Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

Tole je bl igro dnevna:) Konzole so najbrz tam bolj zacasno, v sobi pa si lastis najbrz kaksno manjso tv:) Zato pa je toliko kablov:)

Ps, imas pa enako dnevno mizo kot jaz:) z dvema manjsima stoloma:))

LP,Sandi

Tole je kr moja dnevna od mojega stanovanja. ;)

Kablov pod tv-jem se drugače ne vidi, ker je temno. Slikano je bilo seveda s fleshom in zato so toliko bolj prišli do izraza. Sicer pa sem probaval že vse živo da ne bi bilo toliko vidnih kablov, pa mi ne znese. Načrtujem že da bi si predelal pohištvo ali pa nabavil nekaj bolj modernega/minimalističnega.

RELIX28.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Lepe sobe imate, nekateri zgleda da ste zapravili letno plačo v 1 sobi :lol:

Js poslikam ko digitalca nazaj dobim, in ko vžrem folk iz sobe :lol:

Problem je ker nimam vse v 1 sobi :(

Hiter opis: V kotu med omarami miza z pc, lcd,zvočniki, mikrofon, tipkovnica miška, tiskalnik etc.

Drug kot sobe postelja in miza z 2 TVjema in nekimi starimi zvočniki(psp), xbox,ps1,psp, kup kontrolerjev, škatle z igrami.Moram povdarit da imam po postelji nonstop razmetane razmetane revije in čelade, kape, tako da spim na kavču :D

Toliko pokrival imam zaradi RolePlay :beer: ( Čelada za WWII in podobne FPS-e, motoristična čelada za dirkaške igre, Snowboarderska čelada za boardanje, smučanje in podobne zimse športe, Glavnik in gel za The God Father :D , baretka za komandose,bejsbolska kapa za wii sports :D in še bi se kaj našlo)

V dnevni sobi pa mam Wii, dvd player, in ofc TV.

Moram malo pospravit sobi, da bo vsaj zgledalo kot da se da živeti v njej. :ihih:

Link to comment

Hmmm....nice TV....

dele sm jst dobil nek rablen (dokaj pocasen, ampak sprejemljiv) komp zastonj, brez ekrana....

Tko da...do novga leta bo u moji sobici tole:

Slikoprikaz:

http://www.mimovrste.com/artikel/265001 ... 7fs-silver

Spostovani vojserji (bojo se namest stolpa):

http://www.mimovrste.com/artikel/114033 ... z-2300-thx

In pa sevede - tipkoklan + sirožer:

http://www.mimovrste.com/artikel/227001 ... 3200-laser

Sevede vam poslem slikco, ko se vse tole vseli notri :D....junija pa pol sam se kista, pa mam gameing/working system for at least 4 years :beer:

Pa da nebo kdo uprasu zakaj mimovrste- majo tud dtuge, ampak tle se mi zdijo super organizirani, mam ze izkusnje in tud cene so dokaj nizke. Ce bi pa hotel najcanejso varjanto, bi pa mogu za vsak element se km na novo prjavt....pase nebi dubu u paketu

zakaj sam 17inchen monitor? vec u sobi ne rabim in se spili se nebojo tolk mazali, ko jih masinca cez kake 5 let nebo vec mogla lavfat u polni resoluciji :mwahaha: ceprav bo takrat najbrs ze vse rko napredno da na 17incne resolucije sploh poznal nebojo....tko da vseen razmislam o 19inchenmu <-- Za tale zadni stavek bi bil vesev kakega mnenja.

Sicer skor da vem d nakonc bom itak uzel 19incenga widescreen za kakih dobrih 200€ :sweat:

Link to comment
lol...jst sm ps2(dokler ga nism produ) špilu na ekranu 39 cm :lol::lol:

Sej to je 17inč, če se ne motim....

Za siple je dovol - itak sedis 5 cm stran....za filme mam pa u sobi tv....in itak bo monitor pred postlo (tudi kavcem), tko da....bo tud za filme vredi :red:

17" in 19" ekran imata enako resolucijo kar pomeni, da bo na 17" ekranu vse (pre)majhno.

Hm....a ni tko da ma 19inč resolucijo 1280 × 960, 17inč pa 1024 × 768?

Ok, nej eden odpre posebi temo za multimedijo, ki jo nameravamo dobiti....da nebom tuki smetil....

Sej bi jst, ampak dele do cetrtka nimam lih kej velik cajta....

Sej cene bom pa jst u cetrtk :chicken:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.