Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

• vrhovni

Itak predstaviteljem bolj paše, če niso vezani na datum in lahko sami predstavijo zadeve, ko so pač tako daleč. Po moje zadeve tipa velikih E3 konferenc izumirajo in prehajajo na sheme skromnejših in rednejših predstavitev kot je to prvi uvedel Nintendo - Nintendo Direct.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • N7

ma ja, sam nekej pozabljamo; ob vseh teh "super" prednostih online mitingov in fleksibilnosti... merchandise trpi. merc. se nikol ne bo tako dobro prodajal kot na vele sejmih. sem prepričan.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • vrhovni
16 ur nazaj, Ozi pravi:

ma ja, sam nekej pozabljamo; ob vseh teh "super" prednostih online mitingov in fleksibilnosti... merchandise trpi. merc. se nikol ne bo tako dobro prodajal kot na vele sejmih. sem prepričan.

True. Je res. 

To pa nova spoznanstva bi rekel da nekako sta najbolj na udaru.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • vrhovni

E3 bo sedaj online/virtualni event.

Udeležbo so že potrdili pri: Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games in Koch Media.

Sony ponovno manjka.

Navedek

We are evolving this year's E3 into a more inclusive event, but will still look to excite the fans with major reveals and insider opportunities that make this event the indispensable centre stage for video games.

Se pa poraja vprašanje koliko je kaj sploh smiselno imeti posrednika pri online predstavitvah.

E3 2021 will be a free online-only event, ESA confirms

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh