Jump to content

[Uradna Tema] Silent Hill

Recommended Posts

Kultna serija kot je Silent Hill in nima svojega kotička na KSi ? Žalostno. Vsem verjetno že dobro poznana serija je prvič bila videna pred osmimi leti in se je do danes prikazala že v štirih igrah. V treh mesecih tega leta in v naslednjem letu pa lahko pričakujemo še dve dodatni igri v serijo.

Vse se je začelo leta 1999 z prvim delom igre preprosto imenovanim - Silent Hill -> Sledi mu tako imenovana "play-off" igra za GameBoy Advance. Igra je sestavljena iz slik in (nažalost samo japonskega) besedila - naša naloga je le izbirati poteze protagonista ->

Sledil je Silent Hill 2 kateri veliki večini oboževalcev velja ne le za najboljšo igro v seriji ampak hkrati tudi za najstrašnejšo igro vseh časov -> Kar je igro štiri leta nazaj naredilo trilogijo je pa Silent Hill 3 - v katerem prevzamemo protagonistko (Heather) in se z njo borimo proti vsej navlaki.

Leta 2004 je izšel četrti Silent Hill z podnaslovom The Room - Žal se na začetku igre zbudimo se v sobi iz katere ni možno pobegniti - edini izhod je luknja v kopalnici, katera pa vodi v Forest/WaterPrison/Building/Apartment in še nekaj drugih svetov.

Do konca tega leta bi se na policah naj pojavil Silent Hill Origins za PlayStationPortable in drugo leto (če bo šlo vse po sreči) bomo igrali že 5. del serije.

img_2996_silent-hill-wallpaper-8-1024.jpg

sh231024x768.gif

sh3_9.jpg

Silent_Hill_4_the_room_oyun_resimleri_posterleri_masast_duvar_katlar.jpg

Za moj okus iger je Silent Hill ena izmed najboljših serij - drugi del igre me je najbolj zabaval in hkrati tudi najbolj prestrašil -> tretji in četrti del serije sta pa bila vsaki po svojem tudi zelo dobra - a hkrati neprimerljiva z Silent Hill 2 - A začetnega oz. prvega dela žal nikoli nisem igral.

Za poslastico pa še najboljši uvod v igro kar jih je svet videl !

Ava :tepen: :china:
followmeontwitter.png

Moram reči da je Silent hill res dober ... Kar se naj intra tiče nwm če bi se strinjal. Poglej intro od FFXII. Končal sem le Silent hill 1 , pri dvojki sem se zataknil , pri trojki takisto in pri SH4 takisto... Upam da bo SH5 odličen ... Kupil bom definitivno ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

trailerji te igre, ki sem jih gledal na televiziji so me zelo navdusili, a nikoli nisem imel sanse igrati, ker nisem imel dovolj denarja za konzolo.

sedaj sem pa cisto pozabil na to serijo. Igra mi je pisana na kozo. najrajs mam take psihotne filme. Pac v meni prebudijo zeljo, da bi bil tam (bog ve zakaj) pac, ko enkrat nekaj takega dozivis se pocutis resnično živ (saj ne, da ne bi bil).

na katerih konzolah pa bo ta igra? (upam, da ne bo samo na psp in ps3 :crybaby: )

trailerji te igre, ki sem jih gledal na televiziji so me zelo navdusili, a nikoli nisem imel sanse igrati, ker nisem imel dovolj denarja za konzolo.

sedaj sem pa cisto pozabil na to serijo. Igra mi je pisana na kozo. najrajs mam take psihotne filme. Pac v meni prebudijo zeljo, da bi bil tam (bog ve zakaj) pac, ko enkrat nekaj takega dozivis se pocutis resnično živ (saj ne, da ne bi bil).

na katerih konzolah pa bo ta igra? (upam, da ne bo samo na psp in ps3 :crybaby: )

silent hill 5 pride tudi za 360.

sem pa igral origins leaked demo, in morm rečt da je precej dober. ampak problem je ker tehta 600mb, s tem da so demi običajno 10mb (ampak 600mb je zato, ker gre za leaked varjanto)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident