Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

  • N7
Verjetno znaš tudi kaj zaigrat, medtem, ko jaz nimam pojma...:loser:

sploh ne vem, kaj se star kozu spravlaš neki glumit rokerja. una dolga čupa že itak vsa razceplena, pa bulerji že tko 10x zamenjan podplat. cajt povozu čist. ne vem... emšo te je pahnu v n-to poburteto spet.

:plan:

ozi_SLO.png

Link to comment

Si me pogruntal, vedno fotko dodatno zabluram v gimpu, da zabrišem zrnatost, ker pač zvečer slikam ob slabi svetlobi brez flasha, ne maram flasha), namen je itak pokazat da ni kablov ane...

WiiU bi šel na mesto kjer je Wii, ampak sem se zamislil nad ne uporabo le tega in količino še ne preigranih iger na Ps3 in X360, ter ugotovil, da nima smisla...

BessieSABU.png

Link to comment
Si me pogruntal, vedno fotko dodatno zabluram v gimpu, da zabrišem zrnatost, ker pač zvečer slikam ob slabi svetlobi brez flasha, ne maram flasha), namen je itak pokazat da ni kablov ane...

WiiU bi šel na mesto kjer je Wii, ampak sem se zamislil nad ne uporabo le tega in količino še ne preigranih iger na Ps3 in X360, ter ugotovil, da nima smisla...

zkj ne maraš flasha?

Gapi x3.jpg

Link to comment

Ker je na telefonih flash zanič in vedno se ti potem nekje vidi odsev oz. je prežgano... temno fotko še lahko naknadno posvetliš, s prežgano pa nimaš kaj... pa spet lahko bi počakal da bo dan, pa sliko na TV-ju dal eno bolj temno pa bla, bla... sam lej nismo na Slo-foto portalu :o

Aja pa Leča oz. kar je pred lečo na telefonu je ponavadi zapacano s prsti itd... kdo bo to pucal za info fotke :D

BTW za referenco še original neobdelana fotka

post-101-144771024534_thumb.jpg

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
po mojem si še mal okajen od rd-ja pa se pol zgovarjaš.

lej, bessie. ne spemat z gnilimi fotkami, k je to isto, k če bi gledu cenzuriran plejboy čez freske.

we're into details. alwayz.

;)

Če si že malenkosten, bodi potem zares, ker že orenk tolčeš off topic...:no_no: in se vrni k temi pa fotkaj svoj game set... sej vem da se že dva dni trudiš, da bi naredil dobro/boljšo fotko pa ti ne rata :o

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7

nč ni offtopic. vzgajaj mladino ne pa da jih razvajaš s pofl robo. sej veš kako to gre.

drugač pa nisi daleč od resnice. nimam kej slikat. ker mam vse tko pospravljen, da se konzol sploh ne vid. tud gamepadov ne. ah, ja ene osamljene slušalke so v kotu to je res. pa še to zato, ker so nove pa fensi in se mi jih gleda. tko da... kaj nej ti slikam? radelc?

:lol

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.