Skoči na vsebino

Hanabi festival @ Wii Shop v Evropi


raveer

Priporočene objave

Kot morda ze veste poteka Hanabi festival in Nintendo se je odlicl izdati nekaj Japonskih iter Ameriskih ekskluziv na Evropskem Wii shopu. Vceraj prisel vem Super Mario Bors. 2 Japan ed. (Lost Levels is Super Mario Allstars), ki pa je collectors item in bo zaradi tega na voljo za dolpoteg samo do 30. septembra. Ce si ga kdo neizmerno zeli, potem dolpoteg opravi v kratkem. Naslednji spil je predhodnik Picrossa. V naslednjih dveh tednih pa obljubljajo se Sin and Punishment (najjaci rail-shooter na N64) in Ninja Gaiden (NES). :) Me likes Hanabi (fireworks).

(:

Link to comment

O ja, jaz tudi cakam, da konvertam svojih 6k pa nekaj zbezdic v spile. :) Sem jih pa kljub temu kupil nic manj kot 30. :tepen: Ono bom pa zapravil za b-listo, ker a-listo kr vstrajno praznim. Mimogrede, danes mi bo po vsej verjetnosti sfalilo placa na konzoli (Ninja Gaiden), bom mogo nekaj spilov dol vrect in jih pol z SD kopirat, ce se mi bodejo zahoteli.

(:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.