Skoči na vsebino

Ves čas prižgan ekran v določenem appu

Priporočeni prispevki

• vrhovni

Ni glih gaming vprašanje, ampak ok, mogoče kdo vseeno zna pomagati.

Rad bi, da je v določenem appu (konkretno Evernote za android) ves čas prižgan ekran. Torej nočem da mi ekran ugasne, če imam odprti točno ta določen app. Ve kdo za kakšen app, ki to omogoča? Da izberem v katerem appu naj ne deluje sistemska screen time out nastavitev.

tenor.gif

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Nevem ce kje obstaja prav app, da ti za specificen app to naredi.. 
Je pa Caffeine app tak, ki to lahko naredi globally, ga vklopis, ko rabis in potem izklopis ( ga lahko dodas v quick menu )

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • N7

to lahko rešiš samo na app, logičnem nivoju. ampak, če dotični app ne podpira, potem nogo oz. kot pravi conali. zdej ti bi vse malo še pofriziral, razumem. ampak, heh 🙂 

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • vrhovni

Prijatelj, to je Android, ne pa iOS. Ni da ni, samo najti moraš! 😁

Načeloma pa ja, idealno bi bilo, da bi sam app imel nastavitev. Prejšnje verzije so jo imeli, sedaj ko so pa naredili redizajn, pa so zadevo odstranili. Upam da jo nazaj implementirajo. 😔

Ko začasno rešitev sem našel AppLock - Fingerprint od SpSoft.
Idealen bi sicer bil le nek enostaven app za osvetlitev, ampak ok. Sem vse kar app ponuja izklopil in le nastavil permanentno osvetlitev za ta en app. Kot kaže, zaenkrat dela tako kot mora.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • N7

@matej1990 prekleto drži. na iOSu smo navajeni, da zadeve enostavno delajo, kot smo hkrati navajeni, da super hax0r orodij pač ni. je veliko, daleč od tega, da bi bilo pa lahko na voljo vse, kar mlinček može sprocesirat. ko dobim v roke Android sem lost in space 😄 

floating lost in space GIF by Chord Overstreet

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh