Skoči na vsebino

God of War: Ragnarok


matej1990

Priporočene objave

  • Pred 8 meseci ...
  • vrhovni

Ma sej jih po eni strani jih razumem, ker so z razvojem štartali verjetno takoj od izida prvega dela. In pustiti 100 mil. PS4 uporabnikov zadaj definitivno ne bi bila kul poteza.

Po drugi strani, pa bo igra sedaj omejena glede polnega potenciala zaradi izida na PS4.

tenor.gif

 

Ampak če potegnem črto, mi to ni všeč. Res bi raje videl da je igra narejena kot "only on PS5".

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • matej1990 posodablja naslov v God of War: Ragnarok
  • vrhovni

Včerajšnji nov trailer z gameplay elementi!

 

Bo zanimivo videti kako bodo zaključili z GoW nordijsko mitologijo. Glavni fajt bo kot kaže s Thorom (ali pač???).

 

Navedek

Midgard returns too, with Kratos and Atreus once again roaming the vast expanse of the Lake of Nines, now gripped by the freezing winds of Fimbulwinter and blasted by snow. That means plenty of high-speed sledding traversal around Midgard's newly frosty corners, but those eager to travel to more exotic locales will finally be able to gain entry to all Nine Realms this time around - including the previously inaccessible Vanaheim, Svartalfheim, and Asgard - with the six returning realms featuring new areas to explore.

New attack abilities, meanwhile, include a new Runic Summon for Atreus and the return of Kratos' legendary weapons - both of which can be glimpsed in the trailer.

 

Izid bo v 2022!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 9 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • N7

NO... Obrnil na platino. Če me je pa kateri špil potešil me je pa God of War Ragnarok. Občutek imam, da me je tresnil od zadaj še za dolg iz prvega dela. Mimogrede, prvi del mi je bil epski ampak ga nisem doživljal na tak način. Slednji pa... lom. Verjetno zato, ker imam dva mulca in se kot vsi očetje, ki damo vsaj malo na dobrobit svojih sinov soočamo z enakimi izzivi. Celo pot zgodbe se mi je vihal nasmešek na lica, Kratosa sem pa želel kar povabit na en kafe, da rečemo kakšno starševsko. Briljanten dosežeš igričarske industrije in kot čitam za mnoge GOY ampak pustimo to ob strani. 

 

Prav tako je konec oz. še prej, katarzičen del špila popoln preobrat - šok. Šaka u fiko. Knockout. Fiiiiiiiju.

Konec pa nekako morbiden, brez sluzavega odpuščanja... življenjski. Igra za oskarja vam povem.

 

Platina ni preprosta ampak je igra tako umetelno izdelana, da imaš veselje igrat igro dalje tudi, ko je že konec kreditov. Saj veste, ko navadno dobiš "you can now play open world... blabla, to finish any open quests you may have... blabla".

Tega ni. Enostavno se igra prelevi v nov epilog z novimi dialogi in to kar poriva igro dalje, kljub temu, da itak skačeš od točke do točke. BTW: mislim, da se nekej iskri med Freyo pa Kratosom. Jeba je ljubav, nikoli ne veš kje te butne. 

 

EPSKO! PRIPOROČAM KOLIKOR JE TO MOGOČE.

Video Game Playstation GIF by GIPHY Gaming

 

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.