Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

Navadno se v isti igri ne zmaga več kot enkrat, ampak Tomyboy je ta thread poownal, se vrnil čez leto nazaj in ga ownal spet. Mama mia. In jaz, ki se počutim ves nek high tech in HD, samo ker sem si glede na to, da itak menjavam monitor in da je X360 za vogalom, privoščil 22" monitor. Wow. :bowdown:

Aja, kabli za 3000 na meter so outta this world. Sem videl že fanatikov, ampak to... :crazy:

Props tudi za Raveerja. Pokemon in duhec sta top tier, pa tudi sharky in raca sta gora stilskih točk.

Jaz svoj ultimativni media spet center slikam 28.9 in potem objavim. :plan:

Link to comment

Props tudi za Raveerja. Pokemon in duhec sta top tier, pa tudi sharky in raca sta gora stilskih točk.

HeH, danke in pa da malo pokomentiram. Zeleni frajer ni pokemon, ampak je Minty. Remember that. :) Je vinil designer toy by David Horvath & Sun-Min Kim. Pokemon je zaljitev zanj, se dobro da ne pozna KSI foruma, ker bi ti zameril. :)

Duhec je legenda, Sharky itak, racke so kanonfuter. Pa ob Xskatli se tepeta Bronzebeard (prva serija Warcraft3 figurc, ni jih vec spljoh) in Tichondrius (prva serija Warcraft Series One figurc, se dobis tu pa tam). Ob izzidu SC2 ju bom zamenjal z Firebatom in Hydraliskom. :)

(:

Link to comment

Raveer: I stand corrected. Jao, pa ki ponavadi se spoznam na take igračkarije. :red:

MaDrung: saj nikjer ne piše, da samo zato, ker ima eno sobo z zadnjim high-techom in ker obvlada načine, kako jo postavit, da je v njej cel dan in da vsako noč skicira odboj zvoka in reže penasto gumo. Tako posploševanje mi je nasploh nemalo lejm. Pač, človek ima znanje in sredstva, da si privošči najboljše za čas, ki ga posveča igram/multimediji. To ga naredi v tem threadu carja. Ko bomo imeli debato o tem, koliko smo zabetonirani v hiši med elektroniko in bo povedal, da je cele dneve le pred svojim carskim setupom, potem bo opazka sigurno bolj na mestu.

Link to comment
Navadno se v isti igri ne zmaga več kot enkrat, ampak Tomyboy je ta thread poownal, se vrnil čez leto nazaj in ga ownal spet...

Thanks. :)

wtf lol fak ne tomyboy tko sam gledaš kaj maš sam neki je zakaj maš 2 PSPja?

Tisti ki leži je bratov in služi svojemu namenu. Drugi, ki stoji pokončno pa ima zadaj "nalimane! nosilce, ker se nahaja v avtomobilu in je priključen na autoradijo, da si včasih, ko obtičiš v avtu, lahko ogledaš kakšno serijo ali del filma.

Link to comment
mah tomyboy, ti ne zavidam...

a se sploh se s cem drugim ukvarjas??

Offtopic

Zvečer in čez vikend je lepo pogledat kakšen film, serijo ali pa vsaj odigrati kakšen level novega špila.

Za marsikoga, ki hodi v službo, časa ni nikoli dovolj. Imam dva športna hobija, ki mi vzameta ogromno časa, igranje GOLFA, ter od letošnjega poletje kolesarjenje z specialko. Ta zahteva res ogromno časa in napora, saj delam nekje 300km na teden.

Je pa drugače zelo fajn pisati iz fotelja. :beer:

Link to comment
mah tomyboy, ti ne zavidam...

a se sploh se s cem drugim ukvarjas??

Offtopic

Zvečer in čez vikend je lepo pogledat kakšen film, serijo ali pa vsaj odigrati kakšen level novega špila.

Za marsikoga, ki hodi v službo, časa ni nikoli dovolj. Imam dva športna hobija, ki mi vzameta ogromno časa, igranje GOLFA, ter od letošnjega poletje kolesarjenje z specialko. Ta zahteva res ogromno časa in napora, saj delam nekje 300km na teden.

Je pa drugače zelo fajn pisati iz fotelja. :beer:

Ti gre pa dober, sem slišu, da ste tud "poslovni objekt" popolnoma preuredil, se enkrat ob priliki oglasim, da ti primažem klofuto za tvojih jebačkih 43500 gamerpointov ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
mah tomyboy, ti ne zavidam...

a se sploh se s cem drugim ukvarjas??

Offtopic

Zvečer in čez vikend je lepo pogledat kakšen film, serijo ali pa vsaj odigrati kakšen level novega špila.

Za marsikoga, ki hodi v službo, časa ni nikoli dovolj. Imam dva športna hobija, ki mi vzameta ogromno časa, igranje GOLFA, ter od letošnjega poletje kolesarjenje z specialko. Ta zahteva res ogromno časa in napora, saj delam nekje 300km na teden.

Je pa drugače zelo fajn pisati iz fotelja. :beer:

Mujo bi kazao da si ti obična pederčina koja ima mnogo hiljade... hec hec zakon soba še enkrat ni kej RESPECT. ------> dej napotke kako si jo naredu da prekopiram :evil: :beer:

Link to comment

Kot sem že dejal, zadeva se sestavljajo tudi lahko po nekaj let, to ni kar tako, da greš v trgovino in vržeš 10k. Sigurno kakšni TUŠ ali RIMAR varijanta, vrže 100k mu zadevo pripelejo, namotirajo in je to to. :)

Prvo rabiš prosto sobo, moja je žal sigurno premajhna. Nato začneš pri glasbenih omaricah, ampak jih danes lahko nadomesti moderno nizko pohištvo, ki prav tako izgleda super. Pri kolegu HI-FI-jaši sem včeraj videl in izgleda super. Nato se spraviš na izbiro sedežev. Usnje ne priporočam, ker zaradi tega sem imel jaz probleme. Ne vpija zvoka, ampak ga zaradi gladke površine odbija in zato pride do odmevanja v sobi. Za konzole itak ne bom govoril.

Ostale tehnikalije, zvočniki, reciverji, itd, pa je potrebno poiskati na internetu. Posebaj je merilo EISA, kjer lahko vidiš, kateri produkti so v različnih kategorijah dobili nagrado. To ni potrebno, da je nekakšna iber klasa, ampak letos je recimo dobil za zvočnik leta v kompakt klasi manjši model v Bowers-ovi novi seriji 6.

http://www.eisa-awards.eu/2007/node/743

Ena najbolj prestižnejših znamk na svetu in boš za takšen par odštel ca. 300 EUR.

Kakšen sistem 5.1 z temi zvočniki, bi igral za normalnega uporabnika vrhunsko.

Link to comment

Kar huda zadeva ni kaj. KAr veliko denarja za obcasno igranje:) Komponente vrhunske. Mogoce mal pretiravanja na basih za tako sobico. Je pa kot pravim vrhunsko opremljeno.

ps, pena po steni kar dobro izgleda, glede na knekatere studije vcas, k so mel kartone od jajc gor nalimane:)

ps2, mal mi pride tvoja soba v navzkriz z audiofili , je le malo prevec kablovja, elktromagnetnih sevanj,... Vsaj tako bi mislil vsak malo hujsi audiofil. Ampak vsec je tudi meni:) Ce bi imel na raspolago odvecen denar, bi se prav tako preseraval. Ej a si mel kej problemo conectat dinovo logitecovo tipkovnico? Men jo ne rata, numeric pad se mi pa konekta cist ok?

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

ps2, mal mi pride tvoja soba v navzkriz z audiofili , je le malo prevec kablovja, elktromagnetnih sevanj,... Vsaj tako bi mislil vsak malo hujsi audiofil.

Ja vem, problem je, ker je soba majhna in tokom 10 let, odkar obračam zadeve sem in tja, pač nisem našel boljše rešitve. Večino kablovja, ki poteka zadaj, sem lahko skril pod peno, spredaj bi pač rabil kakšno bolj masivno omarico, ki bi lahko skrila vso kablsko navlako. Zaradi konzol, računalnika in ostalih stvari, to enostavno ne gre.

Če bi se že prej delala soba samo za to, bi lahko naredil v steni že pripravo za kable in se jih potem tako skrije. Drugače pa imam zato sedaj zvočniške kable spredaja zataknjene na peno, da niso preblizu elektrike, tako da za amaterja je to itak dobro. :)

Audio-fil pa bi imel samo dva kabla na vsako stran in to je to. Jaz pa na stereo ne dam toliko, čeprav tole igra tudi vrhunsko v stero-foniji. Smo tudi testirali kakšna je razlika z stereo kabli ta nekje 1500 EUR in playerjem za 2k in moje "ne-stereo" uho ni videlo bistvene razlike. Seveda meni bolj v glavo sevajo vsi ti magneti, zato nimam nič več las. :lol:

Ej a si mel kej problemo conectat dinovo logitecovo tipkovnico? Men jo ne rata, numeric pad se mi pa konekta cist ok?

LP,Sandi

Jaz nisem instaliral nič iz priloženega CD-ja in vse dela v nulo. Pač ni določenih zadev, kot so programabilni gumbi, itd. Tako lahko sedaj vsaj uporabljam miško in tipkovnico, prej je ob instalaciji priloženega CD-ja bila sama štala. Vedno je kaj zaštrikal, logitech pač in njihovi ultimativni driverji.

Še nekaj detajlov. :)

aa.jpg

bb.jpg

dc.jpg

fg.jpg

gg.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.