Skoči na vsebino

x360 ali wii


aljaz

ali x360 ali wii  

66 glasov

  1. 1. ali x360 ali wii



Priporočene objave

Sam sem bil vse do nakupa velik oboževalec Wiija, zdaj pa je že dva meseca izklopljen (niti en špil me ne interesira) ... Meni je bolj všeč XBOX, je pa res, da je vprašanje, če se nakup splača, glede na to, da je večina špilov tako ali tako tudi na PS3 (razen Gears of War, Dead Rising, BioShock in Halo 3).

Izbira je kakopak tvoja. ;)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Meni je bolj všeč XBOX, je pa res, da je vprašanje, če se nakup splača, glede na to, da je večina špilov tako ali tako tudi na PS3 (razen Gears of War, Dead Rising, BioShock in Halo 3).

Ja sej te so pa tut najbol pomembni, lol

@Aljaž: če te vzburjajo Nintendo špili, bo Wii boljša izbira, ker je v bistvu "5-in-one" sistem, torej dobiš na nek način vse Nintendo sisteme v enem.

Ma pa XB360 po drugi strani zaenkrat precej večji nabor hudih špilov in je dober nakup tut če že maš PS3 in/ali gaming PC.

Link to comment
Sam sem bil vse do nakupa velik oboževalec Wiija, zdaj pa je že dva meseca izklopljen (niti en špil me ne interesira) ... Meni je bolj všeč XBOX, je pa res, da je vprašanje, če se nakup splača, glede na to, da je večina špilov tako ali tako tudi na PS3 (razen Gears of War, Dead Rising, BioShock in Halo 3).

Izbira je kakopak tvoja. ;)

Gears of war pride itak novembra na pc.

Link: http://www.gamespot.com/pc/action/gears ... lt;title;1 :beer: .

Zdej ga bomo pa še ustali špilal, ne sam tisti k mate x360 :eviltongue: .

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Mja te predelave nikol niso kej prevec dobre. Mi ni nc zal da mam 360 in ne nek waste of money high end PC, katerga bos tko al tko rabu, da ti bo sploh spodobno GoW delu. Lost planet, Resident Evil 4, Halo 2 itd itd. predelave, ki so na PCju dosti slabse. Bomo vidl, kako bo GoWu ratal.

DejchSLO.png
Link to comment

Najeverjetneje si bom kupil wii, saj je cisto drug nacin igranja kakor pri ps3 in x360. Morda k dobim ze v soboto in prosim, ce mi poveste, katere igre si naj kupim in katere si naj potegnem iz wii-ja. Koliko wii remoteov naj kupim in ce je ali bo kaksna igra online? Koliko wii pointov naj kupim, da jih bom imel dovolj za prve dni? Kje se da dobit wii lan adapter? :headscratch:

aljazzSLO.jpg
Link to comment

katere igre si naj kupim in katere si naj potegnem iz wii-ja.

Tiste, ki so ti všeč. Tiste, ki ti niso, raje pusti na miru - škoda denarja.

Koliko wii remoteov naj kupim in ce je ali bo kaksna igra online?

Toliko, kolikor ljudi bo sočasno igralo na Wiiju. Enega dobiš ob Wiiju. Verjetno bo en dodaten Wiimote dovolj. V nekaterih igrah potrebuješ tudi Nunchake (enega dobiš ob Wiiju).

Trenutno je edina online igra Mario strikers charged.

Koliko wii pointov naj kupim, da jih bom imel dovolj za prve dni?

Toliko, kolikor jih misliš zapraviti? Cene iger pa najdeš na internetu v parih sekundah. http://wii.nintendo.com/virtualconsole.jsp

Kje se da dobit wii lan adapter? :headscratch:

V trgovini. Predlagam, da si ogledaš KSIjevo Wii izbo. Pol ure, pa si boš znal odgovoriti na veliko vprašanj.

Link to comment
Najeverjetneje si bom kupil wii, saj je cisto drug nacin igranja kakor pri ps3 in x360. Morda k dobim ze v soboto in prosim, ce mi poveste, katere igre si naj kupim in katere si naj potegnem iz wii-ja. Koliko wii remoteov naj kupim in ce je ali bo kaksna igra online? Koliko wii pointov naj kupim, da jih bom imel dovolj za prve dni? Kje se da dobit wii lan adapter? :headscratch:

tole je meni napisal č.u.k. :

Evo Jokerjeve opise do sedaj:

Outstanding:

The Legend of Zelda: Twilight Princess (J162/94)

Very good:

WarioWare: Smooth Moves (J163/89)

Metal Slug Anthology (J166/84)

Call of Duty 3 (J161/84) (ta ocena velja za XB360/PS3 verziji, če prav razumem)

Mario Strikers Charged Football (J167/83)

Resident Evil 4 (J169/82)

Razmisleka vredno:

Rayman Raving Rabbids (J162/78)

Tony Hawk's Downhill Jam (J161/77)

Sonic and the Secret Rings (J166/75)

Pogojno zanimivo:

Eledees (J169/69)

Mario Party 8 (J168/66)

SSX Blur (J167/64)

Red Steel (J161/60)

Beda:

Monster 4x4 (J165/49)

Medal of Honor: Vanguard (J167/46)

Cooking Mama (J166/42)

Skopirano z njihove strani.

Link to comment

Tud sam padam v tole dilemico saj za novo leto mislim da bo pred mojim TV-jem še ena konzola. Imam PS2 , PS3 , PSP in sedaj pričakujem še eno konzolico si kupit ... Wii ali Xbox 360 ?????? Malce sem bližje Wii-ju , ker je to nov način igranja ... Imam že PS3 tko da ... Ma nwm ... Mam še mesec ali dva za razmišlat pol pa hitr v trgovino laufat in kupit ... Zelo rad bi imel Xbox360 zaradi Gears of war , Bioshock , Halo 3 , Forza 2 , Blue dragon , Lost odyseey , Infinite undiscovery itd ... Po drugi ima Wii kandidate kot so : FF : Crystal chronicles 2 , Super Mario Galaxy , še en FF kolikor sem videl ... In zelo simpatični , lični meniji in zelo hud retro kanal (Virtual console). Vse je odprto ... Malce sem bližje Wii-ju ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.