Skoči na vsebino

Xbox live: Prosim pomagite mi!!!


Gapi x3

Priporočene objave

Ok torej mam ta 360 ze eno leto a se vedno ne znam priti na xbox live. Nikakor mi ne uspe. Imam pravi kabel, imam ruter in modem povezava na nobenem ocitno ne gre ce dam automaticly. Glede manual pa ne vem nic saj ne vem kje je ip za ruter in kje za modem. Se mi odprejo neki Ip-ji ja ampak ne vem ali so za ruter ali za modem. Tako da proooooooosim pomagite miiiii.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pri kateri točki se ti ustavi, ko daš xbox live test ?

Prvo probaj 360 povezat direktno na modem, na prvem ovihku daj vse na automatic, na drugem nastavi ppoe, tvoje uporabniško ime in geslo pri siolu, ugibam, da maš siol, no pri vseh je enako in povej če dela. Tisti advanced setting ne vpisuj nič tam, ko je mac addressa.

Link to comment
Pri kateri točki se ti ustavi, ko daš xbox live test ?

Prvo probaj 360 povezat direktno na modem, na prvem ovihku daj vse na automatic, na drugem nastavi ppoe, tvoje uporabniško ime in geslo pri siolu, ugibam, da maš siol, no pri vseh je enako in povej če dela. Tisti advanced setting ne vpisuj nič tam, ko je mac addressa.

Nimam siol na zalost mam pa amis adsl. Pa kak to mislis na drugem nastavi ppoe???

Gapi x3.jpg

Link to comment

Aha iz modema poveži ethernet kabel v 360, pusti zaenkrat ruter pri miru, in pol v settingsih 360 nastavi, tam, ko je automatic pusti automatic, tam iz slike vidno PPPoe pa nastavi Username: Uporabniško ime amisa, Password: password, ki ga imaš na amisu, Servis name: Amis

Edit: Ta slika je bla na googlu ampak služi namenu :roll:

Če ti to ne gre me prosim kontaktiri na msn, ker je enostavno preveč stvari, ki jih je treba upoštevat, da bi lahko ti tu prek povedo.

sebek17@hotmail.com

Link to comment
Kaki modem imaš od amis, tista ruter-modem varjanta al samo modem ?

Greš pod network-settings-pa imaš tam 2 zavihka pri enem je ppoe, kjer lahko nastaviš uporabniško ime in geslo.

Eto sem ti dal sliko, da vidiš kje je to, slabe kvalitet though.

immagine2vy3.jpg

OMG jezus te je delo hvala ti resno. HVala hvala hvala!!!! Ze vec kdo mi je probo pomagat a tvoja pomoc je delovava. Res ne vem kk se ti lahk zahvalim!! Tnx res!! aja pa hvala!!!:D. Ti jutr odpisem za gamercard. Tnx tnx tnx tnx!!!

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • 1 year later...

PROSIM TUDI JAZ ZA POMOČ

Imam amis adsl in router z modomom, SpeedTouch. in imam internetno brezžično povezavo do prenosnika. tako da

xboxa ne morem povezati z kablom na router/modem, ker je na čist drugi lokaciji.

Sedaj bi rad povezal xbox z prenosnikom. Priključil sem utp kabelj in dal test. nakar mi javi napako IP..

Prosim za kakšen nasvet kako bi lahko xbox360 povezal z prenosnikom ?

Hvala!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.