Skoči na vsebino

živalsko prečenje: divji svet


GBwallace

Priporočene objave

  • Odgovorov 70
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Prvo se napoti k Nooku in začni delat službo. Ko boš opravil, poberi vse sadje in ga prodaj, super bi bilo, če Nook prodaja lopato, ribiško palico ali mrežo, jo/ju/jih kupi, ker so velikega pomena kasneje.

Če imaš lopato:

- izkoplji luknje in not posadi sadje, da bo zraslo (v petih dneh nova drevesa)

- tolči z njo po skalah čim hitreje; ko prideš do prave, lahko iz nje pade pravo bogastvo

Če imaš palico:

- oboroži se z njo (v inventarju jo z peresom potegni nase), pojdi do reke ali morja in ko zagledaš ribo, stisni A. Ko ugrizne, čim prej stisni A, z malo sreče jo boš ulovil (in zanjo dobil denarce, lahko pa jo doniraš v muzejski akvarij :ihih: ).

Če imaš mrežo:

- išči metulje in ostale žužke in ko si zraven (bližaj se počasi) jih ulovi z A.

Ostalo velja isto kot pri ribah (tudi muzej ;) );

Pozor! Če špila ne boš igral dan za dnem, te bo dolgočasil (ja, nasprotje od drugih iger). Lahko se pa zmeniva in te preko WiFi obiščem in ti skupaj odplačava prvo hišico :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ni ti treba saditi novih dreves, če nočeš, samo potem boš imel tudi manj denarja. Najdražje sadje je tisto, ki ne raste v tvojem mestu, za pridobitev le tega pa moraš obiskati druga mesta (preko Wi-Fi-ja). Obstajajo recimo pomaranče, jabolka, kokos, češnje, hruške... Prebivalci se preselujejo iz drugih mest in se tudi odseljujejo. Če se ne boš dovolj ukvarjal z njimi, se bodo prejkoslej odselili, ampak itak pridejo ščasoma novi iz drugih mest.

Link to comment
Ni ti treba saditi novih dreves, če nočeš, samo potem boš imel tudi manj denarja. Najdražje sadje je tisto, ki ne raste v tvojem mestu, za pridobitev le tega pa moraš obiskati druga mesta (preko Wi-Fi-ja). Obstajajo recimo pomaranče, jabolka, kokos, češnje, hruške... Prebivalci se preselujejo iz drugih mest in se tudi odseljujejo. Če se ne boš dovolj ukvarjal z njimi, se bodo prejkoslej odselili, ampak itak pridejo ščasoma novi iz drugih mest.

Niti se ni treba povezat, dovolj je, da someščanom pošiljaš pisma s sadjem. Na tak način sem dobil že breskve in češnje, s kokosom pa itak ne štarta nobeden.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
še kdo kaj igra? jaz sem ravno danes dobil 2 nadstropno hišo :hyper:

Šele? Jaz jo imam že kakih 10 dni. Kako pa ti gre kaj muzej? Ena od stvari, ki mi najbolj najeda so žužki na drevesih. Ko hodim počasi, da bi jih najdu jih ni, potem se malo spotečem in s kar od nekje odfrčijo z drevesa :annoyed:

Link to comment
še kdo kaj igra? jaz sem ravno danes dobil 2 nadstropno hišo :hyper:

Šele? Jaz jo imam že kakih 10 dni. Kako pa ti gre kaj muzej? Ena od stvari, ki mi najbolj najeda so žužki na drevesih. Ko hodim počasi, da bi jih najdu jih ni, potem se malo spotečem in s kar od nekje odfrčijo z drevesa :annoyed:

ma sem malo nazadoval ko sem dobil metroida pa ene 2 tedna nisem čisto nič igral :chicken:

muzej mi gre pa zelo v redu. dinozavrov imam že okoli 7-10 končanih, ostalim pa manjka še kakšen del. žužki so mi pa čisto ql =) so sitni za ujet samo če nebi bil, potem nebi bilo več tako zanimivo ;) me pa jezi tisti pajek al kaj je, ki sem ga samo 2x videl. prvič sem ga poskušal ujet pa sem ga falil z mrežo. pol se je pa pobrnil pa me ugriznil in sem se zbudil pred svojo hišo :lol:

si ti že ujel silk motha? meni ga je uspelo :) kako si pa kaj pri ribah? si ujel že kakega morskega psa? jaz sem do sedaj enega

Link to comment
še kdo kaj igra? jaz sem ravno danes dobil 2 nadstropno hišo :hyper:

Šele? Jaz jo imam že kakih 10 dni. Kako pa ti gre kaj muzej? Ena od stvari, ki mi najbolj najeda so žužki na drevesih. Ko hodim počasi, da bi jih najdu jih ni, potem se malo spotečem in s kar od nekje odfrčijo z drevesa :annoyed:

ma sem malo nazadoval ko sem dobil metroida pa ene 2 tedna nisem čisto nič igral :chicken:

muzej mi gre pa zelo v redu. dinozavrov imam že okoli 7-10 končanih, ostalim pa manjka še kakšen del. žužki so mi pa čisto ql =) so sitni za ujet samo če nebi bil, potem nebi bilo več tako zanimivo ;) me pa jezi tisti pajek al kaj je, ki sem ga samo 2x videl. prvič sem ga poskušal ujet pa sem ga falil z mrežo. pol se je pa pobrnil pa me ugriznil in sem se zbudil pred svojo hišo :lol:

si ti že ujel silk motha? meni ga je uspelo :) kako si pa kaj pri ribah? si ujel že kakega morskega psa? jaz sem do sedaj enega

2 tedna? kolko sovaščanov pa se ti je odselilo v tem času?

Ja tista taruntala je tudi mene dvakrat pičla, potem pa sem jo. Ribe mi grejo še kar, kšno polovico sem jih že ulovil, čeprav se temu niti ne posvečam preveč. Bolj se zanimam za slike sovaščanov. Morskega psa pa sem včeraj šele prvič videl in na žalost mi ga ni uspelo ujeti.

V glavnem me je špil popolnoma pritegnil in mi vsak dan 100% požere kakšni 2 uri, če ne še več. Zato me še bolj čudi, da ga toliko osebkov prodaja....

Link to comment
slike nimam pa še čisto nobene :tard: kako jih dobiš poleg tega da jih kupiš?

someščanov pa se ne spomnim da bi se kdo odselil. morda eden

Mislil sem slike someščanov, ki jih dobiš tako, da si pač prijazen do njih. Vsak dan jim moreš napisat najmanj eno pismo, govorit z njimi, jim pomagat pri opravilih (nosit pisma, pakete) jim dajat željeno pohištvo, obleko...

Slike pa moraš kupit pri Reddu, druge možnosti ni. Kakšen krat ti Redd proda ponarejeno sliko, tako da je najboljše, da jih prodaš Nooku in jih naročis s kataloga. En dan se bo pred pošto prikazu šotor, noter bo Redd. Za vstop potrebuješ geslo, ki ga pozna eden od sovaščanov oziroma ga dobiš tle http://db.gamefaqs.com/portable/ds/file/animal_crossing_ww_redd.txt Potem govori z tistim, ki ti skuša prodat zavarovanje (Lyle?) in se zmeni, kakšen dan naj Redd prihaja.

Samo eden? Meni so se že vsaj 3 in še kakšni 3 so hoteli odselit, pa sem jih na koncu pričal naj ostanejo. Eden je bil v mestu samo dva dni in še samo v hiši, 3. dan pa je že kar hotel it.....

Link to comment

wew... malo smo se narobe razumeli ^^ v tistem času, ko me ni bilo se je enden odselil :sweat: drugače pa so se odselili eni 3 do 4je meščani. drugače pa jim na vsake toliko pošljme pismo, jim pomagam itd. samo slike pa še nisem dobil. pri reddu sem pa videl, da ima slike ja. dobiš kaj keša od lyla, če ti proda fejk?

drugače pa meščane prepričaš da ostaenjo tako, da jim preden se odselijo napišeš pismo ;) pri meni vedno vžge

Link to comment
a mi lahko kdo prosim pove v čem je finta te igre :D:D:D

podobno ko simsi, samo, da so sovaščani živalice, denar pa služiš da nabiraš sadje in loviš ribe, žuželke, iščeš fosile.. pa vaščanom pomagaš kar se da veliko in te potem nagrajujeo itd. po wi-fiju pa lahko obiščeš mesto prijatelja

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Hmm, mam en problem v ACWW, torej pliss help !

Zaposlil sem se pri tisti trgovini kjer prodajajo ribiško palico in take kul stvari. Zdaj pa ne morem tam nič kupit ker reče, da uslužbencem ne prodaja stuffa in šita. Kaj naj naredim ?

Bi lakho prišel koga obiskat v mesto,malo rož nabirat, pomožnosti vam plačam za rože, ker delam zraven trgovine v kateri je moja služba kot en vrt z rožicami, mam do zdaj posajeno 3x3. Za rožo plačam 20 dnara največ 40. Po dogovoru, tnx vsem.

In še to, špil je res dober, mislim da tabolši na DSu.

Cya

EDIT: Naredil vse naloge pri slućbi, in udaj več ne delam tam, zato alhko kopujem, danes večr bo verjetno obiskal Lupina, sma se zmenla. Mogoče še pride kdo drugi ? Povejte na MSN !

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

da malce zasmetim:

igram animal crossing na GC in se moram pridružit gornjim izjavam... podbno kot v harvest moon, se v špilu pravzaprav sploh nič ne dogaja, ampak ga kar igraš v stilu -> mah, kaj bomo pa dons nardil? aham, lahko gremo mal ribe lovit... ok... kere?... hmmm, bom probu kakšno sladkovodno novo... al pa iz bajreja kakšno novo stvar vn potegnt... oho, kaj je pa tole? vzameš lopato skoplješ luknjo in najdeš gyroid... super, odvisno kakšne zvoke spušča (in če ti gyroidi na sploh ne morijo) ga nemudoma neseš domov da vidiš kako se oglaša z ostalimi gyroidi (kar je prav psihadelična scena) :tard: ... tako nekako gre po več ur mojega življenja... pa tisti ščurki so mi res smešni :lol: aha, pa morda res fajn bonus za gc verzijo, špili za nes so notri... moram nekje dobit action replay :annoyed: ker je z njim tut prva zelda dostopna :D

se opravičujem za offtpoic

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

kako veliko hišo pa sploh lahk zgradiš?? Kr mi una Yuka skos neki da mam bol malo hišo..., pa čeprav mislim da mam že četrto(Nook-u mam za plačat še prib. 240.000 Bellov za naslednjo). Drugač sm si pa posadil kr neki češenj, jablan pa kokosov, tak da počakam tri dni pa lepo oberem drevje, ga prodam, pa dobim kr velik denarja. Pa verjetno zdej zarad zime ne rastejo drevesa, ne?? :headscratch: Ka še kdo igra tot špil, al sam js???!

Link to comment

Sam igram še včasih ta špil....definitivno eden izmed najbolj zanimivih špilov za DS....še posebaj preko WiFi....ja če moraš za to hišo plačat 240k potem še maš kar nekaj hiš za postavit...jaz mam zdaj eno za 500k najdražja je pa baje okrog 1 milijon...Drugače mam pa kar veliko drevja po mestu...

Sem obiskal mislim da 2 mesti. Od Lupina in od Andy-ja...Andy ma itak pohvale vredno mesto...pri njem sem si enkrat nabral sadja za pribl 170k..

Nasploh je pa zelo zelo zanimiv špil !

followmeontwitter.png
Link to comment
Sam igram še včasih ta špil....definitivno eden izmed najbolj zanimivih špilov za DS....še posebaj preko WiFi....ja če moraš za to hišo plačat 240k potem še maš kar nekaj hiš za postavit...jaz mam zdaj eno za 500k najdražja je pa baje okrog 1 milijon...Drugače mam pa kar veliko drevja po mestu...

Sem obiskal mislim da 2 mesti. Od Lupina in od Andy-ja...Andy ma itak pohvale vredno mesto...pri njem sem si enkrat nabral sadja za pribl 170k..

Nasploh je pa zelo zelo zanimiv špil !

Ka je mel neko posebno sadje al kaj??? Pa ko greš h enmu na obisk, ka maš še vedno lahk v žepu max. 30 predmetov, al maš kak kovček zdraven?

Bi se pa strinjal, da je špil zelo zanimiv. Aja pa to še, ko so neke kepe na tleh, ka se da iz tega kej naredit, al je to sam tak mal za valjat?

Link to comment

Ni mel posebnega sadja čist navadno (jabolka, hruške, kokos itd.) vendar je ga mel posajenega v takih količinah da mesto več ni bilo lih mesto ampak đungla...Kake kepe ? Misliš tiste razpoke na tleh ? Tisto vzemi lopato pa tam zapiči notri.

Drugače pa a maš navdno lopato al zlato ? Če še nimaš zlate jo hitro nabavi ;)

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.