Skoči na vsebino

Xbox 360 elite v sloveniji ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
V mullerju dobis premium za 350€, ce pa hocs le-ta vecji disk ga pa komot kupis posebi. Igabiba al karkol ima oderuško ceno in pika.

Zdej pa seštej Muellerjev Premium za 350€ + 120 Gb disk katerega cena brez poštnine je 183€ (povzeto iz www.game.co.uk, www.gameplay.co.uk) pa mi povej zakaj ne bi človek, ki si želi nove konzole le-to kupil pri Igabibi za 490€? Cena res ni nizka se strinjam, samo je še vedno boljši in cenejši Igabibin komplet od predlagane sestavljanke.

Daleč najbolša rešitev je (če ti finance dopuščajo) skok čez mejo in imaš Xbox360 Elite za 449€!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

ja lej js mam premium in sem popolnoma zadovoljen z njem.

disk se itaq nuca sam za demo igre (nikoli ga nisem zapolnil).

redko kdo pa xbox uporablja tudi za gledanje filmov oziroma se redkeje filme zapece na trdi disk xboxa (ce sploh lahko to stori).

js recem, da je cist brezveze ce mislis samo igre gor spilat.

Link to comment

No ja jaz sem že pogledal kakšen film ali dva in na nek hudo moteč zvok (ventilatorja) pri predvajanju nisem naletel?? Pogledal sem tudi kakšen film na X360 HD DVD predvajalniku pa tudi nekega hudo motečega zvoka nisem zasledil.Verjetno zato, ker se ventilator takrat ne vrti tako hitro, kot pri igranju kakšne igre.

Je pa treba povedat, da so bile prve serije konzol dejansko glasnejše za nekaj decibelov. Vendar so to z novejšimi serijami odpravili.

Če sem čisto iskren je moj PC glasnejši od konzole !:beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
V mullerju dobis premium za 350€, ce pa hocs le-ta vecji disk ga pa komot kupis posebi. Igabiba al karkol ima oderuško ceno in pika.

Zdej pa seštej Muellerjev Premium za 350€ + 120 Gb disk katerega cena brez poštnine je 183€ (povzeto iz www.game.co.uk, www.gameplay.co.uk) pa mi povej zakaj ne bi človek, ki si želi nove konzole le-to kupil pri Igabibi za 490€? Cena res ni nizka se strinjam, samo je še vedno boljši in cenejši Igabibin komplet od predlagane sestavljanke.

Daleč najbolša rešitev je (če ti finance dopuščajo) skok čez mejo in imaš Xbox360 Elite za 449€!!

Dobr to mi je jasn. Sam sem su v Avstrijo kupt Premium ze zaradi garancije same, ampak sem ga kupil, ker sem tam pac sel po drugih opravkih, medtem ce gres samo po xboxa te nekako bencin tudi nekaj pride.

Glej ce kups premium in kups posebi disk je vseeno malce drazje kakor igabiba, samo imas enostavno se zravn 20gb disk, kar pa tud ni nic ali pac?

Zadeva je taka, da se ti Eliti v sloveniji enostavno ne splaca po mojem mnenju. Premium bo cisti vredu, 20gb bo dost vsaj se nekaj casa dokler ne bo mozno dljat HD filme in oddaje, medtem ko za unih 100€ komot kupis 2 spila ali karkoli drugega.

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.