox, sticky notes, Nikon manual, škorpijon z egipta, 4kg praha):

dscn0986.jpg

Pod mizo (kišta CheezBurger, 200m kablov, 6mestni razdelilec, modra svetloba, 95 dB hrupa -> Level at which sustained exposure may result in hearing loss) :

dscn0988.jpg

Music corner (nalepke Armin van Buuren, Royksopp, Killers, M.I.A, Pendulum, 2xkarta za AvB @ Hala Tivoli)

dscn1000.jpg

Že dolgo nisem nič pisal tukaj, pa sem se zdaj razpisal malo bolj. Ok v večini gre za popis inventarja in prahu v moji sobi a vseeno, enjoy =)

imaš pa isti monitor ko jaz :car::beer: ftw

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 11 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.