Skoči na vsebino

Mad Max (platina nedosegljiva zaradi izklopa strežnikov 31/10/2020)


Ozi

Priporočene objave

  • N7

Prišel do 98% in tu obtičal. Manjka mi 1 trofeja do platine (skupaj 2). 

 

Packi so ukinili serverje pred 3 meseci. Online challenge (ki sploh ni trofeja ampak en košček v mozaiku) je bil vezan na eno izmed trofej. Lepo se naj zaletijo nekam, ker sploh nisem vedel dokler nisem začel podrobno spremljat zakaj se nekaj števcev ne vrti. Predno sem šel guglat sem še prenašal sejve nazaj na PS4 in poskušal preko stare platforme. Jojmene, izguba časa in dni. 🙂

 

Še večja ironija je, da sem igro začel igrat pravočasno ampak mi ni padlo na pamet, da bi moral pazit na EOL. 

No, to je to. Dead end.

 

mad max film GIF

 

Urejano od Ozi
datum

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Ozi posodablja naslov v Mad Max (platina nedosegljiva zaradi izklopa strežnikov 31/10/2020)
  • N7

Se podpišem pod vsa mnenja. Ne razumem zakaj se špil še naprej prodaja, če ni več celovit oz. zakaj tovrstnih zadev enostavno ne prekodirajo ustrezno. Kot da je taka reč spustit patch pred zaprtjem serverjev. Je pa res, da bi potem vsi ostali srali z neenakopravnostjo. Eh. 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

Sicer sem želel samo še zapisat, da mi je bil špil presenetljivo igralen in kljub temu, da se je v določenih segmentih potem začel ponavljat (že večkrat omenjena značilost žanra), je kar šlo. Pri igri se zelo pozna nekonkurenčna prednost, če najprej obdelaš stranske misije. Potem je puterček. 😄 

 

EdjUYjDWoAEcjWn.jpg

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.