Skoči na vsebino

Blu-ray / ATMOS / 4k / HDR diski, filmi, vsebine


Ozi

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Ozi, ja. Samo zelo mal mam pa zbirateljskih izdaj, za osebno zbirko, ki so še tovarniško zaprte. 

Npr. John Wick Nova Media trilogija, oba Terminatorja FAC grupe, Venom Blufansov, Mad Max Fury Road B&C HDZeta, Sicario 1 & 2 KimchiDVD, Avengers IW & Endgame WeET, Ford vs Ferrari HDZeta... ene bolj druge manj redke. 

Sta pa edino Mad Max Fury Road in Black Panther zaenkrat v One-Click ediciji, kjer so znotraj le-te 3 oz. 4 različne izdaje istega filma. Pač za zbirko meni osebno to veliko pomeni, zato jih tudi pustim zaprte tovarniško in jih povrh vsega dam še v steelbook protectorje, ki jih še dodatno ščiti.

Sem pač malo g33k4. Ampak ni cene, ki bi to kupila, vsaj MMFR B&C in in Black Pantherja One-Click ediciji.

 

Halloween Twitch GIF by Hyper RPG

  • w00t (+1) 1
  • za (+1) 2

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Saj prvotno nisem imel namena, večino kar imam sem tudi gledal, pomojem je manj kot 10% filmov, ki jih nisem gledal. Ampak Mad Max je bil sprožilec za to, da imam tudi tako zbirko. Saj pravim, vsakemu svoje. Ne kupujem kar vsevprek za zbirateljstvo, glede na to da imam okoli 230 filmov v zbirki je zbirateljskih - torej neodprtih 5%. Ne kupujem kar vsevprek ampak res tiste, ki mi nekaj pomenijo.

Zaenkrat kaj posebnega v planu nimam - razen Zack Snyder Justice League verzije od HDZeta z WEA. V čakalni vrsti sem, upam da mi rata. Je pa res da je HDZeta skenslala cel kup planiranih izidov, ampak po večini silver labele - wwa (world wide artwork). Je še par želja, ampak preden bodo stvar naznanili in udejanili bo najbrž minilo leto, dve...

 

Plan HDZeta za letos glede gold label - WEA (world exclusive artwork).

EyuoccVVoAEPRCC?format=jpg&name=4096x409

 

Kdo še obstaja:

Screenshot_20210512-193347_Chrome.jpg

Urejano od japanboy
Dodana slika.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Tenet se ti splača nabavit, ker ga boš moral vsaj 2x gledat. 😁

 

 

3 ur nazaj, japanboy pravi:

zato jih tudi pustim zaprte tovarniško in jih povrh vsega dam še v steelbook protectorje, ki jih še dodatno ščiti.

Torej praviš, da je to tvoja naložba za boljšo penzijo, za čase ko več ne bo fizičnih medijev?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 5 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Poštnina je pocen, odvisno od teže in tega al prodajalec tud zavaruje pošiljko - ponavad se giba od 10 do 30€, carine ni ne glede na ceno, ker je carina na filme na prenosnih medijih 0%, kar me udar po žepu je davek. Ta znaša 22% celotne vrednosti nakupa (vključno s poštnino). Tu so pa pol še stroški carinjenja, ki so odvisni v kerega od 4 razredov padeš. 

Našim zdaj po 1. juliju praktično nič ne uide.

Pred tem se je "goljufalo" in si prišel velikokrat čez brez stroškov, nisi plačal nič davka. Zdaj to ni možno. Seveda se pa spet da izigravat sistem...

 

Urejano od japanboy
Popravljen prispevek.

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.