Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

...Tomyboy ima zelo lepo vendar morda preveč nakičeno.

Mogoče res, samo vsaj ni kič iz made in China ali Tawiana :beer:

Kako pač izgleda pena je stvar okusa, ampak je ena najcenejši rešitev za umiritev zvoka. Če bi v štartu lahko imel veliko prazno sobo, bi si omislil kakšno sobo v stilu B&W demo sob. Pač nekdo, ki še ni nikoli slišal takšnega sistema, si niti ne more predstavljati, kako je to slišati v živo.

Če misliš da v naših kinematografih film igra, potem bi moral čuti kako igra tole, premosorazmerno moč, kakovost zvoka in velikost prostora seveda.

704_l2_w817_h328.jpg

683Gallery03_l2_w817_h328.jpg

Tu je rešitev glede odmevanje, sigurno na max nivoju in z materijali, ki nam laikom niso poznani ali pa so zelo dragi. Edino kar opazim, je tepih na tleh, ki sigurno lepo vpija zvok. Ko začneš polniti sobo, še z drugo elektronsko "navlako", ta kar hitro prenapolni sobo.

Link to comment
Verjetno nisi dobro prebral. Tista pena ni okrasna (ali pač kič), ampak služi svojemu namenu - preprečevanje zvočnega odboja od sten. Ta efekt je lahko zelo moteč v manjših sobah, kjer lahko pride do bobnenja in nerazločnosti.

Ne skrbi, prav sem razumel ;) Četudi ima pena namen, meni zgleda malo ''odveč''. Zdaj pa nehajmo z offtopic in dovolimo še drugim pokazat svoje ''ihro sobice''

TomyBoy, še enkrat: No offense :beer:

Link to comment

Evo, da se še jst mal považim z mojo g33k dnevno sobo.

Panasonic 37" HD plazma in pa Gears of War

img009616cmv.jpg

Tukaj celotni pogled na konzole, tv in igre.

img008916cnd.jpg

My video-game consols (ps2 in x360 sta moji, wii pa je tukaj slučajno, drugače je v lasti moje sestre)

img007916cnw.jpg

Wireless tipkalo za x360, ter igratorji za x360 in wii.

img007516cny.jpg

Moj Technics suround system (prostorni, samo vseh zvočnikov se mi ni dalo slikati)

img008316cnt.jpg

In pa še moja kolekcija iger za ps2 (par jih manjka, ker so trenutno v posoji) in Xbox360 (Nintendo špili pa so prav tako sestrini), (tisto desno spodaj pa je zbirka Joker-jev).

img009216cmk.jpg

RELIX28.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.