Skoči na vsebino

Vaša igro sobica !!!


Priporočene objave

Emm, kje pa sem napisal, da je to moja soba. Tisto je soba od staršev, katero sem opremil s plazmo, kompom in wiijem! :roll:

EJ se jsi reku da mas ti tut svojo sobo tam na sliki sam ne mi lagat ko vem da nemors tuk met !! glej ka ti bojo 3 psp pa 2 ps3 pa xbox pa se racunalnik ?? ka a cela familija spila na enkrat

Link to comment

Glej mojster ... Tudi če slučajno laže , potem to ni moj problem ampak ne verjamem da laže , ker to ne bi počel kar na dveh forumih samo toliko. Pohvale Tomyboyu za odlične sobe ... In tudi moj dedi je pri 64 vzel kontroler v roke in odigral partijo PS3. In tudi moj foter in včasih se igračkata tako kot moj 31 letni brat. Pač Gamerstvo je za vse !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

"Mali" update.

Kot sem že napisal, je stara dobra pioneer-ka romala k staršem, sedaj pa se na njenem mestu bohoti KURO PDP-LX5080D.

dsc02924.jpg

Zadevo je bilo treba prve dni utekati. Priporočajo vsaj 150 ur. Seveda ne proizvajalec, ampak freeki na HDTV forumu.

Optimalno začne delovati po 300 urah uporabe. Obstaja poseben cd Break-In, ki vsakih 30 sec menja barve in ga nastaviš na repeat. Seveda moliš, da kaj vmes na zašteka in ti zažge določeno barvo na TV. Nastaviti je bilo treba vse funkcije, ki so točno določene za različne modele, pri začetnem utekanju. V glavnem so na netu freek-i, ki imajo zadeve naštudirane, da glava peče. Celo firma obstaja v USA, ki ti pride utekat televizor in celo ponovno kalibrirat tv, po določenem času. Cena takšnega obiska ? Krepkih 500 $.

Cd pa ni slaba zadeva in priporočam vsaj začetno utekanje v prvih dneh po nekaj ur. To velja za plazme ne za LCD-je.

Več o tem... http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=858851

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.