Skoči na vsebino

F.E.A.R. 2 oz. Project Origin


Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
F.E.A.R. je bil hud, vzdušen shooter, a po pravici povedano mi ni bil preveč všeč. Seveda pa ne zanikam njegovih kvalitet. Raje bi videl vrnitev No-One Lives Forever serije, tbh.

ja fajn bi blo ce bi se no-one loves forever vrnu...enko sm nabijal multiplayer okol 5 let in so bli se vedno polni serverji(smesen je blo kak sem ownu ljudeke k sm meu mack na tisti roki z katero se streljal :lol::lol::lol:

Link to comment
Kako je lohka Alma Wade tvoja mat če je stara komi 7 al 8 let?

Dvakrat so jo oplodil ko je imela 15 ter 16 let, enkrat si se ti rodil enkrat se je Paxton rodil. Dejte mal zgodbe spremljat ko igrate spile in ne kot 8 letniki skipat use pogovore ter filmcke. Pa od kje si dubu info. da ma 7 let ? Ko je umrla jih je imela 16, ko so zrusil tist facility, in nato zivi naprej v psihozi lol al kako nej bi to napisu.

deletethis.jpg
Link to comment
  • Pred 8 meseci ...

Pred parimi dnevi so sporočil, da se igra ne imenuje več Project Origin, ampak se imenuje F.E.A.R. 2: Project Origin. Ne vem zakaj so igro preimenoval, ampak mi je všeč, da se igra zopet imenuje FEAR in da je Project Origin samo podnaslov. Igro pa so na žalost prestavili na 10.2.2008, tko da bo še treba mal počakat na igro. Aja pa na Gametrailers.com so novi trailerji za igro.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.