Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

Tomyboy, pocasi te tukaj na forumu zacenjamo sovraziti vsi po vrsti. Lol joke :ihih: Koliko si dal za plazmo? Mislis, da je boljse, kot enakocenovni LCD?

:

Dal sem nekje 15% ceneje kot pri uvozniku Primaline. Drugače trenutno ni enakovredne plazme, kaj šele da bi se po kvaliteti slike približal kakšen LCD.

20.000:1 kontrast, itd.

Po vse ocenah, je daleč pred konkurenco. Velja za kompletno serijo KURO. Zato tudi zaslon leta 2007 EISA. Črna barva je ob gledanju filma na robih enaka barvi zunanjemu robu. Zato je tudi ime KURO-črno. Black is better. ;)

Link to comment
Uuu nice. Kaj bi jaz dal za tako plazmo :drool:
Verjetno kar nekaj 1000 evrov. ;)

sicer sem malo zamudil,,,,v nemčiji maš za 650€ LG plazma z diagonalo 92 cm...... :rock:

v trgovini Saturn.. :ihih:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
offtopic lol tomyboy a te lahk prašam kok si star pa kakšen poklic imaš da si lahko privoščiš vso to čudo od tehnike :lol:

Išči...:)

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... c&start=30

Drugače pa kot sem že dejal, sestavljaš sistem takšen ali drugačen počasi. Jaz to počnem že kar lep čas, od srednje šole naprej.

Nadgradnja, menjava, gor in dol, pregled testov po dolgem in počez, nikoli konca. Vendar čez leta si sestaviš nekakšen sistem, ki ti ugaja in niti ni nuja, da si ne vem kakšen premožneš. Določene stvari, kot so pohištvo, ozvočenje so dolgoročni nakup 5 in več let.

LP

Link to comment
Tomyboy, pocasi te tukaj na forumu zacenjamo sovraziti vsi po vrsti. Lol joke :ihih: Koliko si dal za plazmo? Mislis, da je boljse, kot enakocenovni LCD?

:

Dal sem nekje 15% ceneje kot pri uvozniku Primaline. Drugače trenutno ni enakovredne plazme, kaj šele da bi se po kvaliteti slike približal kakšen LCD.

20.000:1 kontrast, itd.

Po vse ocenah, je daleč pred konkurenco. Velja za kompletno serijo KURO. Zato tudi zaslon leta 2007 EISA. Črna barva je ob gledanju filma na robih enaka barvi zunanjemu robu. Zato je tudi ime KURO-črno. Black is better. ;)

novi lcd-ji samsung imajo 25000:1 kontrasta

novi loewe lcd-ji se lahko po kvaliteti slike priblizajo vsaki plazmi

Link to comment

Pribljižajo že - Sony in Samsung sta se s svojimi panelami letos precej pribljižala. Ampak medalja kvalitetne slike in prikaza črne barve še vedno ostaja v rokah Pioneer Kurota.

Čigave panele pa Leowe uporablja, mimogrede? Sicer pa osebno, navkljub prestižni uveljavljenosti blagovne znamke, dvomim v nek pretiran tehnični presežek z njihove strani. LCD tehnologija je v tem trenutku enostavno preveč hitro razvijujoča, oni pa ne delajo televizorjev, ki so pol leta in jutri pa že out.

Link to comment

novi lcd-ji samsung imajo 25000:1 kontrasta

novi loewe lcd-ji se lahko po kvaliteti slike priblizajo vsaki plazmi

Kot sem že dejal številke so nekaj, posebaj pri Samsungu, kjer lahko dinamičnega kontrasta deliš z 5, da prideš do dejanskega kontrasta. Toliko drugih faktorjev je tukaj, sama črna barva, posebaj svetilnost, ki jim ni močna stran.

Kar se tiče Loewe, njihov zaslon v preteklih 7 letih ni prejel, v nobeni kategoriji naslov TV-ja let. Če pogledamo njihove številke kontrasta 4,500:1(model individual 40), vidimo, da so Samsungove, krepko napihnjene.

Zaključek enega od opisov november 2007:There's no doubt that the Individual Compose 40's price will just be too rich for many people's blood, especially as its pictures can only be characterised as good rather than excellent....

Komentarij medijev in EISA glede serije KURO povejo svoje.

http://www.pioneer.co.uk/uk/black/produ ... ments.html

http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/ ... tag=prod.1

Tehnika gre tako hitro naprej, da bo že čez 6 mesecev spet nekaj novega. :headscratch: Začaran krog pač.

Link to comment

Kot sem že pisal tomyboy-u,

vas še tukaj sprašujem:

Ker se moj oče zanima za nakup LCD / plazme televizorja,

me zanima kateri izdelek ima najboljše

razmerje kakovost/cena za okoli 1500€ (ali manj),

naj pa bo diagonala: 106 cm (42") (ali več )

Omaro za TV imamo postavljeno 2-3m od sedežne garniture (al kukr koli se že reče pravilno).

TV pa se bo uprabljal za vsakodnevno uporabo. (TVprogrami, Poročila, Xbox. filmi...)

Kaj vi priporočate?

mal offtopic sam ka se že o plazmah pa tem zgovarjate;

če druzga ne zs-jajte (zasebno spororilo) o vaših predlogih xD

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.