Skoči na vsebino

Slusalke za PS5


Priporočene objave

  • vrhovni

To imaš pa velik cenovni razpon. 🙂

Po kvaliteti zvoka bi naj šlo tako:

  1. Arctis wireless pro
  2. Arctis 7P
  3. Sony pulse 3D - namenska tema z opisom: 

Za Logitech G Pro X wireless pa nisem čisto prepričan, ampak bi rekel da so med obema Arctis slušalkama.

 

Glede na to, da si objavil v namensko sekcijo foruma, predvidevam, da si tudi že videl Penrose X temo (in primerjavo z Astro A50 gen 4): 

 

@conali bi pa moral imeti feeback za Arctis wireless pro (če mu že niso ob unboxingu razpadle 😛).

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

V bistvu bi najraje slisal “kupi pulse 3D” 😄 100eur pa mam mir.

Astro se verjetno kul, samo so mi grde, Audeze pravtako.

najbolj so mi vsec arctis wireless pro, minus je samo cena in pa, da niso ravno najnovejsi model. Mogoce kdo, ki jih ima lahko napise kaj o vhodih. Zanima me ce je mozno povezat:

usb za ps5

optiko za receiver (za gledat filme)

klasicen 3.5 vhod za PC (glasba)

Link to comment

Torej, pri arctics imas base station, ki ga klopis na napravo.

Za PS5 je to zrihtano tako, da enostavno vklopis preko USB porta na konzoli ( po firmware update-u lahko izberes source PS5, brez update-a pa naj bi preko PS4 opcije tudi delovalo ).

Imas seveda tudi optical in/out, vendar jst tega ne uporabljam. TV imam povezan preko soundbara.

Preko PS5 USB povezave se mi tudi napaja, da se mi prizge samo ko je konzola aktivna, tako da drugih sourcov niti nimam aktivnih, ker je takrat, ko je konzola v rest mode base station izklopljen ( oz. jst imam se 3h aktiven, da se baterija vmes tudi se fila), imas pa tudi DC-USB kabel, ce bi rad uporabljal tudi za druge source.

Source lahko premikas direktno na postaji ali pa preko slusalk.

 

Kolikor sem testiral dela cisto vredu mi vse ( prvic mi je sicer nekaj wireless se odklapljal, ampak kasneje nisem vec tega zasledil).

Meni je za nakup odlocilno to, da lahko slusalke uporabim tudi preko bluetootha in mi ni treba base station premikati v drugo sobo.

 

Urejano od conali

Conali984.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.