Skoči na vsebino

Horizon II: Forbidden West


matej1990

Priporočene objave

  • vrhovni

2532585ee2ae43edfbd7.33447379-Horizon_Forbidden_West_LOGO_black_screen.png

 

Navedek

Horizon Forbidden West continues Aloy’s story as she moves west to a far-future America to brave a majestic, but dangerous frontier where she’ll face awe-inspiring machines and mysterious new threats.

Raziskovanje zahodne civilizacije, tokrat tudi pod vodo in z ogromnimi robo-sloni!

 

2532585ee2ae35991606.10515299-Horizon_Forbidden_West_RideVista_Logo_TM_LegalLine.jpg2532585ee2ae3799a490.31517155-Horizon_Forbidden_West_Turtle_Logo_TM_LegalLine.jpg2532585ee2ae277ed6e5.94976128-Horizon_Forbidden_West_Trailoy_Logo_TM_LegalLine.jpg2532585ee2ae36e990b3.15115150-Horizon_Forbidden_West_SanFran_Logo_TM_LegalLine.jpg2532585ee2ae2e3b3c90.06391510-Horizon_Forbidden_West_GoldenGate_Logo_TM_LegalLine.jpg2532585ee2ae2c786088.61452803-Horizon_Forbidden_West_Dive_Logo_TM_LegalLine.jpg2532585ee2ae2ac2db45.67097676-Horizon_Forbidden_West_Mammoth_Logo_TM_LegalLine.jpg

 

Ni še znanega datuma izida.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 8 meseci ...
  • vrhovni

Zgornji video ima prvih 5h timelapse rajcanje različnih delov nove Horizon okolice, nato pa se komaj prične ta glavno. 🤤

 

Tukaj pa kar direkt ta glavni del včerajšnje predstavitve:

 

Vizualno brez pripomb. Slin-slin! 😁 Me močno zanima kako bo igra delovala na PS4 in kakšni bodo vizualni/performance kompromisi. Morda pa bodo tokrat res PS4 konzole poletavale ob igranju (definitivno obvezna uporaba slušalk!). 😆

Všeč mi je tudi dodana razgibanost odkrivanja sveta preko dinamičnega plezanja in potapljanja. Aja... tudi jahanje je prisotno, kar nakazuje na razsežnost novega sveta (upam da to ne pomeni ponavljanja in dolgočasnosti sveta).

V tem gameplay demotu je vse skupaj HUDO skriptirano, kar mi ni preveč všeč in me kar malo skrbi. Upam da je večina prisotnega le za voljo predstavitve.

Nekoliko me tudi skrbi, da je vse pokazano že do določene mere bilo videno v prvem delu. Tukaj gre le za nadgradnje vsega iz prvega dela. Konec koncev, pa gre za direktno nadaljevanje zgodbe iz prvega dela, tako da je podobnost na mestu. Pa tudi enica je bila odlična, torej zakaj bi spreminjal uspešno formulo? 😍

 

Datuma izida je še neznan. Jaz mislim da bodo zadevo prestavili na začetek 2022.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni
Dne, 17. 6. 2020 at 23:03, matej1990 pravi:

Izid bo v 2021.

 

Ne več :D.

Izid igre bo najverjetneje prestavljen v prvo četrtino prihodnjega leta.

 

Navedek

Sony Corp. has delayed the upcoming PlayStation game Horizon Forbidden West to the first quarter of 2022, according to a person familiar with the matter. Previously it had been scheduled for release this holiday season.
 

Sony didn’t immediately respond to a request for comment. News of a possible Horizon delay was first mentioned by video game reporter Jeff Grubb on the podcast Giant Bomb.

 

 

Klik

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Sem ravno pred kratkim preigral Frozen wilds DLC. Bi rekel da samo pridoda k zgodbi in zato po moje ni obvezno igranje. Ga pa priporočam, ker je fino narejen DLC. Gre se o Banuk plemenu, ogromni prašni ognjeni gmoti dima in seveda izveš nekaj več o Old world. Pošasti so v DLCju močnejše in dodane so tudi nove. Se moraš kar potruditi in narediti taktični pristop pri ta močnejših (insert "I have the high ground" meme).

Jaz sem igral cca 17h, ampak sem preigral glavno zgodbo, vse dodatne queste, pobral vse kar je za zbiranje in polovil skorajda vse trofeje - 95% vsega v DLCju. Sama zgodba je verjetno tam enih 10h, mogoče celo kaj manj. Je presenetljivo obsežni dodatek.

Pa snežna tematika je HUDO lepa, ampak v mraku in snegu pa res en drek vidiš. Mogoče celo preveč realno za moje pojme. 😀

17ed886f19a58-ebb39BC27E86B3B6725.7872088A29069C1B_message_420943394375489_1644310134279.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

EDIT 1: Kot opozorilo, zadeva ni čisto čista. PS blog obljublja brezplačno nadgradnjo, na PS store pa ni nič potrjeno.

 

V občo vednost... na PS Store so 3 verzije igre Horizon forbidden west:

image.png

Vse verzije so igralne na PS4 in PS5! Pozorni bodite pri ceni standard verzije. Torej pri standard verziji ne dati 10€ več za brez veze, ampak raje dati to razliko na stran za kakšno drugo igro.

Izvorni greh se skriva v tej objavi: https://blog.playstation.com/2021/09/04/pre-order-horizon-forbidden-west-now-collectors-and-digital-deluxe-editions-detailed/

 

EDIT 2: Sedaj je še uradno na PS Store:

image.png

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • vrhovni

Igra je dobila novo posodobitev, ki prinaša še težji nivo igralnosti ter nov game mode.

 

Navedek
  • New Game+ – Experience the journey again for a new challenge and better gear. Your current save will be preserved and a new one for New Game+ will be created. You can start New Game+ from the New Game+ Start Point in the Base.
  • Ultra Hard – Ultra Hard difficulty offers the toughest combat experience for those seeking the ultimate challenge.

 

Napovednik:

 

Vir

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.