Skoči na vsebino

Blu-ray / ATMOS / 4k / HDR diski, filmi, vsebine


Ozi

Priporočene objave

  • vrhovni
3 ur nazaj, matej1990 pravi:

Zakaj sta 2 Blu-ray ploščka?

 

Ker je en 4K en pa BR. 🙂

 

Evo ravno dobil se Avengerje BestBuy steelbook edicijo, pa Santa Clause trilogijo. 

 

20210105_134008.jpg20210105_135059.jpg20210105_135121.jpg

 

Marvel Infinity saga v 4K steelbook bo kmalu dopolnjena. 

Čakam samo še Thor 1 & 2, Guardians of the Galaxy 1 & 2, Ant-Man 1 & 2, Spider-Man Homecoming, Spider-Man Far From Home in to je to. Prilepim ko bo ^_^.

Drugače pa še ena franšiza bo kmalu skoraj celotno "jeklena" v 4K. Če izvzamem 2 filma 😝

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
Pravkar, japanboy pravi:

Ker je en 4K en pa BR. 🙂

In kaj je tu razlika? 😅

Zastopim 4K oznako, ki pove resolucijo videa. BR pa je zame le optični medij, ki v tem primeru vsebuje 4K video vsebino. Torej kaj bi naj bila razlika med 4K in BR verzijo filma?

Kaj so to neke videofilske fore, ki jih še nisem spoznal? 😀

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
11 minut nazaj, matej1990 pravi:

In kaj je tu razlika? 😅

Zastopim 4K oznako, ki pove resolucijo videa. BR pa je zame le optični medij, ki v tem primeru vsebuje 4K video vsebino. Torej kaj bi naj bila razlika med 4K in BR verzijo filma?

Kaj so to neke videofilske fore, ki jih še nisem spoznal? 😀

 

Veliko studitev dela tako. Da pač pakira pri 4K še BR verzijo filma. Ko kupiš ti itak piše kaj zraven dobiš - razlike med 4K in BR verzijo filma ni - razen resolucije ne :).

Meni je vseeno za BR po pravici, bi mi bila 4K verzija filma dovolj, povej distributerjem to. 😄

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
38 minut nazaj, matej1990 pravi:

Ja pa razlika med BR in 4K verzijo filma me ravno zanima. Kaj 4K verzija = 4K, BR verzija = 1080p? Ne zastopim/vem razlike. 😀

 

Razen resolucije razlik ni - v več kot 90%. Edina razlika kar je je ponavadi verzija filma.

Je pa vseeno par izjem kjer to ni tako - npr Waterworld Kevina Costnerja je navadna verzija v 4K, medtem ko je režiserjeva edicija zgolj v 1080p.

The Good the Bad and the Ugly 4K ki izide enkrat marca/aprila, bo v 4K zgolj režiserjeva verzija, medtem ko bo navadna edicija le v 1080p.

 

Urejano od japanboy
Popravljen prispevek.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
40 minut nazaj, matej1990 pravi:

Dejansko jih še nisi gledal?

 

Dejansko ne. Enkrat vmes sem delal rerun, ko sem jih končno imel v *khm* ... ampak me je nekaj zmotilo in jih potem nisem. Glede na to da sem pa zdaj še do drugega tedna na dopustu pa imam priliko in upam da mi jih rata pogledat prej kot je pa conali rabil da je preigral TLOU 2. Če ga je? >.<

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Ma vprašanje ja. Dela se kot da je preigral. Kakšna pa je realnost, pa je druga zadeva. Po moje je to samo na KSi napisal, da je preigral, da sem mu nehal gnjavit. Kontroverzna igra in ni nič pokomentiral... Sumljivo!

 

Za te 3 nove SW filme, ti priporočam, da imaš vmes daljše pavze vsaj par tednov, da že pozabiš določene zadeve. Drugače je zgodba precej čudna. Kot da je vsako epizodo pisal en drug scenarist. 😀 So pa vizualna in zvočna poslastica!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Sem ga ravno pogledal. -_- 

Se strinjam da je 1. del boljši, ampak vseeno se mi zdi, da si ta del ne zasluži takih ocen, ki jih je dobil. 

Pomojem mnenju je 1. del presenetil, ker je bil mnogo boljši kot je večina sploh pričakovala in je lestvico postavil zelo visoko. Nadaljevanja pa vsi vemo, da večina nikoli ne doseže predhodnikov.

Glede na to koliko stanejo običajna edicija se mi zdi da je tole steal. Nakup na ebayju bo pa itak pognal cene v nebo. Kar je pa sploh + je pa to, da tile za mnogo nižjo ceno ali pa enako paket zelo dobro zaščitijo pred poškodbami. Medtem ko na ebayju večini dol vsi za kaj takega.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.