Skoči na vsebino

Vaša najljubša igra vseh časov ???


D.Tidus

Priporočene objave

Zanimivo. Meni se pa zdi dizajn nivojev v izvirnem Doom-u veliko veliko nad onim v D2 :)

Tudi prelomen bi rekel da je bil precej bolj - D2 je samo ponovil recept in povdaril masovno klanje. Če sem iskren, se mi D2 sploh ne zdi nič posebnega, pač dober FPS, medtem ko si lahko samo predstavljam, kak raztur je bil original ob izidu (čeprav je bilo treba še nekaj časa (dobri dve leti, če se ne motim) čakat na tisto "ta pravo" izkušnjo, nadgradnjo Doom 95 na Pentiumu in Windows 95 :razzy: ).

Umetniško so bili nivoji 1. Dooma imo veliko bolši od dvojke. A z igralne plati so nekatere stopnje v dvojki genijalno oblikovane in za moje pojme, glede na takratne razmere, še dandanes ene bolje oblikovanih stopenj v streljačinah.

Moja najljubša igra pa je Fallout 2 - najzanimivejši svet v igrah (imo), vzdušje, odprtost, sistem razvoja lika, igralnost,.. vse perfektno. :)

Link to comment
  • Odgovorov 94
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Ja ta alan wake je sicer čist drugi žanr, sam bo pa treba špilat že zato kr je ista firma kot max payne. Drugač pa upam da bo res pršla max payne trojka, kr je bla že enkret uradno napovedana pa pol niblo nč zarad slabe prodaje dvojke (kao). Sej če bo pršla trojka jo bom prou kupu, da ne bodo spet jamral :D

Drugač pa pride še letos film o maksu bolečini: http://www.imdb.com/title/tt0467197/

Link to comment
  • 1 year later...

SNES:super mario woeld,super bomberman 1-6,super mario kart,yoshi island

GB:super mario land 1-3,pokemon gold,red,blue,tetris,dr.maio

GBC:pokemon crystal

GBAuse od mariota,yoshija,pa pokemoni su še tud kr,golden sun,final fantasy

GC:mario kart:double dash,super mario sunshine

WII:RE4,RE:umbrela chronicles,SMG,SMP

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.